"Най-гадното от БНД"-2

  • 66 260
  • 480
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
Да продължим тук

# 1
  • Мнения: 2 127
Така и така съм набрала инерция, относно тези индивиди, изцепка на БНД на сестра ми.
Наближава рожденият й ден, ще става на 4 години. Детето иска колело, баба ми й подарява за РД. Съответно нейният мил татко казва на майка ми, че мислел да й прати пари за колело, ама "то щом майка ти й е купила, аз няма защо да пращам" ooooh!
Отделно "защо да пращам пари, тя нали има какво да яде". Моя поне си признава, че не го интересувам, ама за тоя "дъщеря миииии, толкова я обичам...".
Беше ни на гости в България (чужденец е), като изобщо не се посвени, въпреки, че е в дома на баба ми и дядо ми, да дойде пиян в 3 часа през нощта и да събуди с крясъци и скандали цялата къща #Cussing out

# 2
  • Мнения: 54 444
Water_Lilly , извинявай , но това БНД на сестра ти , какво значи ?
Нейният баща ли ? Thinking

Защото БНД = баща на детето .
След като сестра ти е на 4 години , значи е твърде малка да има дете , съответно БНД .

# 3
  • Мнения: 64
Ами като замине,му кажете че са откраднали колелото да прати пари за ново.С тези индивиди човешки на глава не се излиза.
Когато аз поискам от нашия БНД пари,отговорът е "Ти мен за балък ли ме имаш" ,"Имаш си родители какво искаш от мен"
Като чели детето е на родителите ми или само мое,иначе и той се бие в гърдите колко много обича детето си  #Cussing out
А сегашната му е богаташка,ходят си по почивки с самолети,и си купува всичко най скъпо живее си човека.Май най-добре е напълно да се игнорират тези хора.
Заради техните "5лв"трябва да трошим сумати нерви

# 4
  • Мнения: 54 444
Elfi ,

Ти имаш ли развод ?

# 5
  • Мнения: 64
Аз не съм имала брак

# 6
  • Мнения: 54 444
Това не ти пречи да заведеш дело за издръжка , направи го ! Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 4 349
Изцепките продължават и е интересно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 8
# 9
  • Мнения: 2 327
Water_Lilly , извинявай , но това БНД на сестра ти , какво значи ?
Нейният баща ли ? Thinking

Защото БНД = баща на детето .
След като сестра ти е на 4 години , значи е твърде малка да има дете , съответно БНД .

Сестрата и е на 4 години и има баща, който не баща и на автоката Simple Smile Верно малко объркано е написано Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 4 349
Water_Lilly , извинявай , но това БНД на сестра ти , какво значи ?
Нейният баща ли ? Thinking

Защото БНД = баща на детето .
След като сестра ти е на 4 години , значи е твърде малка да има дете , съответно БНД .

Сестрата и е на 4 години и има баща, който не баща и на автоката Simple Smile Верно малко объркано е написано Simple Smile
[/quote

Е то пак нищо не се разбра, ама хайде .....

# 11
  • Мнения: 668
 Елфида, твоята история е почти като моята, но понеже на мен  ми се случи преди година и половина, доста неща съм надживяла вече.
 Трябва да разбереш, че и да се ядосваш, и да не се ядосваш, няма да промениш този човек, така че най-добре е да гледаш собственият си живот и да се забавляваш!!!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 120
Елфида, твоята история е почти като моята, но понеже на мен  ми се случи преди година и половина, доста неща съм надживяла вече.
 Трябва да разбереш, че и да се ядосваш, и да не се ядосваш, няма да промениш този човек, така че най-добре е да гледаш собственият си живот и да се забавляваш!!!
Peace
Ще си позволя да цитирам един велик писател:
Цитат на: Оноре дьо Балзак
Да се ядосваш означава да наказваш себе си заради грешките на другите!

# 13
  • Мнения: 54 444
Не съм много съгласна с тази мисъл .
Те хората си мислят , че са прави ! Mr. Green

Поне нашия БНД винаги е прав , пък аз нека се ядосвам ! Twisted Evil
Грешката е моя , че не съм си отваряла очите ! Naughty

# 14
  • Мнения: 64
И аз обвинявам себе си,че съм позволила един супол да се подиграва с мен.Аз съм виновна че съм се отдала и съм го научила,да може да си прави каквото иска с мен.Просто тези същества трябва да ги мачкаш иначе те мачкат теб.
Дано не звуча прекалено злобно,но така мисля

Общи условия

Активация на акаунт