Отговори
# 165
  • Мнения: 81
 Laughing Мерси, голяма борба беше с приятеля ми.  Flutter Но спечелих битката и в крайна сметка е доволен  Grinning Ние си мечтаем поне за 3 деца. Винаги съм си представяла живота като домакиня с деца- по друг начин някак си не се виждам  Laughing .И мисля, че ще имам  най-сладката работа - учителка в детска градина  Heart Eyes

# 166
  • Мнения: 13
Laughing Мерси, голяма борба беше с приятеля ми.  Flutter Но спечелих битката и в крайна сметка е доволен  Grinning Ние си мечтаем поне за 3 деца. Винаги съм си представяла живота като домакиня с деца- по друг начин някак си не се виждам  Laughing .И мисля, че ще имам  най-сладката работа - учителка в детска градина  Heart Eyes

хха, страхотна работа
споделям същата мечта с три деца и домакиня вкъщи
опитвам се да го убедя след тази бременност да си остана вече вкъщи и да не работя - и може би живот и здраве ще стане
иначе и моята работа е лека, но въпреки всичко искам повече време да отделям за семейството си

# 167
  • Мнения: 7 008
И аз си мечтая да остана вкъщи, но не точно.
Искам да работя от вкъщи, най-добре да имам студио в същата сграда, където да си правя моите неща.
Ама надали. Сигурно ще си се върна на официалната работа, а с другите неща ще докарвам допълнителни пари, както досега.  Rolling Eyes

# 168
  • София
  • Мнения: 166
Аз от 3 години и половина не работя, сега поне ще 3 се очертава същото, заради работата на мъжа ми се преместихме, но някой ден като се върнем искам да си работя за себе си, да капе нещо малко, да имам с какво да се занимавам, но най-важното е да имам време за семейството си.

# 169
  • Тук
  • Мнения: 237
Още една вдигната ръчичка за три дечица  Mr. Green

На мен коремчето вчера ми беше доста по-голямо от това на снимката по-горе, но не бях ходила по BIG нужда от седмица сигурно  Laughing и вчера чак започна да ме наболява и вече си мислех да пиша тук за помощ за разхлабващо, че щях да се пръсна, но то пък реши да си стане накрая по нормален начин. И след това ми спадна доста,но пак си ми е щръкнало. Но вчера все едно бях глътнала балон, с широка блузка бях и пак личеше  Shocked Много се притеснявам как ще съм с WC-то , че аз по принцип си ходя на 2-3-4 дена един път  Embarassed

# 170
  • Мнения: 123
Привет и от мен!  Hug

Искам да се "оплача" от  Laughing:
- гадене - сутрин (преди закуската) и вечер (като си лягам - особено, ако вечерям много късно);
- умора - докосна ли възглавницата и считайте, че вече съм заспала дълбоко;
- от време на време имам леки болки в коремчето, за кратко;
-  hahaha доста често посещавам тоалетната.

Какво ви помага, когато ви прилошее?  Rolling Eyes

П.С.
На мен разхлабващо ми действа:
- 1 ч.л. мед с 1/2 ч.ч. хладка вода - сутрин на гладно
- круши
- ябълки

# 171
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Днес бяхме на преглед, точицата си е на мястото ѝ, след 2-3 седмици трябва да идем пак, за да видим сърчице.  Grinning

За работата - обожавам с професията и не мога да не работя. Изпълнена е с много пътувания и динамика. Стоенето вкъщи не е за мен. И като си представя още 3 години... Ама аз и затова исках деца с малка разлика - да ги изгледам наведнъж и после работа, работа...  Grinning

За килограмите - с първата бременност качих 13 кг., влязох да раждам 70. Сега съм 51-52  на 165см. Rolling Eyes Не ми се мисли после с 2-те диванета колко ще се стопя, сигурно ще изчезна.  Joy

За проличаването на корема - при всеки е различно, но наистина според мен е рано. Все пак всеки си знае себе си.  Peace И на мен ми казват, че вече имам корем, но моето е от ядене  Laughing Хапвам си, за човек който ядеше веднъж на 2 дена, сега по 3 пъти на ден, че и не ме мързи  Joy

За спането - не мога и не мога да заспя. Вечер се въртя до 1-2-3ч. и това не е от както съм бременна, от жегите ли е, не знам, но цяло лято...

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 13:55 от Лече-Буболече

# 172
  • Мнения: 7 008
На мен даже не ми е нужна възглавница. Както си пиша и ей така мога да заспя. Ама трябва да се правя, че работя. Rolling Eyes
А за тоалетната е ужасно, аз съм човек, който беше изключително дисциплиниран и не пишкаше извън вкъщи и офиса. Сега просто ужас, като излезем и по ресторантите, и в моловете  Confused Не мога да изкарам 2 часа без ВЦ.


Аз искам само едно дете, но милото иска 2, така че сигурно ще са 2.

# 173
  • Мнения: 13
Лече-Буболече, радвам се че прегледа е минал добре

за спането - същото като вас, многооо ми се спи
ходя по тоалетна - по 100 пъти на ден
и така пак съм гладна Joy

# 174
  • Мнения: 67
И аз си имам подписче с бебче вече  Party

Исках да ви кажа, че преди малко си правих теста за бременност със содата- но цък, не шупва. Правих го и в деня, в който Шуър Чек-а ми показа  EFP, но и тогава нищо не стана... може би съвсеееем лекичко се размъти.

# 175
  • Мнения: 240
 Лече-Буболече,браво за прегледа! Simple Smile
А аз и преди си ходех често до тоалетната...сега имам чувството че стана още по често....ама и досега не съм пила толкова вода през живота си сигурно.
vencislavka ,това със содата го правих един път и ми шупна на мен пък не бях бременна....не му вярвам на този бабин трик..... Naughty

# 176
  • Мнения: 8 242
Ух, априлски малки бубулчечета  Heart Eyes
Миналата година по това време видях моята 2ра чертичка  Blush .. а вече е 4-месечна бръмчалка  Crazy

Имайте едно на ум - овнетата са мноооого проклети  Twisted Evil (и аз съм овен  Mr. Green .. а щерката отсега ме бие по точки  Joy)

Безпроблемна бременност на всички и здравички розови бебчета-априлчета догодина Hug

Еовин, много се радвам за теб  Hug .. миналата година септември ходихме на 7те рилски езера (бях 2-3 месец). Чак на Мусала едва ли, но един такъв поход ми дойде много добре  Blush

# 177
  • Мнения: 7 008
Духи, тъкмо да се зарадвам, че си с нас, а то миналогодишно било твоето човече  Grinning Да ти е живо и здраво  Hug
Аз хубаво ще си помисля за прехода, а пък то на моите герои може и друга гениална идея да им хрумне.
Не е лесно да си едно момиче в офиса.  Laughing

# 178
  • София
  • Мнения: 4 144
Ейййй сладурки много ви се радвам като ви чета и как всяка от нас се хвали със своите радости, които изживява.
Оххх какво да ви кажа - при мен не са много добре нещата.....страшно ми е отпаднала и по цял ден се чувствам замаяна ( все 1 съм се напила )... и от време на време започва много да ми се гади. Е проблема ми е от тъпото ниско кръвно ( сутринта като станах към 10 ч. беше 90/60, а към 13 ч. беше 100/70 ). Снощи милото ме измоли да се обадя на АГ-то да я питам какво да правя защото наистина не се чувствам така ОК и тя ми каза, че е съвсем нормално - да пия повече течности, плодове и да хапвам по начесто, а във вторник като отидем ще ми пусне кръвни изследвания да видим да не би да има нещо и затова да ми е така.
Иначе като цяло всичко друго ми е наред.....освен преяждането. Вчера изпих айрян и малко ми поразмина главата, след това с цялата си тъпотия излезнах в жегата до пощата и навръщане си купих пак айрян ( от тези готовите на Данон ) и него го изпих и след 2 часа го върнах.....и разбрах, че при мен не се оправя проблема с много ядене, защото започва да ми става още по лошо и да повръщам.

Май доста се поотплеснах. Хубав уикенд ви желая.

# 179
  • Мнения: 123
Имайте едно на ум - овнетата са мноооого проклети  Twisted Evil (и аз съм овен  Mr. Green .. а щерката отсега ме бие по точки  Joy)
Казват, че децата надминават родителите си!  smile3533
Таткото е овен, а аз съм лъв... да не ви обяснявам каква взривоопасна комбинация е това!  smile3521
А сега, живот и здраве, ще си имам още едно овенче,
което да ме изкарва извън релси - нямам търпение вече....... smile3508
Поне съм убедена, че няма да ми е скучно у дома.  smile3511

Да са ни живи и здрави!  newsm51

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 14:52 от maminka23

Общи условия

Активация на акаунт