"Най-гадното от БНД"-2

  • 66 291
  • 480
  •   1
Отговори
# 285
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
 
Ох, това за брака ме разби.... Сетила се Мара да се побара.
Между другото и аз получих такова предложение чааааак като се разделихме.
Ще ме уморят тия мъже  Joy hahaha

# 286
  • София
  • Мнения: 15 489
  Май всички правят така, когато дъщерята успя да се откъсне най-накрая от него, той започна да и предлага брак.А тя ми вика, добре,че нямахме брак,че тогава щеше да се наложи да се гръмна, нямаше да мога да се отърва.А колко пъти и "отнемаше " детето, нямат брой, а като го накараш да го вземе, взима го и го закарва на майка си, а той се прибира в тях да играе.Като беше по-мъничък  внука, дъщерята му се връзваше, но вече се видя,че са само празни приказки.

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
БНД вече тотално ме разби. Нали днес беше заседанието по делото. Него го нямаше. Пристигнаха двама адвокати. Питахме за споразумението, което бяхме обсъждали с БНД и получихме отговор "ТЕ не желаят споразумение". ТЕ. Кои са ТЕ да му се не види? Аз до колкото знам бащата е само един. Но факт. Жена му явно е решила да ме съди за издръжка.  Laughing  Явно не и стига, че виси на всяко взимане/връщане на детето. Бременна е вече. Да вземе да миряса, не ми трябва мъжа и, аз го изгоних, няма нужда да го пази от мен.
Та социално слабия баща, изведнъж реши да прати адвокати, които да ми кажат, че детето щяло да израсте заболяванията си. От лечение няма нужда. Нека се души вечер, ще му мине.  Sick Гнус.
Глупави хора. Как не разбраха, че изобщо не се интересувам от емоционалните им състояния, живота и т.н. От почти година моля да се грижи адекватно за детето ни и сега се съдя с жена му  hahaha
Та ново заседание другия месец, защото ТЕ са на мнение, че са тормозени и детето е здраво.
Ако щете ми вярвайте отчаяна съм от този човек, а жена му ме изненада с поведението си. Тотално съм потресена от начина на мислене на тия хора. Става дума за човеченце, а те се подиграват със здравето му, за да ми покаже „леля“ настояща надмощие.

# 288
  • Мнения: 2 215
Кими защо не му кажеш на твоя Донжуан да ти подари пръстен с диаманти - да видиш как ще побегне. Сесана, няма да се даваш изобщо. Разкажи им играта на следващото заседание. Днес мина и моето първо заседание. " Татето" не се е явил, ни свидетели, ни адвокат. Съдията е изслушал моите свидетели и чакам съдебно решение. Явно БНД съобрази че не му се плаща и за ДНК. Дотук ми дължи адвокатски хонорар , цена на акушеро- гинекологична и кръвно- групова експертиза, всичко около 1000лв. А ако се назничи и днк стават близо 2. Като се има предвид , че ще почне да се бърка и за издръжка живот и здраве, явно е решил да почне да спестява. Според отговора му трябваше да докаже, че съм имала връзки с други мъже през периода на зачеване. Явно никой от тия мъже не се осмели да се покаже на делото Joy Joy JoyИли се сетиха че това се нарича лъжесвидетелстване. Съдене до дупка. Това заслужават.Нищо че цената е собствените им деца.

# 289
  • Мнения: 1 383
Кими защо не му кажеш на твоя Донжуан да ти подари пръстен с диаманти - да видиш как ще побегне.

Това от негова страна са празни приказки. Просто сега новата тепърва започва да осъзнава за какво иде реч и си е тръгнала. И човекът явно се е уплашил да не вземе да остане сам. Аз естествено в случая се явявам резервния вариант. Точно когато живота ми малко по малко започна да се подрежда и той ми цъфва от някъде. Е няма да стане. Сериозно се замисля да се махаме с детето от тук, че отърване няма. Сега стоя и си мисля как се изменят живота и съответно желанията на човек. Малко преди да забременея уж се бяхме разделили окончателно с БНД-то. Тогава преди 3 години и малко се молех и давах всичко само и само да сме пак заедно. Сега ми се гади само при мисълта за това.

# 290
  • Мнения: 54 787
камъчка , ще спечелиш , сигурна съм ! Hug Praynig  bouquet

Кими , така става , като се отвратиш от един човек , после и звезди да ти сваля , все тая ...

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Кими защо не му кажеш на твоя Донжуан да ти подари пръстен с диаманти - да видиш как ще побегне.

Това от негова страна са празни приказки. Просто сега новата тепърва започва да осъзнава за какво иде реч и си е тръгнала. И човекът явно се е уплашил да не вземе да остане сам. Аз естествено в случая се явявам резервния вариант.
Нищо подобно. Твоето БНД ще направи дете на още някоя булка накрая. Само стой и гледай.
Хич не се връзвай на приказки от 1001 нощ. Имал е хиляди шансове да се промени и не го е направил. Не заслужавате с детето още една серия от този филм.
камъчка, много ми се иска да те разбера, защо държиш толкова много на това бащинство. Но ти си знаеш най - добре. Аз сега искам да изтрия с гума името на БНД от акта за раждане на хлапето, но няма как да стане.  Напротив ще се усмихвам на поредната свинщина и няма да допусна човечето да разбере колко е "смотан" баща му. Защото баща означава всичко друго, но не и права дадени от едно име в един акт.

# 292
  • Мнения: 1 383
Естествено, че не му се връзвам на нищо. Той като ми каже Добър ден, аз трябва да погледна на къде е слънцето.

# 293
  • Мнения: 563
Sesana и моя беше ходил в дома на сестра ми, после при татко на село се изтърсил,ама той го изгонил Joy

# 294
  • Мнения: 64
Mamacita Bandida, с твоя можеш да си правиш гаргара от сутрин до вечер.
Идеи:навиваш малко прежда около някое листче и му го хвърляш на балкона, или драскаш някакви завъртулки върху някое парцалче и му го лепваш на вратата, или слахаш няколко семенца от нещо в кибритена кутийка и му ги оставяш на постелката, въобще, ръсни малко сол, ориз, боб или леща пред вратата му и ще го побъркаш.

[/q :35


 Joy Joy Joy Joy Joy

# 295
  • Мнения: 76
Аз мога да пиша тук от сутрин до вечер, но тъй като заглавието е най-гадното, та най-гадното според мен е не толкова отношението му към детето, а това че ме постави в супер сложно финансово положение. Докато бяхме заедно теглих кредит на мое име и сега познайте кой плаща огромните вноски. Писна ми, нямал бил, вика ми онзи ден, аз да не ги с•ра тез пари. Е аз ги бера от дърветата и няма проблем, не са ми нужни парите му. Пълен боклук е. Иначе дискотеки, парфюми на настоящата, дрехи, майната му, ако иска и кукувиче перо в задника да си навре, ама да си плаща. Пълен мизерник е. Сори, ама много съм набрала.  newsm61

# 296
  • Мнения: 11 573
Напазарувал днес за малкия и ми носи чантата, вътре касовата бележка с покупка Дюрекс, барабар с манджите. Знае че винаги чета касовия бон. Почна се.

# 297
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 770
Леле, колко са жалки тези БНД-та  ooooh! ooooh! ooooh!

# 298
  • Мнения: 7 779
добре ,че няма кой да каже нещо за МНД -та.   Joy

# 299
  • Мнения: 6 735
 hahaha Ми пуснете си тема  Joy

Общи условия

Активация на акаунт