На море в Турция - тема 20

  • 145 290
  • 740
  •   2
Отговори
# 480
  • Мнения: 2
...а кой е хотела ?

# 481
  • София
  • Мнения: 112
 Ама не знаете ли, та аз ви проглуших с питания за прогнози за времето  в края на октомври. Шегувам се, за Клуб Гюрал Премиер Белек става въпрос.

# 482
  • Мнения: 539
Всички сте направили добър подбор за следващото лято. Аз още не съм мислила в кой район искам да почиваме. Изборът е много труден - явно "само един живот не е достатъчен" да се почива на всички хубави места в Турция.
Питам запознатите - ще има ли нови хотели по западното крайбрежие следващата година /като се започне от Айвалък та до Бодрум/. Обичам нови хотели.
Новые отели в Бодруме:

La Blanche Island 5*

Sundance Residences Boutique Hotel 5*

Новые отели в Кушадасы:

Inanna Resort Hotel 4*

Kusadasi Golf Spa Resort 5*

Новые отели в Мармарисе:

Casa De Maris 5*

Golden Rock Hotel 5*

Marti Blue Resort 5*

Mehtap Family Hotel 4*
 
Новые отели в Фетхие:

Jiva Beach Resort 5*

Това са новите хотели за тази година.

# 483
  • Мнения: 327
Четох някъде,че в Кушадасъ ще има нов хотел.Но не си спомням името  newsm78

# 484
  • Мнения: 2
Завърнахме се и ние от така чаканата почивка в Клуб Гюрал Премиер Белек. В крайна сметка не случихме на време- това, от което се опасявах.
Незнам дали съм прав но почивка в средата на Октомври не е ли рисково? 2007-ма почивахме в Кушадасъ от 27.09-05.10 ,през деня температурата не надвишаваше 25-27 градуса... на връщане , на Вакарел се опитваше да прехвърча сняг,а ние по летни дрехи...  
Чудя се как ще бъде и в края на Май за една ранна почивка .... newsm78 newsm78

# 485
  • Мнения: 327
Аз тази година бях края на май(26.05) времето беше прекрасно.Но водата в басейните ми беше студена,но аз съм си и по-зиморничева.

# 486
  • Мнения: 539
Завърнахме се и ние от така чаканата почивка в Клуб Гюрал Премиер Белек. В крайна сметка не случихме на време- това, от което се опасявах.
Незнам дали съм прав но почивка в средата на Октомври не е ли рисково? 2007-ма почивахме в Кушадасъ от 27.09-05.10 ,през деня температурата не надвишаваше 25-27 градуса... на връщане , на Вакарел се опитваше да прехвърча сняг,а ние по летни дрехи... 
Чудя се как ще бъде и в края на Май за една ранна почивка .... newsm78 newsm78
Само искам да кажа че най-хубавата почивка ни беше 2008 година от 18.10.Бяхме в Daima и температурата през деня беше 33 градуса,а на следващата година в Сиде бяхме на 02.10 и температурата едвам стигаше 26 градуса.Така че зависи.

# 487
  • Мнения: 242
tedizonova, Благодаря. Ще има какво да разглеждам когато не ми се спи.

# 488
  • Мнения: 262
Четох някъде,че в Кушадасъ ще има нов хотел.Но не си спомням името  newsm78

Хилтън Кушадасъ. Peace

# 489
  • Мнения: 7 605
Всички сте направили добър подбор за следващото лято. Аз още не съм мислила в кой район искам да почиваме. Изборът е много труден - явно "само един живот не е достатъчен" да се почива на всички хубави места в Турция.
Питам запознатите - ще има ли нови хотели по западното крайбрежие следващата година /като се започне от Айвалък та до Бодрум/. Обичам нови хотели.
Новые отели в Бодруме:

La Blanche Island 5*

Sundance Residences Boutique Hotel 5*

Новые отели в Кушадасы:

Inanna Resort Hotel 4*

Kusadasi Golf Spa Resort 5*

Новые отели в Мармарисе:

Casa De Maris 5*

Golden Rock Hotel 5*

Marti Blue Resort 5*

Mehtap Family Hotel 4*
 
Новые отели в Фетхие:

Jiva Beach Resort 5*

Това са новите хотели за тази година.

Yа коя година, 2012 или 2013? Защото някои от изброените хотели са отворени вече, а аз разбрах ча Надя търси хотели, които отварят 2013  Thinking

# 490
  • Мнения: 262
От изброените по-горе нови хотели,с изкл.на двата в Бодрум за които нямам инфо,всички вече работят. За 2013г. не зная,освен за Хилтън в Кушадасъ.Тази година почивах в Суено Сиде и като се разхождахме към Клуб Астерия Соргун ,видях до него да работят усилено по нов голям хотел.Предполагам ,че догодина ще е отворен.Но как ще се казва....загадка засега. Laughing

# 491
  • Мнения: 539
По руските сайтове това са новите хотели отворени 2012 година.За сега не знам за 2013 какво ще предложат.

# 492
  • Мнения: 7 605
Аз знам за няколко нови хотела за сезон 2013, но все край Анталия - за егейското крайбрежие не съм чувала още нищо  Confused

# 493
  • Варна
  • Мнения: 10 558
Здравейте,чета ви редовно и се възползвам от съветите ,които споделяте в темата,затова и се чувствам длъжна да напиша за почивката ми в Мирада дел Мар Hug

Хотелът е много хубав,стаите са обзаведени добре,чисто е и просторно,освен спалня има едно единично и разтегателен диван,имаше всичко необходимо в банята,както и обичайните кутийки с игли,обувалка и т.н.,територията му не е много голяма,но за сметка на това е много цветна и красива,понеже бяхме от 13.10,това беше предпоследна седмица за сезона и някои ресторанти не работеха,както и храната не беше разнообразна,но гладни не сме останали,напих се на хубаво турско кафе от лоби бара и пул бара,навсякъде другаде е от пост-машина и е негърска пот Mr. Green,вода в изобилие в бутилки,сокчетата от постмикса боядисваха,има сладкарничка,която работеше от 10.00 до 17.00,всъщност всички барове почваха от 10.00,гюзлеме-всеки ден,сладоледа беше дундурма,от техния,разтегливия,барманите много любезни и с добро чувство за хумор,сервитьорите  ooooh! ужасно обслужваха,но като им скръцнех със зъби ставаше,понякога,включвах и тежката артилерия-мъжа ми,навярно вече им беше писнало от разглезени клиенти,аквапарка-голям смях,цели 3 пързалки,но много опасни,потроших се на тях,много високи,а пък къси,с две думи-екстремни,миналата година викаха на мъжа ми "цунами",тази беше "тайфун",плажа биваше,пясъка -ситен и черен,като влизаш във водата има около половин метър камъчета и после пясък,не са нужни аква-обувки,анимацията беше хубава,доста се забавлявахме,но последния ден беше ужасно,имаше караоке и познайте какво слушахме,руски песни за войната,тия рснаци ме ужасяват ooooh!,не се сещам друго,а имаше вътрешен басейн и джакузи,също бяха много хубави,ползвахме басейните,водата в тях беше 24 градуса,а на въздуха беше 32-35,последния ден ходихме до Кемер с малко автобусче,има много такива и в зависимост от това до къде пътуваш беше различна цената,от хотела до Кемер 3 лири,града е хубав,напазарихме си доста неща на добра цена,имаше баклави за 38 лири,имаше и за 18 лири,по-скъпите и от вътре са с шамфъстък,а по-ефтините са с орех,взех си от хубавото кафе Мехмед Ефенди,наистина е хубаво,а зехтина е превъзходен.Та така в заключение ще кажа-няма да повторя в този хотел Peace
Моите фаворити за 2013 са:
Риксос Сънгейт
Амара Долче Вита
Папиломите
Ай Сий Сантай
Роял Уингс
Риксос Премиум,там ли беше аквапарка Троя Hug
Ето и малко снимкиhttps://www.facebook.com/#!/media/set/?set=a.3928354767311.21398 … 947329&type=3

# 494
  • Мнения: 3 021
Аз знам за няколко нови хотела за сезон 2013, но все край Анталия - за егейското крайбрежие не съм чувала още нищо  Confused

Би ли написала, кои са тези новооткрити хотела? Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт