127 Олимпийски надежди в Италия:)

  • 19 507
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 6 378
Барбич  Mr. Green, к'во му е на путто-то?  newsm78
(разбра ли се, чче не разбрах препратката?  Joy)

E, как какво? Laughing Все съм виждала различни залитания в християнското изкуство, ама Бебето Исус с перука като на Бах мисля, че не бях виждала. То бива, бива Барок, ама това ми обра точките. Laughing
Теб наистина ли не те впечатлява бебе с перука?! Joy


P.S. Искам аз да пусна нова тема, може ли? Simple Smile

# 736
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

E, как какво? Laughing Все съм виждала различни залитания в християнското изкуство, ама Бебето Исус с перука като на Бах мисля, че не бях виждала. То бива, бива Барок, ама това ми обра точките. Laughing
Теб наистина ли не те впечатлява бебе с перука?! Joy


P.S. Искам аз да пусна нова тема, може ли? Simple Smile

забележих перуката, чак като увеличих снимката  ooooh!
мноо съм зле  Embarassed
при това не се замислих за Бах, а за разни френски величия  Banghead

как нова тема, бре, пак ли изписахте 50 стр?  Shocked

# 737
  • Мнения: 765
Барба, това Исус ли е или Златокоска?!  Mr. Green Големи къдри, голЕмо нещо.
Аа, а пък Матео на такива, като беше малък, им викаше "бау-бау"  Twisted Evil

Ами вие там севернячките, не може да не знаете ла Мадонна Аддолората?  Thinking За мен това е просто метафора на самия Юг, като някаква мафиотска вдовица ми е.  Twisted Evil
Първия път, като я видях в църква, не знаех, че има такива мадони, и хлъцнах гласно.
Ето я


# 738
  • Мнения: 6 378
Ами вие там севернячките, не може да не знаете ла Мадонна Аддолората?  Thinking За мен това е просто метафора на самия Юг, като някаква мафиотска вдовица ми е.  Twisted Evil
Първия път, като я видях в църква, не знаех, че има такива мадони, и хлъцнах гласно.
Ето я
Ох! Joy Joy Joy
Тралала, и снимката, и твоето описание... hahaha
А какво символизира това хвърковато сърце? Имам снимана една врата в Сиракуза с такива сърца, след малко ще я кача във фликър, да сравним.


при това не се замислих за Бах, а за разни френски величия 
И те, и те!

# 739
  • Мнения: 5 710


Ами вие там севернячките, не може да не знаете ла Мадонна Аддолората?  Thinking За мен това е просто метафора на самия Юг, като някаква мафиотска вдовица ми е.  Twisted Evil
Първия път, като я видях в църква, не знаех, че има такива мадони, и хлъцнах гласно.
Ето я





 Laughing

# 740
  • Мнения: 6 378
Ето. Тралала, кажи за сърцата? Simple Smile


Porta Cuori di Barbabarba, su Flickr

# 741
  • Мнения: 765
Ето. Тралала, кажи за сърцата? Simple Smile

Ами това е Свето сърце Исусово, ето Уики какво казва по въпроса. Не ми се преразказва, пък и е кратко.

В случая с Мадоната, тя си пробожда сърцето от мъка, когато разпват Христос, и за да нямаме някакви съмнения какво си пробожда, са го цапнали голямо златно прободено у средата. Някои Мадони Аддолорате *само* имат намушкан до дръжката нож в дрехите.

# 742
  • Мнения: 6 378
Тралала, 10х! Аз съм малко боса по религиозните въпроси.
Седни си, шест. Laughing



Произведох новата тема, пишете вече там.

Общи условия

Активация на акаунт