Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 105 033
  • 1 512
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663

За кой по напред 5- 10 мин. за неговото фелацио или за твоя кунилингус?  Grinning

Мадам, те не са само въведение, те са повтаряща се тема.

Понякога ми става интересно как се претупва всичко в секса  Grinning

# 1 501
  • Мнения: 14 654
Затова е важно двойката да си пасва и винаги е добре.

# 1 502
  • Мнения: 7 947

За кой по напред 5- 10 мин. за неговото фелацио или за твоя кунилингус?  Grinning

Мадам, те не са само въведение, те са повтаряща се тема.

Понякога ми става интересно как се претупва всичко в секса  Grinning

А аз се замислих, че при тях е явно 30-40 минути само клатене   newsm78
Щом не се повтарят други упражнения....

# 1 503
  • Мнения: 571
Аз пък си мисля,че всеки акт е с рзлична продължителност.Ако днес свърша за 5 минути,това не може да гарантира,че всеки ден ще свършвам за толкова.
Акта трае толкова колкото и на двамата им харесва.Като спре да им доставя удоволствие го прекратяват и толкова.
Не всички мъже могат да повтарят-независимо от продължителността на първото сношение.Ако ще 2 минути да е било,той просто не може и точка.И е може,не защото е уморен,а защото не може да му стане Peace Нима не познаваме и такива мъже,на които просо за втори път не им става ooooh! Айде стига.Ще излезе,че мъжОвете са Игати добитъците и само им дай да клатят #Crazy

# 1 504
  • Мнения: 14 654
Аз пък си мисля,че всеки акт е с рзлична продължителност.Ако днес свърша за 5 минути,това не може да гарантира,че всеки ден ще свършвам за толкова.

Аз пък мисля, че е точно обратното, стига да говорим за секс с един и същ партньор, разбира се.

# 1 505
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
В голяма заблуда живеят много жени, че секса е само вкарване и изкарване.

Удоволствието зависи много от движенията, който извършва мъжа по време на акта, редуващите се дълбоки и плитки прониквания, а и не само неговите и нейните. И други подобни тънкости и умения

# 1 506
  • Мнения: 6 340
Но пък е интересна комбинация – жената иска по няколко пъти, а мъжът само веднъж.
А според мен хората си се нагаждат. Аз съм попадала на различни типове партньори и с всеки съм била различна, без да е трябвало да правя компромиси със собственото си удоволствие. Стига хората да си пасват и да има привличане, после лесно се разпознават и разбират кое, как и по колко пъти.

# 1 507
  • Мнения: 7 947
Аз пък си мисля,че всеки акт е с рзлична продължителност.Ако днес свърша за 5 минути,това не може да гарантира,че всеки ден ще свършвам за толкова.

Аз пък мисля, че е точно обратното, стига да говорим за секс с един и същ партньор, разбира се.

Не, при мен е различно.
Мадам – именно де, ама...аз нали излизам ненаситница, та излизам за уикенда от темите, ще правя други неща
 Joy

П.П. опитайте понякога след задоволяващ секс - да не заспите. Да си вземете душ заедно, да пробвате и други неща, освен самото вкарване-изкарване, има доста начини - тогава възбудата си идва сама и новото желание измества първоначалната умора дори  Wink

# 1 508
  • Мнения: 571
И при мен е различно.Ако е имало предигра-по-продължителна и удовлетворяваща,са ми нужни и по-малко от 5 минути.Ако се е преминало директно към същината-еми и 15 и 20 може да не ми стигнат.
А понякога е до настройката и всичко.
Абе много фактори влияят на женското свършване,според мен.И да аз съм така-с един партньор и всеки път за различно време.
п.с. Вили,не всички имат време и възможност за това.Колкото и да им се иска.Аз примерно нямам.С двете деца и когато единя е на работа на другия ден/в случая той..../няма начин просто.Желание не липсва.И мисля,че много семейства са така

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 17:37 от *Мира*

# 1 509
  • Варна
  • Мнения: 957
Ние можем да приключваме за 10-15 минути, но не искаме. Когато се налага, приключваме средно за толкова, да - 10-15 мин, те за това са го дали като средностатистическо времетраене. Но това за нас си е "едно бързо", както и да го броиш. И 2-3 "едно бързо" да се натрупат, пак си остават това - quick-и.
Само защо спорим не разбирам - и в секса ли има вече статистика и уеднаквяване на вкусовете?

# 1 510
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аз пък си мисля,че всеки акт е с рзлична продължителност.Ако днес свърша за 5 минути,това не може да гарантира,че всеки ден ще свършвам за толкова.

Аз пък мисля, че е точно обратното, стига да говорим за секс с един и същ партньор, разбира се.

Не, при мен е различно.
Мадам – именно де, ама...аз нали излизам ненаситница, та излизам за уикенда от темите, ще правя други неща
 Joy

П.П. опитайте понякога след задоволяващ секс - да не заспите. Да си вземете душ заедно, да пробвате и други неща, освен самото вкарване-изкарване, има доста начини - тогава възбудата си идва сама и новото желание измества първоначалната умора дори  Wink

В зората на връзката ни сме го правили... някак  си не можехме да се наситим, откарвахме до среднощите, а и за да се възстановим за другия ден не ни бяха необходими много часове сън.
Но на човек не му пречи от време на време да си припомни лудите години  Grinning

# 1 511
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Абе вие да не би да си слагате до главите хронометри?  newsm78

# 1 512
  • Sofia
  • Мнения: 3 039
Това преля в петъчна тема, а такава вече има.
Не знам жега ли е, скучно ли ви е или просото в сънищата е повече...
Заключвам тук, а след време и там.

Общи условия

Активация на акаунт