Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 482
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 67
Стискаме с тебе сме Аспасиа  Hug.

Пошъпроса с негативизма, нопследък и около мен е в изобилие, злоба, завист, хората като цяло са озлобени, мился, че сме в изпитание.

Обичам ви, много прекрасен ден!!!  bouquet

# 226
  • Мнения: 1
Здравейте, искам много важен съвет. От много време трябва да взема много важно решение, но все нямам смелост как да помоля за някакъв знак ангелите?  За съжаление не мога да споделя тук, за какво става въпрос, но наистина решението , което ще взема е от голяма важност за бъдещето ми. и Другото , което е искам да ми дадете съвет как се справяте с хора, които постоянно се оплакват, втълпяват си болести и че все са болни от нещо и всеки ден когато се срещнете все се държат за главата. Всеки ден тъпче на едно и също място без да иска да промени нещо,колкото и съвети да даваш. Мен обаче това ме натоварва, но за съжаление срещите с тази жена е неизбежна. И така всеки ден едно и също.....Моля за съвет как да се защитя от негативната и енергия? smile3514 #Shocked Rolling Eyes fight

# 227
  • Мнения: 1
Стискаме с тебе сме Аспасиа  Hug.

Пошъпроса с негативизма, нопследък и около мен е в изобилие, злоба, завист, хората като цяло са озлобени, мился, че сме в изпитание.

Обичам ви, много прекрасен ден!!!  bouquet

Странно е защото и около мен е така даже по нагоре писах.....наистина може да е изпитание. Rolling Eyes

# 228
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
     dea55, в долния линк има добри съвети за предпазване от мрънкалници и негативни хора.
http://dreamland-bg.com/index.php/topic,3466.msg28534/boardseen.html#new

Аз се научих да "изключвам" - т.е. те си говорят, а аз не ги чувам. Мисля си за нещо друго. Моето здраве си ми е по-важно от техните проблеми и не желая да го съсипвам заради тях. Съвети давам само ако ме помолят.
Хубав ден на всички четящи тук!  bouquet

# 229
  • Мнения: 1 422
Признавам, че съм щастлива днес от това кое как ми се случи. Беше много сложно, предизвикателно, болезнено и в резултат измени доверието, което изпитвах към хората, но така е по-добре за мене.

Ако е удобно би ли споделила как се измени доверието ти към хората? Аз съм много доверчива, да не кажа наивна, и бих искала да укротя малко тази моя доверчивост, не е полезна за мен.

От постъпките им.

На единия човек вярвах заради предишно общуване с него и затова приемах, че е по-лесно и логично да вляза в неговата обучителна програма. Обстоятелства външни ама силови та силови ми показаха, че съм грешала изобщо в преценката си за същността на човека и когато разбрах това, по естествен път желанието ми отпадна, защото за мене преподавателят като човек е много важен, за да имам желание да се обучавам при него. Някой ще каже, че той ако е добър професионалист в своята сфера, не е моя работа да имам претенции към личността му и човешката му същност, но ей на - имам. Това съм аз, такава съм. С човек, когото възприемам като нечестен или в друга форма несъответстващ на моите лични разбирания за чистота на поведението и най-вече който причинява вреда нарочно и целенасочено, който злепоставя някого, лъже, използва, манипулира информацията и изобщо с каквито и да било средства постъпва по принципа "разделяй и владей", не желая да общувам. Това е моето лично мнение, държа на него и си го спазвам, защото така се чувствам комфортно в моя си живот. Вселената да се разпорежда със справедливостта, аз си избирам с кого да общувам. Напоследък обаче си давам сметка, че вярвам във възмездието и да го крия би било глупаво. Някога видях как човекът, който много ме беше наранил, е получил възмездие и много се учудих, че се е случило. Това години след като бях прекъснала всякакви отношения и познанства с тази сфера от хора. Случайно дойде до мене тогава тази информация. Вярвам, че и този път ще стане така един ден - всеки ще получи заслуженото си.

А за втория човек - изказах тогава желание за това обучение, което беше много невероятно, защото някакси нямах достъп. Дълга история е, а и самите детайли са без значение. В професионалната ми сфера е. После по ама наистина невероятен начин се оказа, че има съвсем лесна и реална възможност да се включа в съвсем друга обучителна програма на този преподавател, за която аз изобщо не знаех, защото информацията за нея се разпространява по съвсем различен канал от този, по който аз го познавах. Там аз тръгнах с идеята за някакво много сложно кандидатстване, а се оказа, че е много лесно и че имам ценз и права, и възможност веднага да се запиша и изобщо всичко стана тооооолкова лесно, бързо, хубаво.... И освен това за самия преподавател си потвърдих първоначалното ми тогава много бегло мнение, че е много стойностен човек. Това стана в периода на вече по-интензивен контакт в рамките на пограмата. Да, аз пак с моите си чувства към хората, но това е положението, ако се чувствам комфортно с цялостта на този човек, искам да се обучавам при него, ако не - не. Просто програмите са многогодишни и включват всякакви елементи и предизвикателства и за мене е важно да имам доверие.

В резюме - този, в когото вярвах сляпо на чувство, се оказа грешка, а този, когото прецених с времето и опита, ме изненада приятно.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 12:38 от Рози и рози

# 230
  • Мнения: 1
Asspasia  Hug  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Относно злобата, негативизма, завистта и аз трябва да се науча да се абстрахирам от тях и да не позволявам да ми влияят. На работа отрицателната енергия е страшна. Чудя им се честно, големи жени със семейства, интелигентни,  уж .. Joy Страшно са злобни някои и дори тези, които са свестни са страшно отчаяни от живота и непрекъснато се оплакват или мърморят  Crazy Едната ми колежка е жива, ходеща черна дупка  Shocked Много ме натоварват и е време да сложа край.
 За "пускането" на желанията- ами научих се  smile3521 Стана с нарастването и непрекъснато подхранване на вярата, че Вселената/Бог се грижат за мен, увереността че съм защитена и че ще се случи най-доброто за мен. Най-голямо предизвикателство беше да се доверя на живота и да се оставя на течението му, защото са ме учили непрекъснато да планирам, да разпределям, прогнозирам, спестявам, обмислям, да се готвя за провал и т.н. При мен обаче стана като при Тома Неверни- първо видях чудесата, после повярвах  Laughing  Някъде бях чела, че трябва да се опитаме да мислим само за това какво ще стане утре. Да се опитаме да не мислим за далечното бъдеще, да живеем винаги в настоящето.
  Да се похваля с още нещо - прекъснах една от емоционалните вериги, която ми тежеше повече от три години. Сложих край на отношения, които само ме измъчваха и сега съм спокойна. Няма болка, няма обида, няма сълзи  Simple Smile
  Много се радвам, че темичката пак живна   bouquet

# 231
  • Мнения: 1 422
Да се похваля с още нещо - прекъснах една от емоционалните вериги, която ми тежеше повече от три години. Сложих край на отношения, които само ме измъчваха и сега съм спокойна. Няма болка, няма обида, няма сълзи  Simple Smile

 newsm44 newsm44

# 232
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Рози и рози, много ми харесва да те чета така позитивна  bouquet

А аз днес съвсеем неочаквано си намерих 5 лв.  Mr. Green Мнооого обичам такива дни, искам по-често Simple Smile

# 233
  • Мнения: 79
shiningsmile    Hug
твоето появяване в темата е като светлина  bouquet
 

# 234
  • Мнения: 7 201
А аз днес съвсеем неочаквано си намерих 5 лв.  Mr. Green Мнооого обичам такива дни, искам по-често Simple Smile
Да бъде! Simple Smile

Рози и рози, невероятна мъдрост блика от последният ти пост.Много ми беше полезно и интересно да те прочета.А аз съм предимно от четящите .. Blush Благодаря ти! Hug

Благодаря и на останалите пишещи и споделящи тук!  bouquet

shiningsmile, подписа ти е чудесен! Heart Eyes

Пожелавам на всички Ви Любов и светлина! Flowers Sunflower

# 235
  • Варна
  • Мнения: 187
А, как, че ние даже напоследък сме доста тихи  Laughing
Аз посрещах гости вчера и чакам Богинята за инструктаж как да си искам от ангелите...  Да им говоря ли, да им пиша на листчета ли, луда работа Mr. Green

Това с посрещане и  изпращане на ангели изобщо не го разбирам  newsm78

Скрит текст:
Чакам още отговори на старото ми питене :Предстои ми важно дело ,какъв ритуал да направя за взимане на решение в моя полза ?
Имам карта на желанията на стената си от юни, до кога трябва така да си я пазя и какво изобщо се прави с нея ? 

# 236
  • Мнения: 1
  bouquet smile3525 newsm51 baloni Kissing Heart lovekiss Flowers Bouquet dancing
Тези са за всички вас:)

За това че сте толкова положителни !?!

# 237
  • Мнения: 1 351
 Естера , аз писах нещо за теб.
 Рози и рози, точно заради подобно преживяно разочарование започнах да  приемам всеки човек за О /нула/, не съм математик , но така си го представям. Та приемам си всеки срещнат в моят живот човек за нула , независимо кой , какви неща ми е говорил за него. С времето добавям минуси или плюсове ......и така си изграждам мнение.
jasmin_veni , аз пък няма да се разсърдя , ако намеря и 10 лв.

Последна редакция: пт, 21 сеп 2012, 15:40 от klem4e

# 238
  • Мнения: 1
     dea55, в долния линк има добри съвети за предпазване от мрънкалници и негативни хора.
http://dreamland-bg.com/index.php/topic,3466.msg28534/boardseen.html#new

Аз се научих да "изключвам" - т.е. те си говорят, а аз не ги чувам. Мисля си за нещо друго. Моето здраве си ми е по-важно от техните проблеми и не желая да го съсипвам заради тях. Съвети давам само ако ме помолят.
Хубав ден на всички четящи тук!  bouquet


Благодаря за линкчето беше много полезно:)

# 239
  • Варна
  • Мнения: 187
Благодаря klem4e, но чакам още съвети   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт