Времето лети-Öyle Bir Geçer Zaman ki- Еркан Петеккайа - колеги,филми,изяви # 77

  • 29 564
  • 752
  •   2
Отговори
  • Мнения: 801
Öyle Bir Geçer Zaman Ki


Времето лети

Вторник 20.00 часа Kanal d


Истанбул, годината е 1967. Едно малко момче очаква с нетърпение завръщането на баща си -  капитан Али Акарсу. Съседи и роднини се радват на чистото детско вълнение. Неспокойни и напрегнати са само съпругата на капитана - Джемиле и по - големите деца в семейството: Берин - студентка, Айлин и Мете - ученици. Най - горда с постигнатото от сина си е майка Хасефе...
Капитанът, обаче, идва с неочаквана от никого, неприятна изненада....

Продукция: Kanal D , 2010-2012
Режисьор: Zeynep Günay Tan
Сценарист: Coşkun Irmak
Музика: Nail Yurtsever, Cem Tuncer
Жанр: Драма


Участват:






Öyle Bir Geçer Zaman ki – soundtrack - .mp3:





# 1
  • Мнения: 427
Благодаря Бел за новата тема   bouquet
Само да ви кажа ,че сериите във Вбох ги няма  Sad
Може би са ги изтрили , има ги само във първия линк.

# 2
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Много хубава тема, благодаря Simple Smile . Да коментирам серията от снощи на кратко. Крокодила много ме дразни, но и Ахмед почва, да разбирам това е политика, те са комунисти, но да въвлича млади хора, които отиват да учат, не го приемам...Все повече смятам, че Хакан е по-подходящ за Берин..Горкият как само плачеше от любов..Снощи много малко даваха Османчо, без него филма не е същият  Hug Борбата за един мъж, това правят Кроко и Джемиле, толкова им е важен този мъж, че се хвърлят в люта война.. За бога, то тези жени няма достойнство според мен, но разбирам Джемиле заради децата, ама аз и да имам пак няма да търпя такова нещо...Тази Нериман и Кемал са отвратителни.. #2gunfire . Най хубавото нещо в сериала след сладкият Осман са Сонер и Айлин, дано нещата между тях потръгнат за любовта възраст няма Simple Smile .Мете и учителката не мога да ги възприема като двойка..Тя е много по зряла от него и голяма ест, а на него все още го тресе пубертета все на бой налита, но учителката ще го оправи май  Joy

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Хакан мен ме дразни - някак си подмолно действа и едва ли по този начин ще успее да направи добро впечатление на Берин

# 4
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Тоя Али много ме дразни.. Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 525
Добро утро!
Малко светлина имаше в снощната серия. Усмивката на Джемиле. Радостта в очите на Осман.
Ле-леее каква сцена беше при адвоката. Две жени. За един "мъж". Два листа. Една химикалка.
Али обаче искаше Кроколин да подпише. И й подаде своята химикалка. Ама тя върти ли върти хитри очи.
За запознатите: Какво ли очаква от живота си с Али? От колко време се познават? Кога е успяла да се запознае с обичаите в турска къща?
Ахмет. Не го разбирам. Аз. Тези идеи, битки... Противопоставянето. Далече е от мен днес. За онова време е било друго. Ок, има кауза. Но страдат и други.
А после ... Той ранен. В главата. Уж да внимават с него, че било черепна травма. А те го качиха в кола, раздрънкаха го яко по разбити пътища... Филм.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Ако не се лъжа, в първите серии още ставаше ясно, че се познават от около година Али и Крокото. Вероятно тя през това време е попивала и се е интересувала от обичаите им

# 7
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Представям си Крокото в престилка и да чака мъжа от пътуване, но това няма да се случи сигурно ще иска слугиня хаха Joy

# 8
  • Мнения: 10 809
Представям си Крокото в престилка и да чака мъжа от пътуване, но това няма да се случи сигурно ще иска слугиня хаха Joy

Никога няма да и се случи...за слугиня...дааааа...но по друг повод...Кити Hug Heart Eyes...да пиша ли в спойлер newsm78 Joy Joy Joy

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Ахмет. Не го разбирам. Аз. Тези идеи, битки... Противопоставянето. Далече е от мен днес. За онова време е било друго. Ок, има кауза. Но страдат и други.
А после ... Той ранен. В главата. Уж да внимават с него, че било черепна травма. А те го качиха в кола, раздрънкаха го яко по разбити пътища... Филм.

Аз нали съм пристрастна към актьора вече, та Ахмед си го защитавам отвсякъде. Предпочитам мъж, който знае какво иска и се бори да го постигне, дори в случая това да означава, че рискува живота си много яко във всеки един момент. За разлика от Хакан, който предпочита да си гледа рахата и да постига всичко по не съвсем достоен начин, поне за мен.

# 10
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Представям си Крокото в престилка и да чака мъжа от пътуване, но това няма да се случи сигурно ще иска слугиня хаха Joy

Никога няма да и се случи...за слугиня...дааааа...но по друг повод...Кити Hug Heart Eyes...да пиша ли в спойлер newsm78 Joy Joy Joy
Нене не пиши спойлер да е по-интересно Simple Smile)

# 11
  • Мнения: 10 809
Белчееееееее Hug...мерси за новата тема... bowuu Grinning

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
С тия теми не ми се мисли - една тема отива горе-долу за една седмица, даже май и за по-малко

# 13
  • Мнения: 10 809
Представям си Крокото в престилка и да чака мъжа от пътуване, но това няма да се случи сигурно ще иска слугиня хаха Joy

Никога няма да и се случи...за слугиня...дааааа...но по друг повод...Кити Hug Heart Eyes...да пиша ли в спойлер newsm78 Joy Joy Joy
Нене не пиши спойлер да е по-интересно Simple Smile)

Сладуркааааа... Laughing Laughing Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 829
Добро утро  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт