Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 105 147
  • 1 512
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Мнения: 46 587
Може би не съм на ти с терминологията, но за мен повтарянка е мъжът да свърши, т.е. да се изпразни, и после пак да прави секс. Потретванка - след като свърши втори път да започне трети и т.н.
Компенсация - да свърши бързо и да се налага да задоволява жената с уста, ръце, крака или с подръчни материали.

# 1 456
  • София
  • Мнения: 62 595
пък и далеч не всички мъже могат да повторят, че и потретят последователно за една среща. Не се бях замисляла за това, докато една позната не обърна внимание, а и на мен после ми попадна едно четиво, мислех, че всички мъже могат по няколко пъти на нощ.

# 1 457
  • Варна
  • Мнения: 957
Sunglasses идея си нямаш какво ще се случи ...

Е, какво, какво - парафорум за Форума.

# 1 458
  • Мнения: 46 587
Sunglasses идея си нямаш какво ще се случи ...

Наистина си няма идея Laughing

А за кое точно говорите, защото в темата има напълно противоположни мнения  Laughing

# 1 459
  • Мнения: 7 947
Може би не съм на ти с терминологията, но за мен повтарянка е мъжът да свърши, т.е. да се изпразни, и после пак да прави секс. Потретванка - след като свърши втори път да започне трети и т.н.
Компенсация - да свърши бързо и да се налага да задоволява жената с уста, ръце, крака или с подръчни материали.

 newsm78
Това да го разбирам ли, че ти винаги свършваш преди него? И по повече от веднъж по време на един и същ полов акт, докато той стигне края?
И защо говориш за мъжа – аз питах за жената как е всъщност.

# 1 460
  • Мнения: 46 587
Говоря за мъжа, защото в обсъжданата част от моя преден пост бях писала по повод мъжкото свършване.

Това да го разбирам ли, че ти винаги свършваш преди него? И по повече от веднъж по време на един и същ полов акт, докато той стигне края?

Да.

# 1 461
  • Мнения: 7 947
Еми не случайно попитах дали хубавия секс свързвате само със свършването...
А случаи като твоя са доста рядки май, обикновено идеята, поне за мен – е да се свърши ако не едновременно, то поне приблизително, тогава желанието за още идва и от двамата. Пък и не самото свършване е единствено, то трае секунди, за мен е важен самия акт.
Пък и мъжа ти...той винаги свършва по веднъж, ти по повече – и не му се иска още???

# 1 462
  • Бургас
  • Мнения: 364
Абе най-важен е човекът. Ако той те дърви, ще те кефи и самият акт, и свършванките, и всичко. Ако не...

Последна редакция: пт, 10 авг 2012, 14:16 от Yulichka

# 1 463
  • Мнения: 7 947
Абе най-важен е човекът. Ако той те дърви, ще те кефи и самият факт, и свършванките, и всичко. Ако не...

Именно – ако ме кефи – ич няма да са ми достатъчни 10 минутки, само за да свърша, после да се изморя и да заспя. Мъжът, поне мъжете, с които съм била – също рядко са се задоволявали само с едно свършване...

# 1 464
  • Мнения: 245
Ако той те дърви, ще те кефи и самият факт, и свършванките, и всичко. Ако не...

Леле ама наистина сме вулгарни жените , вече използваме такива изрази все едно  мъж пише , а не жена Whistling

# 1 465
  • Мнения: 46 587
Да, важен е актът, но само акт без свършване, не удовлетворява.
За повтарянките, ако актът е бил нормален, не говорим за 10 мин., е достатъчен да удовлетвори и двамата, ако мъжът има преждевременна еякулация, тогава е нормално да иска още.

# 1 466
  • Бургас
  • Мнения: 364
Ако той те дърви, ще те кефи и самият факт, и свършванките, и всичко. Ако не...

Леле ама наистина сме вулгарни жените , вече използваме такива изрази все едно  мъж пише , а не жена Whistling

Аз умея да си променям стила с цел по-силно внушение, нали сме в хода на полемиката все пак. Wink

# 1 467
  • Мнения: 7 947
Да, важен е актът, но само акт без свършване, не удовлетворява.
За повтарянките, ако актът е бил нормален, не говорим за 10 мин., е достатъчен да удовлетвори и двамата, ако мъжът има преждевременна еякулация, тогава е нормално да иска още.

Какво е нормалното време за теб? Защото за мен не е нормално здрав, прав, млад мъж – да не може да свърши 30-40 минути...

# 1 468
  • Мнения: 46 587
Нормалното е да може да се контролира и след като партньорката му е задоволена, да свърши. 20-30-40, зависи от това с колко време разполагат.

# 1 469
  • Мнения: 7 947
Е, твоят последно по какво се води – ти нали по няколко пъти свършваш? Тоест явно той не спира да се сдържа – ти като свършиш. Което пък звучи абсурдно – той се сдържа, за да свършиш ти няколко пъти – и той накрая остава само с веднъж... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт