Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 105 152
  • 1 512
  •   1
Отговори
# 1 485
  • София
  • Мнения: 62 595
То е според зависи от настроението. Никога не се знае откъде и докъде мога да стигна, та май си останам една загадка за себе си за мъжа. Хм, малко странно звучи... Не се бях замисляла по въпроса. Blush

# 1 486
  • Варна
  • Мнения: 957
То половината удоволствие е в задържането. "Куикитата" са за отпускане на нервите само, като хапче.

# 1 487
  • Мнения: 14 654
Примерно лягаме си с думите – мило, днес имаме 40 минути, така че се задържи точно толкова...Или утре – мило, днес имаме не повече от 20 минути – давай бързо ... Joy

Друг вариант - обедна почивка, трябва и да се обядва. 10 мин. са си съвсем в реда на нещата, а и на някои жени им стига веднъж (дваж)  Simple Smile
Отивам да видя петъчната на Човечето Simple Smile

# 1 488
  • Мнения: 46 587
... Не се сърди човече, ти 20-30-40 минути откъде ги броиш? От самото действие или откакто се прибирате у вас  Joy

С 5-10 мин. предигра.

# 1 489
  • Мнения: 7 947
Значи общо към час му трябва на твоя , за да свърши  newsm78

# 1 490
  • Мнения: 7 947
Имам позната,която прави секс с приятеля си...по някое време и писне и му задава въпроса"Смяташ ли да свършиш скоро"...той като каже "Да" остава още 2-3 минути..ако се озъкли и и мълчи си става директно и отива да си върши някакви неща  LaughingНаправо ми дожалява за човека  Laughing
Ужас...


Вили, ще ти олекне ли, ако ти кажа, че съм имала и двата типа мъже за дълги връзки, та и двете ви разбирам. Лично за мен - предпочитам това, което описва Човечето - само един по-дълъг акт, обикновено над 30 мин., аз си свършвам колкото си искам, той само веднъж на финала. Laughing После всички сме доволни.

Аз няколко пъти я попитах - това достатъчно ли е за мъжа - жената да свърши няколко пъти, той само веднъж? Тя не ми отговори.
Иначе никъде не казвам, че не приемам и ли не разбирам.
Но тя започна да спори, че нормалното е второто...

# 1 491
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
... Не се сърди човече, ти 20-30-40 минути откъде ги броиш? От самото действие или откакто се прибирате у вас  Joy

С 5-10 мин. предигра.

За кой по напред 5- 10 мин. за неговото фелацио или за твоя кунилингус?  Grinning

# 1 492
  • Мнения: 6 369
Да, достатъчно е. На мен също ми е достатъчно веднъж. Peace Не винаги искам (и мога) повече от веднъж.
Така си правим нещата, че след увод, теза, контра-теза и още няколко различни гледни точки Laughing, следва гранд финале, след което лягаме и умираме.
Ако на някой му хрумне да иска бис след всичко това, сигурно ще се намразим. И аз него, и той мен. Mr. Green

# 1 493
  • Мнения: 7 947
Вероятно аз съм по-сексуална  Laughing защото рядко ми стига само веднъж. Обичам продължителността, разнообразието, спадове и повече кулминации... Но да не навлизаме в подробности...
Между другото съм правила страхотен секс, поне аз така си го чувствам - с мъж, с кого свършвах ужасно малко... Embarassed

# 1 494
  • Мнения: 46 587
Значи общо към час му трябва на твоя , за да свърши  newsm78

Включени са в другите  Peace

За кой по напред 5- 10 мин. за неговото фелацио или за твоя кунилингус?  Grinning

Стигат, аз не си падам по дългата предигра  Sunglasses

# 1 495
  • Варна
  • Мнения: 957

За кой по напред 5- 10 мин. за неговото фелацио или за твоя кунилингус?  Grinning

Мадам, те не са само въведение, те са повтаряща се тема.

# 1 496
  • Мнения: 1 525
Най-сетне 100-на страница! И то в петък!
Аз бих отказала. Бих и избягала в доста от споделените ситуации. Ако мога. И ми стиска. Истината е, че ми се е случвало и не съм го правила. После съм съжалявала. Заради очакването да е нещо хубаво. А то е било тъпо разочарование.
Сега не ми се занимава с рискове. При мисълта на какво мога да попадна...Не, благодаря.

# 1 497
  • Мнения: 46 587
Мадам, те не са само въведение, те са повтаряща се тема.

Ааа, не, мерси, не си падам  Stop

# 1 498
  • Мнения: 14 654
Аз няколко пъти я попитах - това достатъчно ли е за мъжа - жената да свърши няколко пъти, той само веднъж? Тя не ми отговори.

Въпреки че не съм тя, мога да отговоря на същия въпрос. Да, стига му, както и на всички предишни партньори, които съм имала, с изключение на един, който имаше мерак на пръч и възможности на козленце.

# 1 499
  • Мнения: 7 947
Аз няколко пъти я попитах - това достатъчно ли е за мъжа - жената да свърши няколко пъти, той само веднъж? Тя не ми отговори.

Въпреки че не съм тя, мога да отговоря на същия въпрос. Да, стига му, както и на всички предишни партньори, които съм имала, с изключение на един, който имаше мерак на пръч и възможности на козленце.

Аз такъв, отказващ се от втори – май не съм имала. Нито аз се задоволявам с един само...
Но пък е интересна комбинация – жената иска по няколко пъти, а мъжът само веднъж. Времето стига явно на всички...
За човече не разбрах дали й трябват повече от един обаче...

Общи условия

Активация на акаунт