Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 508
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 422
Мислех си днес и изобщо напоследък - миналата есен в тези новолунни списъци бях включила две желания, които бяха свързани с други хора - да се включа в тяхно обучение, но е малко сложно заради материята и допускането. Едното ми се струваше доста по-реално, а второто беше по-скоро като мечта, но не знаех какво да направя, за да го реализирам. И в един момент животът ми се преобърна, може би и аз самата така пожелах без да си давам сметка. Второто се случи по много по-различен от мисления от мене първоначално начин. А първото - не. То отпадна и като интерес от моя страна. И изобщо възприятията ми за тези хора много се измениха в резултат от промените, които настъпиха около мене. Започнах да оценявам хората по нов начин. Колко интересно нещо е животът. Практически погледнато и двете желания са се изпълнили по невероятен и поучителен начин - по най-добрия за мене начин. И от двамата преподаватели научих нещо много ценно, макар и към първия да измених отношението си. И от двамата се научих да ценя хората, когато са проверени - от единия в положителен смисъл, а от другия в отрицателен. Признавам, че съм щастлива днес от това кое как ми се случи. Беше много сложно, предизвикателно, болезнено и в резултат измени доверието, което изпитвах към хората, но така е по-добре за мене.

# 211
  • Мнения: 48
Признавам, че съм щастлива днес от това кое как ми се случи. Беше много сложно, предизвикателно, болезнено и в резултат измени доверието, което изпитвах към хората, но така е по-добре за мене.

Ако е удобно би ли споделила как се измени доверието ти към хората? Аз съм много доверчива, да не кажа наивна, и бих искала да укротя малко тази моя доверчивост, не е полезна за мен.

# 212
  • София
  • Мнения: 4 178
Признавам, че съм щастлива днес от това кое как ми се случи. Беше много сложно, предизвикателно, болезнено и в резултат измени доверието, което изпитвах към хората, но така е по-добре за мене.

Ако е удобно би ли споделила как се измени доверието ти към хората? Аз съм много доверчива, да не кажа наивна, и бих искала да укротя малко тази моя доверчивост, не е полезна за мен.

Май не си само ти. Даже и годините не ме научиха Sad

# 213
  • Мнения: 10 703
Off-topic  newsm43
Извинявам се, но от известно време се каня да питам svedd , а сега не се стръпях   oops ... Та се чудя какъв е смисълът на подписа й?  Thinking

На новозавърналите се - един огрооооомен гуш!  Hug

# 214
  • София
  • Мнения: 4 349
Нека се сбъдват всички желания  bouquet

# 215
  • Мнения: 48
Off-topic  newsm43
Извинявам се, но от известно време се каня да питам svedd , а сега не се стръпях   oops ... Та се чудя какъв е смисълът на подписа й?  Thinking

На новозавърналите се - един огрооооомен гуш!  Hug

Кое точно имаш напред вид....?
За мен това са  надписи и картинки, които са ми харесали, грабнали са ме.....надписа ме кефи, мацката също, аз съм червенокоса, и може би за това, видях я в един друг форум и мн ми хареса  Simple Smile
Кое точно те озадачава?  newsm78 Малко е "надуто" така да се каже, че е с гръб, но и така си ме кефи  Grinning

# 216
  • София
  • Мнения: 577
Е, как успяхте да изпишете толкова много страници? Записвам се и се връщам назад да чета.

# 217
  • Мнения: 21
А, как, че ние даже напоследък сме доста тихи  Laughing
Аз посрещах гости вчера и чакам Богинята за инструктаж как да си искам от ангелите...  Да им говоря ли, да им пиша на листчета ли, луда работа Mr. Green
В момента съм в някаква голяма вътрешна дилема как хем ми се иска да пусна едно желание, тревога, каквото щете, а в същото време трябва да действам по него, да въртя телефони, да търся, тичам, преговарям. Е как да стане хем да не се впрягам, хем и да действам за нещо толкова важно, не мога да разбера и това си е  Rolling Eyes

# 218
  • Мнения: 2
Момичета, кога е новолуние този месец?   bouquet

# 219
  • Мнения: 68
Здравейте,чета ви от доста време, и на мен ми се иска да повикам ангелите, но по-скоро, за да ме защитят.... Но не знам как точно.  На работа трябва да се справям в среда на "интриги"и "интереси" и това много ме натоварва и ме държи в състояние на несигурност. Понякога усещам, че почвата под краката ми потъва и аз с нея. Искам да се защитя, но  се чувствам безсилна на моменти и доста разочаровна от обстоятелствата. Имам си карта на желанията и си "говоря" всеки ден с Вселената- правя си поръчки, чакам доставки и т.н. Но пак стигам до там, че искам да се защитя от негативизма на хората, от това, че някои искат да ми навредят в служебен аспект. Не мога да го обясня по конкретно, но ще съм ви благодарна за съвети и идеи, ритуали и помощ.  Благодаря ви.   bouquet

# 220
  • Мнения: 1 351
....................
В момента съм в някаква голяма вътрешна дилема как хем ми се иска да пусна едно желание, тревога, каквото щете, а в същото време трябва да действам по него, да въртя телефони, да търся, тичам, преговарям. Е как да стане хем да не се впрягам, хем и да действам за нещо толкова важно, не мога да разбера и това си е  Rolling Eyes

Амииииииииии  не само ти не можеш да разбереш - като ми го обясни някой го разбирам , но на практика се получава точно тази каша , за която иде реч.

Много моля по- опитните или разбралите вече да се опитат пак да налеят нещо в главицата ми и да ми обяснят наново..../то и книги четох и нъц./  smile3529 smile3515

# 221
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Момичета, кога е новолуние този месец?   bouquet

Този месец мина.  Peace




# 222
  • Мнения: 287
....................
В момента съм в някаква голяма вътрешна дилема как хем ми се иска да пусна едно желание, тревога, каквото щете, а в същото време трябва да действам по него, да въртя телефони, да търся, тичам, преговарям. Е как да стане хем да не се впрягам, хем и да действам за нещо толкова важно, не мога да разбера и това си е  Rolling Eyes

Амииииииииии  не само ти не можеш да разбереш - като ми го обясни някой го разбирам , но на практика се получава точно тази каша , за която иде реч.

Много моля по- опитните или разбралите вече да се опитат пак да налеят нещо в главицата ми и да ми обяснят наново..../то и книги четох и нъц./  smile3529 smile3515

Да пуснеш желанието означава да се освободиш от очакванията, от контрола на крайния резултат. И най-добрият начин затова е да се съсредоточиш върху "пътя" а не върху крайната дестинация. В твоя случай си вършиш всичките онези неща които трябва да вършиш и се съсредоточаваш върху това да ги направиш по най-добрия начин, да си доволна от това какво си направила ти, без значение какъв ще бъде крайния резултат. Просто трябва да си сигурна ще той е най-добрия за теб за конкретния момент.

Ако правите ритуали избирайте си такива с които намалявате сериозността,правете ги така както ви идва отвътре, без значение какво е написано някъде си. Започнете ли да се чудите, "Ама така правилно ли е ? ","Червено или черно ?" , "Ляво или дясно?"  и др ритуални подробности, значи сте се впримчили във важността и очакванията и ще си останете само с чакането и важността.

# 223
  • Мнения: 4
Моля, стискайте ми палци днес ! Втора част на конкурса... Събеседване....
Благодаря ви !

# 224

Общи условия

Активация на акаунт