На море в Турция - тема 20

  • 145 302
  • 740
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 99
Здравейте, аз бях писала преди около седмица, че искам следващото лято - в началото да почивам със съпруга ми и двете деца - едното бебе в Турция. Мисля си за Кушадасъ или Анталия. Моля ако е удобно да споделите мнение и да ми пратите линк /на лични, ако се притеснявате да не правим реклама/ на туристически агенции. Интересуваме се от ALL inclusive и пътуване със самолет. Благодаря за информацията!

# 421
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Здравейте, аз бях писала преди около седмица, че искам следващото лято - в началото да почивам със съпруга ми и двете деца - едното бебе в Турция. Мисля си за Кушадасъ или Анталия. Моля ако е удобно да споделите мнение и да ми пратите линк /на лични, ако се притеснявате да не правим реклама/ на туристически агенции. Интересуваме се от ALL inclusive и пътуване със самолет. Благодаря за информацията!

Още няма цени за догодина на български агенции - в края на януари ще излезнат.
 Peace

# 422
  • Мнения: 134
Здравейте, аз бях писала преди около седмица, че искам следващото лято - в началото да почивам със съпруга ми и двете деца - едното бебе в Турция. Мисля си за Кушадасъ или Анталия. Моля ако е удобно да споделите мнение и да ми пратите линк /на лични, ако се притеснявате да не правим реклама/ на туристически агенции. Интересуваме се от ALL inclusive и пътуване със самолет. Благодаря за информацията!
bubolinnkata, ТО са Тезтур (като на сайта се виждат ТА, с които работят), Астрал холидейс и Акватур (ако пропускам някой предварително се извинявам). Все още обаче няма да видиш на сайтове им цени за следващото лято, най-вероятно януари, февруари ще има оферти. По принцип хотелите са на база ALL inclusive, така че остава само да си избереш по цени, отзиви и снимки  Wink

# 423
  • Мнения: 99
Благодаря! Ще поразгледам да видя поне дали има инфо за изминалата година и хотелите.
  bouquet

# 424
  • София
  • Мнения: 4 294
Много ми хареса този хотел Суено бийч.
Но като знам, че пътувам с автобус, пътя до Анталия ми се струва доста.
До Кушадасъ, до Дидим, Бодрум - ок. Ама повече от 20 часа не знам как ще изтърпя. И аз, и тези покрай мен.
Ако има някой преживял това пътуване, нека сподели с мен   bouquet
Аз се чудя има ли оферти за Чешме? Не намирам за там предложения за AI почивки.

Ние пътуваме със собствен транспорт, замислям се за вариант с междинна нощувка до Анталия, само че незнам точно къде и в кой град ще е добре да се пренощува Thinking

# 425
  • Мнения: 2
Ние пътуваме със собствен транспорт, замислям се за вариант с междинна нощувка до Анталия, само че незнам точно къде и в кой град ще е добре да се пренощува Thinking
И аз мисля така да направя и проучвам в момента . В един друг форум има тема за пътуване до Анталия с кола,с полезни съвети . Пращам ти го на Л.С. за да не ми се скарат модераторите тук.

# 426
  • Мнения: 2 820
Ние пътуваме със собствен транспорт, замислям се за вариант с междинна нощувка до Анталия, само че незнам точно къде и в кой град ще е добре да се пренощува Thinking
И аз мисля така да направя и проучвам в момента . В един друг форум има тема за пътуване до Анталия с кола,с полезни съвети . Пращам ти го на Л.С. за да не ми се скарат модераторите тук.

Може ли и на мен да ми го пратиш, защото и ние предпочитаме този вариант. Другото лято твърдо сме решили да поемем нататък. Сега чета темата и събирам мнения и отзиви.

# 427
  • Мнения: 327
Ние също пътуваме с кола,....Най удобно за Анталия е да се нощува в Авион.

# 428
  • Мнения: 1 525
Ние пътуваме със собствен транспорт, замислям се за вариант с междинна нощувка до Анталия, само че незнам точно къде и в кой град ще е добре да се пренощува Thinking
И аз мисля така да направя и проучвам в момента . В един друг форум има тема за пътуване до Анталия с кола,с полезни съвети . Пращам ти го на Л.С. за да не ми се скарат модераторите тук.
Добре де..И аз искам ценни съвети. Може пък да се навия да отидем със собствен транспорт Wink

# 429
  • Мнения: 141
Ако е възможно тези полезни съвети ги публикувайте тук и аз искам да ги знам,понеже това е нашият вариант на пътуване - с кола  Hug, а след страхотните разкази за Анталия със сигурност 2013г. трябва да сме там  Laughing

# 430
  • Мнения: 2
Изпратих Л.С-та с линк защото е в друг форум . Достатъчно е в Гоогле.ком да се напише : "пътуване с кола до анталия"...излизат доста теми от автомобилни или пътешественически форуми . Карал съм само до Истанбул ,няма проблеми,широка и хубава магистрала ,почти празна докато не наближиш Истанбул . 

# 431
  • Мнения: 262
"Много ми хареса този хотел Суено бийч.
Но като знам, че пътувам с автобус, пътя до Анталия ми се струва доста. "
Здравейте,да пътя е около 20 часа,заедно с почивките на автобуса.Спира се на няколко места,в големи крайпътни комплекси. Но цялата умора изчезва щом зърнете в далечината Анталия рано сутрин.Там е друго ниво ,в сравнение с Егейските курорти. А Суено Бийч -Сиде е прекрасен пример за отличен баланс на съотношението качество -цена. Горещо препоръчвам езерните вили,но и стандартните стаи в основния корпус никак не са зле.Надзърнах в такава-30 кв.м. площ.Имат си всички екстри на вилите.Само собствени басейни няма.Като цени там са на нива от 1000 лв. на възрастен./автобус в края на май или края на септември/ние бяхме от 28.09/.В най-скъпите периоди юли,август стигат до 1300 лв.грубо казано.пътувахме с автобус по финансови причини,предпочетохме да дадем спестените от самолетни такси пари за стая във вилите. Хотела е с невероятен ,огромен плаж и подстъп в морето,голяма зелена територия и много забавления за деца.Леко куца в обслужването и храната,за тези които са свикнали на ниво от т.н. Премиум хотелски вериги.Но те са и доста по-скъпи. А и античния Сиде е само на километър,по плажа се стига бързо и приятно. До  лятото на  2012 не ни и хрумваше да отидем там,сега обаче не съжалявам въобще за избора. newsm10

# 432
  • Мнения: 242
До сега сме пътували само със собствен транспорт. Тази година за пръв път пътувахме със самолет до Анталия, но пътуването с кола определено ни липсваше. Следващото лято, живот и здраве, пак ще пътуваме с кола, независимо в кой район на Турция ще почиваме. Ще правим планове след Нова година.

# 433
  • Варна
  • Мнения: 77
Здравейте, аз не успях да се отчета за почивката ни в Турция, понеже като се прибрах ме гранаха задачите.... бяхме в Турция в периода 24.09-03.10. Пътувахме с кола - прекрасни пътища и ужасни шофьори. Първата нощ спахме в Айвалък - Берк Шалет - много приличен хотел за цената си. От втората до осмата нощувка бяхме в Bendis Beach - Бодрум. Много сме доволни от хотела - реновиран преди година, чист, страхотно обслужване, прекрасна храна, анимация на ниво и на 70 метра от плажа, който беше пясъчен и хубав. Нямам забележки към хотела, но не е подходящ за хора без кола, тъй като е отдалечен. Намира се на 5 километра от Тургутрейс и на 20 от Бодрум. Имаше някакви маршрутки, но аз лично не се виждам по спирките ... и така ако някой иска нещо да пита по-подробно, на разположение съм на лични, че да не спамя темата Simple Smile

# 434
  • Мнения: 3 371
Привет ! Най- после да сколасам да драсна някой ред за Маджестика в Кемер !
Мнението ми е малко раздвоено, защото хем съм много доволна, хем имаше неща, които не отговарят на петте звезди .
Хотелът за мен не е реновиран, освен, ако под реновация, се има предвид една боя ! Но пък скъм много доволна от обслужването и хигиената при нас ! Всеки ден стаята се почистваше основно, сменяха се кърпите, спалното бельо - на два дни ! Падна ни се страхотна камериерка, като видите снимките , ще разбере защо ! Wink Наши приятели, обаче, които бяха настанени не в основната част на хотела, а в друго крило ( за което доплатиха ), не бяха доволни от обслужването . Сменяли са им само кърпи и почиствали кошчето, без да се почистват стаите и баните . А бяха дали бакшиш още с пристигането ! В основната част на хотела, нямахме този проблем . Оставях бакшиш на камериерката, след като видях колко се старае жената и то символичен !
Настаниха ни първоначално в стая на 1 етаж, която се оказа, че няма тераса - отваряш прозореца и си на поляната ! Laughing Много странно решение - всеки би могъл да влезе, да надникне  и да ти каже - наздраве, дет се вика ! Тъй като държим на личното си пространство, помолихме да сменим стаята и нямахме никакъв проблем - веднага ни преместиха в стая на 2 ет., със страхотна гледка и към планината и към морето ! Стаите са просторни и удобни, решени в пастелни тонове, което на мен ми допадна !Стилът на обзавеждане - също ! Банята е с вана и подвижен душ, малко позахабена, но много чиста, което е по- важно за мен !
Храната беше много добра - и като количество и като качество . Имаше разнообразие, всеки ден се предлагаха поне по два-три вида риба. В общи линии, на всеки ъгъл имаше ядене, по всяко едно време ! Най- голямото предимство на хотела, според мен, е огромният парк ! Много красив и чист, с различни кътове, където да можеш да поседнеш, да отдъхнеш или да се разходиш .
На първо време, това се сещам . Ако има въпроси - с удоволствие ще отговоря ! Слагам и малко снимки за доказателствен материал ! Wink

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3605160697117.2132845.1 … 32938&type=1#!/media/set/?set=a.3605160697117.2132845.1516632938&type=1

Общи условия

Активация на акаунт