Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 488
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 422
Крайно време беше да се появиш - къде беше ?!!?!? newsm53

В ада. Ама поне пък ми беше топло на страстната душа, на божественото тяло и все в този ред на мисли.... Влизам ли в тона с летящ старт?

# 181
  • Мнения: 2 208
Хей момичета, написах 10 желания днес и знаете ли какво преди 5 минути ми се обадиха и едното се е сбъднало newsm44, не мога да повярвам Hug. За първи път ми е, до вчера бях в 6 месечен болничен и вече съм на работа, та нямам време да ви чета и правих ритуала на сляпо, но действа, толкова съм щастлива, че ви открих , не мога да ви опиша. Аз изгорих написаните желания , тук ми го дадохте за пример и почувствах, че така трябва да направя и ето че действа. Благодаря на всички Hug

# 182
  • Мнения: 1 346
Рози   Hug Hug Hug
Мама на Сани, чудесно е всичко, което си споделила!  bouquet Браво на теб!

# 183
# 184
  • Мнения: 6 274
Аз пак само се записвам, защото все още не съм изчела всичко.
Има много инфо, а аз нямам много време, но все някога ще успея. Wink

# 185
  • Мнения: 1
 Привет, феи  Hug Друг път ще наваксвам с четенето, но ще ви се похваля - кандидатствах за нещо като магистратура (не знам на какво точно ниво съответства на нашата образователна система) по Европейско право и право на Великобритания. Според информацията в сайта на британския правен център бях изпуснала сроковете, но днес получих мейл от координаторката на проекта за Източна Европа, че съм одобрена и започвам лекции от другия месец. Курсът се провежда в България, но го водят преподаватели от Кеймбридж и Корнуол и съм много, много щастлива  newsm44
 Курсът е прекрасен, обаче това си означава допълнително учене и за това не се бях много "впрегнала" дали ще ми се наредят нещата или не  Mr. Green И те, разбира се, се наредиха Grinning По същия начин стоят нещата и с един...хъм привлекателен колега  Flutter От три години поддържаме някакви неустановени  отношения и най-накрая успях да убедя себе си, че заслужавам нещо по-добро и наистина го надживях, спрях да мисля за него  Sunglasses Сега младежът се сети да тича след мен като кученце  ppp
 Желая ви много сбъднати мечти и нека всеки да намери информацията и помощта, която търси  Hug   bouquet
 

# 186
  • Universe
  • Мнения: 1 556
и за това не се бях много "впрегнала" дали ще ми се наредят нещата или не  Mr. Green И те, разбира се, се наредиха Grinning По същия начин стоят нещата и с един...хъм привлекателен колега  

Те на това му се вика "да пуснем Желанието" или "да намалим важността"  Hug Grinning

sisitons - браво!   bouquet

mama na Sani, Богинята в мен поздравва Богинята в теб  Heart Eyes  bouquet - чудесен пост

Рози, Клемче, Дива, новодошли момичета (и, тук-там, някое момче), обичам ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 548
Рози!Добре дошла!Няма да повярваш,но през последната седмица,щом влезнех в сайта или с темата първата ми мисъл беше:"Къде е Рози? Е, вече си тук! Two Hearts newsm74

# 188
  • Мнения: 11 737
Браво на всички за сбъднатите желания! Hug

# 189
  • Мнения: 79
Споделям с вас един материал от сп. "Осем", който вярвам ще ви допадне:

http://www.spisanie8.bg/%D1%80%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0% … %D1%82%D0%B0.html

Нашият обикновен ум постоянно се опитва да ни убеди, че сме само едни жълъди и че най-голямото ни щастие се състои в това да станем по-големи, по-налети, по-лъскави жълъди; но това представлява интерес единствено за свинете. Нашата вяра ни дава знанието за нещо много по-добро: за това, че можем да се превърнем в дъб!
                                             Е. Ф. Шумахер


Прекрасен ден на всички!  newsm51

# 190
  • Мнения: 1 346
shiningsmile много се радвам за твоите успехи в професионален и личен план  Wink Hug

Лени   Hug

Само да вметна, че когато човек е готов много е важно да не изпусне момента да си получи, нещото, което силно е желал. Вчера бях страничен свидетел на ситуация, в която желаещия просто сграбчи поднесен на тепсия подарък от съдбата и направо си удари в десятката, просто се довери на интуицията си,която явно му каза,да взими го, точно за теб е, без да си го виждал бъди уверен, че е прекрасно. И после щастие, щастие, щастие излъчваше този човек, заля ме и мен и всички наколо!
Прекрасен да е денята ни момичета!  bouquet

# 191
  • Мнения: 574
Здравейте момичета. Аз напоследък съм зациклила. Толкова писимистична съм станала и само се оплаквам. Май е заради безпаричието и затова, че не успявам да намеря професионалното си развитие. Просто не се чувствам на место. Вярвам че заслужавам повече ама не откривам верния път. Подавах документи ама нищо не се получи. Казвам си че сигурно не е било моето място. През уикенда ходих да се разведря с една приятелка на една презентация и имаше томбола. Такива хубави награди имаше ама аз за късмет печелих незначителни неща от които даже нямам нужда. Ем си купих 2 билета за томболата. Малко се разочаровах. Лошото е че започнах да се съмосъжалявам и само около проблема си се въртя. Дайте нещо ритуалче да се поразведря малко и за привличане на късмета. Писах и желания та дано се раздвижат нещата.  Rolling Eyes

# 192
  • Мнения: 1
Здравейте отново. Аз съм нова вече питах няколко неща, отговор получих веднага. Щастлива съм от факта, че има поводи за щастие от завърнали се феи, значи ние новите ще се научим бързо  bouquet  bouquet  добре дошли отново и от мен
 bouquet smile3521 smile3521 newsm03 newsm10

и аз искам да попитам след като написах желанията трябва ли да изгоря листът , на който са написани? newsm78

# 193
  • Мнения: 1 422
Здравейте милички! Колко сълзи изплаках.................. Днес съм се захванала да разчистя нещата, които не правех много време от притеснение - да кажа, каквото мисля, да изявя себе си, да си дам право да бъда, която съм. Омръзна ми да се съобразявам и да правя неща за други хора, а те само да са недоволни.



Прекрасен ден ви пожелавам. Бъдете себе си. Вие имате право на това. Аз също!

# 194
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Здравейте милички! Колко сълзи изплаках.................. Днес съм се захванала да разчистя нещата, които не правех много време от притеснение - да кажа, каквото мисля, да изявя себе си, да си дам право да бъда, която съм. Омръзна ми да се съобразявам и да правя неща за други хора, а те само да са недоволни.



Прекрасен ден ви пожелавам. Бъдете себе си. Вие имате право на това. Аз също!
Рози,ние сме доволни от тебе и те обичаме Heart Eyes HugИ това е нещо!Добре завърнала се сред нас!
Когато правиш неща за околните не се товари с очаквания!Прави това,което ти се прави!Останалото е "Направи добро изяж л..."" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт