Любители на котки 64

  • 41 857
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 1 063
Честита темичка. Деси, надявам се Лъки вече да е добре.

# 76
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Поздрав за "Добро утро" и за малкия Лъки, да не се предава и да оздравява!  Heart Eyes


Фея - трошиш сърцаааа...с тази сиво-синя и портокалова красота!  Grinning Heart Eyes Hug

# 77
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 289
Особено рижавото! УмрЕм за рижави котки.

# 78
  • Мнения: 348
Приставка за тоалетна чиния и за приучаване на котката да ходи в човешка тоалетна видях за пръв път миналата седмица в супер маркет Лекси - Пловдив. Стана ми любопитно...
poohito, имаме успех, струва си.
Само се притеснявам да не задръстим тоалетната. Макар че в нея влизат съвсем малко гранулки от пясъка и аз наливам мнооого вода.
Може ли, ако минаваш покрай този магазин в Пловдив, да им искаш телефона, и да го напишеш тукили на лични, за да ги разпитам. Вероятно са внесли и необходимия пясък. Браво на пловдивчани. На мен ми струваше доста повече с доставка от Германия, но пак си залужава ( особено ако изчислиш пясъка за 10 - 15 години напред Simple Smile ).


Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 10:37 от white flower

# 79
  • София
  • Мнения: 13 263
Фея, чудесни са! Мен пък ме разтапят очите. Порода и цвят не гледам, но на поглед не мога да устоя. Регдолът е много красив, но погледа на рижкото е ....  Flutter   Едни такива очи, независимо от цвета им, ме карат да прибера в къщи всички улични котки.  Mr. Green  Добре, че няма къде.  Grinning

white flower, ето http://leksi.chepelare-bg.net/?page_id=28

Деси, новини за Лъки?

# 80
  • Мнения: 348


Благодаря, Таня


# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Да... Лекси е супермаркет (не е специализиран за дом. любимци), но в големия им магазин до Марица има доста голям отдел дом. любимци. Там видях въпросния капак, беше в картонена кутия, на която е описано как приучаването става на три етапа: 1. капак пълен с пясък, 2 капак с пясък + малък отвор в него, 3 капак с пясък + по-голям отвор, 4 няма го...На кутията пишеше, като в телешоповете As seen on TV. Аз никога не съм хвърляла бучки от котешката тоалетна в тоалетната чиния и дори ме е било страх да оставя легенчето с котешка тоалетна в банята за да не попада изровения бентонит в канала, като виждам как се слепва си мисля, че може да ми навлече проблеми това нещо, може би дори ако е обикновен пясък, а не от слепващия се ще е по-добре. А някой ми беше казал, че от силикона ставало нещо, като желе, което може би също се отмива. Ще погледна в Лекси за някакъв по-специален пясък за уреда и ще пиша.
Тук има ли ползващи силиконова тоалетна?

# 82
  • Мнения: 122
На Лъки не съм спряла да му стискам палци.

Ушан е много сладичък, просто ми се иска да го докопам и...не знам. Crazy

На Мъро - много и щастливи, дълги, блажени, мъркащи години занапред!

На всички котаци целунати мустаци от мен. Blush

# 83
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Окото в просото  Grinning

Последна редакция: чт, 16 авг 2012, 20:17 от ИКСИ

# 84
  • Мнения: 8 163
Екита, чудех се къде се изгуби... Ще чакаме новини.

Таня, права си. И аз по погледа си падам. Този на Рижик почти винаги е благ (освен ако не дебне Лили за игра), а Лиляната и в най-отпусната си поза има нещо царствено в очите.

# 85
  • Мнения: 348

Тук има ли ползващи силиконова тоалетна?
poohito  , ползвала съм силиконова - по-доволна съм, защото миризма няма, а и по-малко материал се хвърля при почистването. И котето като рови, не излиза толкова пясък навън.

Сега за капака ползвам бентолит, зашото предполагам, че силиконът съвсем ще се раздуе ( може и да не съм права, знам ли).
Не хвърлям нищо в тоалетната, но той като рови, падат песъчинки все пак, колкото и да е малък отворът още. А като стигнем до по-голям отвор, ще пада и повече.
Ще бъда много благодарна, ако провериш в магазина, където си видяла котешката приставка.
  bouquet

# 86
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Здравейте, засега сме добре, милият ми Лъки - иска да избяга от клетката Heart Eyes
Така ми се е галил, то не беше игра, не беше мъркане, гризане, галене, направо прегракна от мърррр, мряууууу. Беше без система, яде сам, пи вода. Докторът каза , ако още 2 дни е така, ще ни изпише и аз ще му бия интерферона в къщи. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Днес бих последния АБ  на брат му и майка му. Те вече се побъркаха милите - цяла седмица затворени в гаража , без да излизат.

Днес взехме голяма пръскалка и утре като се прибера от работа  ще напръскам навсякъде с белина. Само тя трепела гадния вирус Tired

Благодарим от сърце за стиснатите палци Hug Hug Hug

# 87
  • Мнения: 1 175
Честит рожден ден (на патерички) на младеещия красавец Мъро!  Hug Още дълги години да ви радва и вас, и нас!

Дано Лъки скоро се прибере у дома и отсега само добри новини!

Фея, страхотни са и котките, и снимките! Трябва да плащаш по-често  Wink

Ето данък и от мен - кралицата оглежда новото кралство отвисоко:

# 88
  • Мнения: 8 163
Дидитка, най-красивата кралица!

# 89
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Момичета,дайте някой доктор,спец. по зайците.Извинете за нахлуването.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт