След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 116

  • 31 398
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 462
Здравейте Линки сладирки  Hug Hug Hug
Хриси Hugмного хубави снимки на Нургюл си ни сложила   bouquet
Алекс  Hugверно ,че Неджат доста добре оглежда Нургюл ама и тя пък има много какво да покаже  smile3521.Мерси и на теб за снимчиците на Мурат   bouquet.Ох чашка са му подарили феновете  smile3521браво на тях . smile3521
Тони Hug,Бори Hug  и двете сте с нови премени.Много са ви хубави  smile3521
Видях че има превод на епизода на Султан ,свалила съм си го и ще се помъча до края на седмицата да го преведа .

# 736
  • Мнения: 2 554

  Кеии! Много лоша новина е това, наистина.А филма има много висок рейтинг. newsm78 newsm78 Гадове са тия от Канал Д. #2gunfire #2gunfire #2gunfire



# 737
  • Мнения: 326
Ох,стига де,тъкмо си харесах сериала и те ще го спират! Да им са и на телевизията! Не съм съгласна и това е! Crossing Arms

# 738
  • Варна
  • Мнения: 1 826

  Кеии! Много лоша новина е това, наистина.А филма има много висок рейтинг. newsm78 newsm78 Гадове са тия от Канал Д. #2gunfire #2gunfire #2gunfire



Да, спират го, защото ще снимат вече в Истанбул, а дори не са излъчени серии от там. Рейтинга няма нищо общо в случая.
Да се надяваме, че може Канал Д да си промени решението. Пита ли са актрисата, която играе Диджле за това и тя е отговорила, че докато ги обичат /сигурно има предвид сериала/ никъде няма да ходят. Дано да е така. По-късно, ако има още инфо пак ще пиша. А, ако някой разбере нещо, нека да сподели.

# 739
  • Мнения: 45
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out Наистина са за разтрел тия от КаналD. Kак можаха да направят тази глупост, акъла не ми го побира! Дори нямат представа, как ще се приеме от публиката това преместване в Истанбул! Нали се борят за рейтинг и повече рекламодатели! Всичко си беше наред! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 740
  • Мнения: 8 462
Еееее много ковти новина за Султан.Дано да има хубаво развитие  ситуацията.Ако тия от Канал Д се назландисват  може пък друг канал да излъчва сериала.Щото Султан си има много хубав рейтинг  .

# 741
  • Мнения: 13
Здравейте,момичета Hug Hug

Мноого неприятно ме изненада новината за Султан.Този сериал толкова ми харесва,че си го гледам и без превод,въпреки че не разбирам турски.Само не разбирам какво ги интересува канал Д къде се снима сериала.Нали рейтинга е повече от добър.

Общи условия

Активация на акаунт