На море в Турция - тема 20

  • 145 290
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 242
Благодаря ви момичета. Откритите хотели през 2012 г. също се смятат за нови.
Като отворите списъка на хотелите в Анталия на първа страница ще видите тези, които ще се открият 2013 г. Пише го до името на хотела.

# 496
  • Мнения: 2
Може ли линк където ги гледате....?

# 497
  • Мнения: 242
Adalya Ocean  (Eröffnung 21.03.2013) in Evrenseki -› Region Side
Crystal Sunset Resort  (Eröffnung 2013) in Side -› Region Side
Crystal Waterworld Resort & Spa  (Eröffnung 2013) in Bogazkent -› Region Belek
Defnem  (Eröffnung 2013) in Side -› Region Side
Sea Planet Resort & Spa  (Eröffnung 2013) in Kizilot -› Region Manavgat
Titanic DeLuxe Belek  (Eröffnung am 1. April 2013) in Belek -› Region Antalya
Vikingen Infinity Resort & Spa  (Eröffnung 15.04.2013) in Türkler -› Region Al
Това успях да намеря като информация.

# 498
# 499
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
В Rixos Premium  е акпарка Троя,много хубав хотел  Grinning

# 500
  • Мнения: 1 668
В Rixos Premium  е акпарка Троя,много хубав хотел  Grinning
Да, но за тази година от 31 май (за тогава ми трябваше хотел) беше над 7000 лева за 2+2  Mr. Green
За 4к евра в сезона се сещам за други, по-приятни места за почивка от Турция  Crazy
Аз Турция няма да повторя от една случна на връщане на летището. Пътуваме с 2 малки деца. И не бяхме отворили паспортите на страницата със снимките. Изхвърлиха ни паспортите, не искаха да ни качват в самолета. Стана панаир страхотен. Накрая извикаха друг служител, защото въпросната отказа да ни обслужи. Писах на Турското посолство, че няма държава в света, в която да се толерира изхвърлянето на паспорти на граждани на чужда държава, но те не направиха нищо, защото не съм знаела имената на служителката. Полета се обслужда от 3 ма човека.... Дали не можеха да и намерят името ако имаха желание  #2gunfire...
Иначе впечатление от Палома в Белек мога да дам за тази година. Хубави стаи, няма мини бар, който да се зарежда от ол инклузива ако изключим водата, която зареждаха. Храната в ресторанта беше над средното ниво, но има какво да се желае. Върнах се -1 кг Mr. Green. Пясъка на плажа е ситен и самия плаж е хубав. Има 3 водни пързалки - аз пробвах едната и умрях от страх, но синът ми и мъжа се забавляваха искрено  Mr. Green. Има детски басейн с един октопод - детска водна пързалка, който беше любим на децата. Ставаха обаче страшни престрелки с водни помпи и често сменяхме коктейли и кафета, защото и ние често попадахме под "ударите на закона". Вратата на банята се заключи сама една вечер и чакахме над 5 часа техник да я отвори, което не ме зарадва особено. Накрая дойдоха след като отидах да ги питам къде да пишкат децата - в служебните им тоалетни или пред стаята на площадката. Имаше представител на Тез тур на пълен работен ден в самия хотел и през деня не си позволяваха волности, но като цяло не мога да нарека обслужването добро. Самата площ на хотела не е особено голяма, но достатъчна. Т.е. като база хотела е хубав, но като обслужване и храна не чак толкова. Направихме си с Тез тур страхотна екскурзия до Израел и Палестина (идват си хората, вземат те от хотела и следващата нощ те връщат обратно). Това мисля тази година беше хит-а в Белек.
Преди години съм почивала във Воаяж Белек селект (сега е прекръстен мисля). Не съм имала забележки към нищо. Храната беше божествена. Самия хотел също. Но вече инфото ми може да не е толкова актуално в предвид, че са минали сигурно 3-4 г.

# 501
  • Мнения: 7 605
Adalya Ocean  (Eröffnung 21.03.2013) in Evrenseki -› Region Side
Crystal Sunset Resort  (Eröffnung 2013) in Side -› Region Side
Crystal Waterworld Resort & Spa  (Eröffnung 2013) in Bogazkent -› Region Belek
Defnem  (Eröffnung 2013) in Side -› Region Side
Sea Planet Resort & Spa  (Eröffnung 2013) in Kizilot -› Region Manavgat
Titanic DeLuxe Belek  (Eröffnung am 1. April 2013) in Belek -› Region Antalya
Vikingen Infinity Resort & Spa  (Eröffnung 15.04.2013) in Türkler -› Region Al
Това успях да намеря като информация.

 Peace  точно.
Аз добавям
Grand Park Lara в Лара  http://grandparklara.com
Barut Hotel Sensatori Sorgun, 5* ще се строи на място на стария Club Pacific
The Colour West
Raymar Resort  http://raymarhotels.com/tr/
kirman belazur resort & spa
Hotel Terrace Elite
Side Crown Serenity  http://www.sidecrownhotels.com/serenity/tr.asp
Vertia Luxury Resort  http://www.vertia.com.tr
Hotel Missoni Belek

# 502
  • Мнения: 262
"Barut Hotel Sensatori Sorgun, 5* ще се строи на място на стария Club Pacific"

Значи точно този обект съм видял след територията на Club Asteria Sorgun.Сградата е готова на груб строеж,със сигурност ще е ок за лято 2013г.Плажа там е пясъчен,широк и дълъг, но в морето от брега се вижда каменно дъно. Thinking

# 503
  • Мнения: 242
Явно има много ново строителство. Ще ни бъде още по-трудно с избора.
Богиня Simple Smile)), много неприятно преживяване сте имали. За пръв път /аз поне не съм чела друго/ се случва в този форум някой да се оплаче от такова отношение. Вярно е, че на всички служители по контролните пунктове, физиономиите им са каменни /предполагам, че това е в техния протокол/, но чак пък такова арогантно поведение е прекалено.

# 504
  • Мнения: 2 134
Богиня, спомена за екскурзии в Израел и Палестина .
Как е организирано ? Визи,цена ? Интересно предложение.
Имахте ли предварителна информация,че ще се организират на място ?

# 505
  • Мнения: 1 668
ndimitrova , не вярвам да е за първи път... Просто повечето хора не са толкова придирчиви. Включително и от чартъра имаше някакви, които питаха "е, какво толкова"
красива белла, не знаехме за тази екскурзия преди да отидем в Белек. Научихме на място. Прави се резервация от предния за следващия ден. цена - 219 долара платихме за възрастен и малко по-малко за дете, но не помня точно колко. Цената обаче беше промоционална и някъде към 250 долара излизаше извън промоцията. Екскурзията представлява - вземат те от хотела към 7 вечерта в уговорения ден. Закарват те на летището в Анталия. Полет около 1 час. Качане на Бен Гурион в Тел Авив. Превоз с  автобус с екскурзовод до Витлеем (Палестина). Пътя е към 1 час или малко повече. Вечеря в хотела.Сутринта закуска, посещение на църквата на рождеството, обяд, излизане от палестина и влизане в Йерусалим. Посещение на Божи гроб, Стената на плача. Оттам разходка до Мъртво море с 2 часа за плаж. Вечеря и към летището. прибиране в анталия към 2-3 през нощта. Екскурзовода беше на руски език. Т.е. тотал в цената влиза самолетен билет, 1 нощувка, 4 хранения, автобус през цялото време и екскурзовод. Ако нещо те интересува - питай.

# 506
  • UK
  • Мнения: 5 999
Можете ли, да ми кажете ,дали се организират почивки вкл и с празнуване на Нова Година в Истанбул Flutter? Някоя от вас, ходила ли е, да сподели ако и е възможно впечатления и хотели от които е била доволна   bouquet

# 507
  • Мнения: 3 021
Можете ли, да ми кажете ,дали се организират почивки вкл и с празнуване на Нова Година в Истанбул Flutter? Някоя от вас, ходила ли е, да сподели ако и е възможно впечатления и хотели от които е била доволна   bouquet

ИПочти всички фирми организират такива пътувания. Аз съм била и случихме доста хубаво време, така че посетихме доста интересни места, а самата вечеря беше в Ориент хаус - песни и танци на народите, танци, кючекини - беше хубаво и с настроение, но зависи и от самите вас - дали ще бъдете с компания, ако сте сами, дали сте си достатъчни Laughing, зависи с деца ли сте. Освен това има и посрещане на кораб в Босфора, наши приятели бяха и им хареса, но все пак времето е от значение. Истанбул е прекрасен град. За хотели не мога в момента да кажа нищо, защото ние бяхме преди няколко години, но мисля, че фирмите предлагат избор от няколко, така че, ако се спрете на някои, може да питате. Освен това има цяла тема за града, с много полезна информация.

# 508
  • UK
  • Мнения: 5 999
Можете ли, да ми кажете ,дали се организират почивки вкл и с празнуване на Нова Година в Истанбул Flutter? Някоя от вас, ходила ли е, да сподели ако и е възможно впечатления и хотели от които е била доволна   bouquet

ИПочти всички фирми организират такива пътувания. Аз съм била и случихме доста хубаво време, така че посетихме доста интересни места, а самата вечеря беше в Ориент хаус - песни и танци на народите, танци, кючекини - беше хубаво и с настроение, но зависи и от самите вас - дали ще бъдете с компания, ако сте сами, дали сте си достатъчни Laughing, зависи с деца ли сте. Освен това има и посрещане на кораб в Босфора, наши приятели бяха и им хареса, но все пак времето е от значение. Истанбул е прекрасен град. За хотели не мога в момента да кажа нищо, защото ние бяхме преди няколко години, но мисля, че фирмите предлагат избор от няколко, така че, ако се спрете на някои, може да питате. Освен това има цяла тема за града, с много полезна информация.
Много благодаря за споделеното  bouquet А тази тема за Истанбул в този ли подфорум да я търся? newsm78

# 509
  • Мнения: 3 021
Можете ли, да ми кажете ,дали се организират почивки вкл и с празнуване на Нова Година в Истанбул Flutter? Някоя от вас, ходила ли е, да сподели ако и е възможно впечатления и хотели от които е била доволна   bouquet

ИПочти всички фирми организират такива пътувания. Аз съм била и случихме доста хубаво време, така че посетихме доста интересни места, а самата вечеря беше в Ориент хаус - песни и танци на народите, танци, кючекини - беше хубаво и с настроение, но зависи и от самите вас - дали ще бъдете с компания, ако сте сами, дали сте си достатъчни Laughing, зависи с деца ли сте. Освен това има и посрещане на кораб в Босфора, наши приятели бяха и им хареса, но все пак времето е от значение. Истанбул е прекрасен град. За хотели не мога в момента да кажа нищо, защото ние бяхме преди няколко години, но мисля, че фирмите предлагат избор от няколко, така че, ако се спрете на някои, може да питате. Освен това има цяла тема за града, с много полезна информация.
Много благодаря за споделеното  bouquet А тази тема за Истанбул в този ли подфорум да я търся? newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=684009.0

Но трябва да попрочетеш не поняколко теми по-назад, наистина има много информация. Аз съм запланувала в необозримо бъдеще една по-дълга разходка до там, но все не намирам време да се зачета във всички детайли и съответно да направя програмата.

Общи условия

Активация на акаунт