Отговори
# 720
  • Мнения: 4 841
Извинявайте за въпроса, ама в това Джъмбо детски дрехи и обувки има ли?

Има  Peace проблемът е че не можеш да пробваш. Имат и хубави попадения между другото на дрехи и обувки.

# 721
  • Мнения: 1 070
Извинявайте за въпроса, ама в това Джъмбо детски дрехи и обувки има ли?

Има  Peace проблемът е че не можеш да пробваш. Имат и хубави попадения между другото на дрехи и обувки.

Да, за пробването е много тъпа политика. Нас досега не са ни "хващали в пробване". Ако мине номера-мине   Mr. Green

# 722
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Извинявайте за въпроса, ама в това Джъмбо детски дрехи и обувки има ли?

Има  Peace проблемът е че не можеш да пробваш. Имат и хубави попадения между другото на дрехи и обувки.
Що?Аз пък си пробвам,каквото ми хареса.Лятото бях купила на малката сандалки,естетвено с проба.Служителка мина покрай мен,погледна ме ,но нищо не каза.
И каква е санкцията ако ме хванат... Mr. Green

# 723
  • Мнения: 4 841

И каква е санкцията ако ме хванат... Mr. Green

Да те накарат да ги купиш.
Аз до колкото разбрах тяхното притеснение при пробата е да не се наруши цялоста на опаковката и външният вид на продукта. Така той става непродаваем. Но пък наистина си е кофти да не можеш да пробваш.

# 724
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ха,няма начин...
Ако откажа какво,ще викнат полиция ли?Супер тъпо е,не виждам смисъл.
Айде да не дърпам дявола  Laughing

# 725
  • Русе
  • Мнения: 526
   Чочи, ако търсиш за децата някакви дрехи или обувки не си заслужава да ходите специално до Джъмбо, но за играчки и парти аксесоари на прилични цени една разходка до там е напълно оправдана.
   За мен е странно и непонятно как такава голяма верига магазини няма сайт, няма рекламни брошури и по никакъв начин не се рекламират евентуалните им промоции, ако изобщо имат такива...

# 726
  • Мнения: 4 841
   Чочи, ако търсиш за децата някакви дрехи или обувки не си заслужава да ходите специално до Джъмбо, но за играчки и парти аксесоари на прилични цени една разходка до там е напълно оправдана.
   За мен е странно и непонятно как такава голяма верига магазини няма сайт, няма рекламни брошури и по никакъв начин не се рекламират евентуалните им промоции, ако изобщо имат такива...

Криза е! Пък и те са от много години на пазара и хората ги познават и знаят продуктите им. Сигурно това да доводите им да пестят от реклама  newsm78 Предполагам само.

# 727
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
 
   За мен е странно и непонятно как такава голяма верига магазини няма сайт, няма рекламни брошури и по никакъв начин не се рекламират евентуалните им промоции, ако изобщо имат такива...
имат,имат,но явно за Русе си пестят парите за флаери

# 728
  • Мнения: 469
А като стана дума за обувки и якета за деца,а и да изписваме темата,къде има хубави моделчета на сносни цени?Ходих до тоя прословут Паоло Ботичели емиии и пари да ми дават няма да купя от там.Много скъпи и на нищо не приличат

# 729

Общи условия

Активация на акаунт