"Най-гадното от БНД"-2

  • 66 273
  • 480
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 325
От около година по местното ТВ се коментира изчезването на две дечица. Основния заподозрян е бащата ( при който всъшност се е случило ) и който в момента е в затвора докато тече разследването. Версиите са различни, факт е обаче, че от децата няма и следа, бащата демонстрира ледено спокойствие, а майката се пържи в ада на неизвестното. Гледайки новините тия дни си мисля че няма по ужасно нещо от това което този мъж причинява на бившата си съпруга.

# 16
  • Мнения: 1 383
И аз обвинявам себе си,че съм позволила един супол да се подиграва с мен.Аз съм виновна че съм се отдала и съм го научила,да може да си прави каквото иска с мен.Просто тези същества трябва да ги мачкаш иначе те мачкат теб.
Дано не звуча прекалено злобно,но така мисля

елфидче , не си виновна.На всеки се случва. Има хора с по силни и с по слаби характери. Явно при вас той е бил с по силния характер.  Просто така се е получило. Казах ти и в предишната тема , че ще дойде ден в който ще престане да ти пука.

# 17
  • Мнения: 1 213
Този ДНК тест се оказва голям хит! Всички излъгани бъдещи съпруги се съмняват.... newsm78
Като знам колко много пари струва, не знам какво му е хитовото...

I.Hr, тръпки ме побиха... Ето затова с БНДтата е най-добре всичко да е со кротце и со благо. Иначе и ти си трошиш нервите, и детето не се чувства добре и като цяло е една несконечна гадост. Тръгнеш ли на някой да си отмъщаваш или да го натирваш в трета глуха, нищо добро не излиза от цялата работа. Насила не се става баща, само се дават едни смешни издръжки - от общината и със закъснение.

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 23:25 от Cameron

# 18
  • Мнения: 7 325
Този ДНК тест се оказва голям хит! Всички излъгани бъдещи съпруги се съмняват.... newsm78

Не мисля, че "бъдещите съпруги" се съмняват, по скоро им се иска мъжът да няма "минало".
Cameron, мен ме побиват тръпки всеки път като тръгнат новините. Последната версия е че ги е изгорил в двора си като за целта си е направил инпровизиран крематориум, и всичко това за да нарани, отмъсти .... на жена си .
Дано не излезе истина, а да ги е скрил някъде, толкова са симпатични милите.

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 23:31 от I.Hr

# 19
  • Мнения: 2 127
Water_Lilly , извинявай , но това БНД на сестра ти , какво значи ?
Нейният баща ли ? Thinking

Защото БНД = баща на детето .
След като сестра ти е на 4 години , значи е твърде малка да има дете , съответно БНД .
Тя е на 5, а случката беше на 4-тия. Т.е. преди година и няколко месеца. Извинявам се за неточния изказ, да, нейният баща имах предвид. От различни бащи сме.

# 20
  • Мнения: 427
Този ДНК тест се оказва голям хит! Всички излъгани бъдещи съпруги се съмняват.... newsm78

Не мисля, че "бъдещите съпруги" се съмняват, по скоро им се иска мъжът да няма "минало".
Cameron, мен ме побиват тръпки всеки път като тръгнат новините. Последната версия е че ги е изгорил в двора си като за целта си е направил инпровизиран крематориум, и всичко това за да нарани, отмъсти .... на жена си .
Дано не излезе истина, а да ги е скрил някъде, толкова са симпатични милите.
  Shocked
Това къде и кога са го давали ?
Може ли линк

# 21
  • Мнения: 4 458
Две страници!  Shocked Човек не може да ви смогне на вас  ooooh!    Grinning

Бе, такива ужасии за бащи и майки ги има почти всеки ден по ТВ  Confused
Не знам за този случай, но бях ужасена от други. Майка убива двете си деца за да отмъсти на бащата понеже се съмнява, че той И изневерява. И друга луда имаше дето сложила детето във ваната и хвърлила вътре сушоар. Ама като не станал номера, изкарала детето от там и го налагала с чук (май) по главата и го удушила с някаква връв...
Хич не ми се и мисли за тези ненормални мозъци  Sick

# 22
  • Мнения: 7 325
Линк не мога да намеря, защото нямам кирилизатор и всичко излиза на испански. Това е случая на Рут и Хосе на 6 и 2 годинки - децата от Кордоба. Бащата се казва Хосе Бретон.
За съжаление такива ненормалници има по целия свят.

# 23
  • Мнения: 6 214
Брех, благодатна се оказа темата , за съжаление...

# 24
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
Този ДНК тест се оказва голям хит! Всички излъгани бъдещи съпруги се съмняват.... newsm78
Като знам колко много пари струва, не знам какво му е хитовото...

Насила не се става баща, само се дават едни смешни издръжки - от общината и със закъснение.

Хехехе струва няколко хиляди евро ама тези, които го искат не го плащат те, а ..."заподозрения"Simple Smile

Така е. Едва ли са станали бащи насила  hahaha Толкова с играта на думи, за другото си права Cameron  ooooh!

# 25
  • Мнения: 4 458
Обаче, според мен най-гадното от БНД е да се скрие в дън земите и тотално да игнорира детето което го търси за контакт.  Thinking

# 26
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
Обаче, според мен най-гадното от БНД е да се скрие в дън земите и тотално да игнорира детето което го търси за контакт.  Thinking

Ох, аз пък се моля за това! Искам и БНД да се крие така както се скри преди около две години! Ще имам спокойствие до влизане в сила на съдебното решение, след това  Cry  Cry А миналата година по това време сделка с дявола бих сключила само и само детето ми да има "стандартно семейство". Явно предложението ми не е било достатъчно атрактивно (за дявола) 

# 27
  • Мнения: 4 458
Абе той колкото си иска да се крие от мен. Гадното е когато детето го търси и той прави мизерии които нараняват изцяло и само детето.

Семейство не е мама, тати и аз както се афишира. Ако сме щастливи и сплотени, пак сме семейство  Peace

# 28
  • Мнения: 64
Нашият пък когато говореше по скайп с детето,звънне му телефона (неговата звъни),директно без чао ,тръгвам ставам,излиза от скайпа като чели върши престъпление.После детето седи по половин час на компютъра,да го чака.
Как да не се вбесяваш.За това май най-добре никакъв контакт,поне детето няма да усеща че е отблъсквано

# 29
  • Мнения: 4 458
За това май най-добре никакъв контакт,поне детето няма да усеща че е отблъсквано

Напротив, и така детето се чувства не желано.
Погледни в темата ми "Татко много те обичам, ти защо не ме обичаш?"

Общи условия

Активация на акаунт