Кафене на езиколюбителите - 2

  • 16 691
  • 735
  •   1
Отговори
# 135
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Баща ми е отгледал такива домати,че никой друг в семейството не успява да се увери в качествата им...
Вино? От Новите земи? (за да има връзка с езиковото разнообразие,не друго)

# 136
  • Мнения: 3 784

 #Crazy Ко туй, уа?

Много падна нивото, много! За ден!  Naughty Видяхте малко пиене и се размазахте. Пфуй! И грух!

Jesus Christ on a bicycle, 'ма вече не смея да давам линкове с употреби и конотации. Маскирано е, за да не офендна непреднамерено необявили се релиджъс бълийвърз.

Размазването не е от пиенето, Пуциня, от жегата е.
Мързи ме да гледам, бее, чак с 1 ръка пиша, щот' с другата се подпирам у креватя.  Mr. Green

Андж, изкушаваш ни нещо, чини ми се.

# 137
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124
... Naughty Видяхте малко пиене и се размазахте. Пфуй! И грух!

к'а ше да'й малко! насмуках се до степен да не различавам мексиканска вълна от бразилска лентичка. Чиърс!

# 138
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Oh mein Gott! Само жива музика не бяхме докарали още!  Mr. Green Дами, усещате ли как плавно се плъзгаме от кафене през пъб, та с този sauerkraut и народна музика към... изконно българска кръчма?! ЖДНБ3 и JCOB!

Ами кафене сме до към 17ч. всеки ден. След туй сме пъб.
Предлагам всяка сряда вечер да организираме песни и танци на народите с фолклорни елементи и лингвистични дискусии.
Зимните съботни вечери да за КОКОШКА С КИСЕЛО ЗЕЛЕ.
Неделните вечери да са пиано (да не се бърка с пиЯно!) бар (по-лежерно, така, че следващият ден е работен).

Може веднъж месечно да организираме вечер на творческата самодейност и домашната баница.
Както се казва "Време е за кабаре при Рене!" 

# 139
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
насмуках се до степен да не различавам мексиканска вълна от бразилска лентичка.

 smile3532

# 140
  • София
  • Мнения: 5 658
Ся пък колоквиум  Shocked Аз такива мръсни думички не знам и не употребявам, особено в късен неделен следобед. Виж, туй
си го прибирам одма  Hug

# 141
  • Мнения: 3 784
насмуках се до степен да не различавам мексиканска вълна от бразилска лентичка.

 smile3532

+ smile3532

Розе, аз съм зашеметена от всички тез' креативни предложения. Нямам против да се имплементират и преизпълнят, само ще може ли в края на темата за всеки случай да се напомни програмата, че да я включа в следващата шапка?

Таз' вечер значи сме пиЯно бар, 'ма като гледам, добре сме отпочнали от следобеда.  Mr. Green

Атти, знаех си, че ш'оцениш квадратния.  Mr. Green

# 142
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Дадено, имам грижата да напомня програмата в края на темата.  Peace
Тъй де, трябва да се знае кога какво-що.
Колкото до отпочването от обедно време - едни пият от радост, други от мъка, трети от... сутринта  Mr. Green

# 143
  • Варна
  • Мнения: 1 744
насмуках се до степен да не различавам мексиканска вълна от бразилска лентичка.

 smile3532
hahaha
Висша степен на кифленски делириум тременс  Mr. Green

# 144
  • Мнения: 3 784
Thank you, Розе.
Дали ще доживеем да се видим и в ПРОГРАМАТА?  Heart Eyes Whistling Заведение сме, все пак, при това верига в цялата страна.

# 145
  • Мнения: 3 736
Баща ми е отгледал такива домати,че никой друг в семейството не успява да се увери в качествата им...

Ей на тва предполагам му викат coup de grace, нали? Как ти даде сърце, а? Ние вкъщи вдигаме празник когато намерим домати, които миришат на домати, тя на корем ги яде.

Колега, нивга не бих се сетила за ИХ, чес'но. Сетих се за Джейк от Здрач.  hahaha

Колкото до отпочването от обедно време - едни пият от радост, други от мъка, трети от... сутринта  Mr. Green

А наздрай!

# 146
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 124


имаме нови лица? или нови тоалети се размятат? пусто пиенЬе, не мога да се фокусирам. ХЛЪЦЦ

# 147
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аууу Розе чудна баница,тука верно сте били само на Иедене Crazy Joy Joy Joy

И освен това предлагам всеки, който отсъства повече от два пъти, да идва на колоквиума с кана червено вино.

Кой е ЗА и кой ПРОТИВ?

ЗА щом е за пйене  Crazy Joy Joy Joy

# 148
  • София
  • Мнения: 6 219
Я ме погледни! В очите ме погледни.


Пак си помисли, като споменаваш брат'чедките.

тц, тц! Знаеш как да ме изнудиш! ма нищо, ти ще туриш друга снимка

# 149
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Дали ще доживеем да се видим и в ПРОГРАМАТА?  Heart Eyes Whistling Заведение сме, все пак, при това верига в цялата страна.

Ми как! Даже подозирам небивал наплив насам. С оглед на спокойствието и превенцията на неприятни инциденти, предлагам да въведем клубни карти и строг фейс контрол.
И който не може да каже името на плода, от който се прави компотът от кайсии, хич да не си помисли, че ще прекрачи през прага.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт