Подсъзнанието може всичко 52 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 65 480
  • 740
  •   1
Отговори
# 525
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  В този ред на мисли за парите - един пресен пример от днес.
  Моят мъник днес се беше нагласил да си купува едно пуфи - плюшена играчка. Баха по 6 лева. Като тръгнахме, нали си е раче,пестеливо и си започна да си разсъждава, как днес можело да бъдат намалени пуфитата. Предупредих го,че не се мисли така. Ако си го иска, трябва да се радва,че може да даде тези пари и да си го има, иначе ще има обратен ефект. И така, нямаше малки сладки пуфета, а едни грамадански от 15 лева. Който иска намаление за желанията така става.

# 526
  • Мнения: 79
To4e, много си ми сладка!   bouquet
До 40 годишна възраст си дундуркаме децата, независимо женени, или неженени, не знам защо те си пускат техните на 18 години да плуват сами накъдето си изберат: по течението или срещу него.
Мойто едното го пуснах още преди 1 година (сега е на 19,5) и тя самата си знаеше, че навърши ли пълнолетие, ще приложа шведският модел.  Sunglasses  Другото обаче (на 2,5) има да го дундуркам поне още 10 години.  Crazy
А относно възрастните хора ... хм ... много ги уважавам и винаги се старая да им помагам, но във Варна има едни реститутки, които ходят по улиците с убеждението, че светът се върти около тях и че всеки, абсолютно всеки (дори светофарите!) е длъжен да се съобразява с тях и да им угажда.  ooooh! Признавам си, влизала съм в честна словесна битка с тях и изобщо нямам угризения! Crossing Arms

# 527
  • Мнения: 1

А относно възрастните хора ... хм ... много ги уважавам и винаги се старая да им помагам, но във Варна има едни реститутки, които ходят по улиците с убеждението, че светът се върти около тях и че всеки, абсолютно всеки (дори светофарите!) е длъжен да се съобразява с тях и да им угажда.  ooooh! Признавам си, влизала съм в честна словесна битка с тях и изобщо нямам угризения! Crossing Arms
 Знам ги варненските реститутки и софийските не падат по-долу  Joy
  Добре де само на мен ли червените гащи не ми носят мъж  Crossing Arms Парите така леко си идват, пък мъжете... Rolling Eyes
  Утре ще ми четат Киприянова молитва в Света Неделя. От години имам сериозна причина за това, все нещо отлагах, много вярвам, че ще има резултат  Praynig

# 528
  • Мнения: 28
Момичета, днес могат ли да се пишат желания?

# 529
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
 Утре ще ми четат Киприянова молитва в Света Неделя. От години имам сериозна причина за това, все нещо отлагах, много вярвам, че ще има резултат  Praynig
Четат се 40 дни и най - добре да си ги четеш сама.

# 530
  • Мнения: 1
 Утре ще ми четат Киприянова молитва в Света Неделя. От години имам сериозна причина за това, все нещо отлагах, много вярвам, че ще има резултат  Praynig
Четат се 40 дни и най - добре да си ги четеш сама.
Чувала съм, че не бива да се чете без съответна подготовка. Не спазвам строго догмите на църквата по принцип, но просто не се чувствам ок да си я чета аз  Simple Smile

# 531
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
 Утре ще ми четат Киприянова молитва в Света Неделя. От години имам сериозна причина за това, все нещо отлагах, много вярвам, че ще има резултат  Praynig
Четат се 40 дни и най - добре да си ги четеш сама.
Чувала съм, че не бива да се чете без съответна подготовка. Не спазвам строго догмите на църквата по принцип, но просто не се чувствам ок да си я чета аз  Simple Smile
Като си я четеш сама си казваш и имената. Може да се четат и за други хора.
А там ходих нищо не е. Не споменават имена само накрая ти дават светена вода. Аз не бях подготвена, та чаках да ми вземат шишенце, защото не бях сама.
Не съм убедена, че това е вярното. Когато съм си ги чела сама, винаги е имало резултат.

# 532
  • Мнения: 1
 Утре ще ми четат Киприянова молитва в Света Неделя. От години имам сериозна причина за това, все нещо отлагах, много вярвам, че ще има резултат  Praynig
Четат се 40 дни и най - добре да си ги четеш сама.
Чувала съм, че не бива да се чете без съответна подготовка. Не спазвам строго догмите на църквата по принцип, но просто не се чувствам ок да си я чета аз  Simple Smile
Като си я четеш сама си казваш и имената. Може да се четат и за други хора.
А там ходих нищо не е. Не споменават имена само накрая ти дават светена вода. Аз не бях подготвена, та чаках да ми вземат шишенце, защото не бях сама.
Не съм убедена, че това е вярното. Когато съм си ги чела сама, винаги е имало резултат.

 Нямам излишни скрупули и знам, че на човек не му трябва проводник, за да разговаря с Бог. Обаче имам нужда да отида на църква, имам нужда от тайнство. Просто така ги чувствам нещата  Peace

# 533
  • Мнения: 1
Мамче, нещо да си правила с червени гащи скоро?  Joy Joy Joy
Помня, че първия път, когато бях метнала червените гащи на полилея по симоронски обичай, ме беше подгонило всичко мъжко в радуис 2-3 квартала.  hahaha hahaha
Всичко ще си кажеш ти...  Mr. Green



 Joy Дайте линк за този ритуал с гащичките моля ви се, моля моля моля ,,,, Praynig Hug newsm51

# 534
  • Мнения: 185
относно възрастните хора, преди няколко години се редях на една опашка в един супермаркет, обърнах се случайно назад и гледам зад мен един стар дядо, ама с една добродушно лице smile3518, а в ръцете му само хляб, дойде ми реда, платих си и оставих 1лв на касиерката с думите "плащам на дядото хляба", а той "ама момиче, аз имам пари за хляб", само че не с укорителен тон, а просто ми съобщаваше новина Wink, с касиерката се спогледахме усмихнати и му каза "тя не ви плаща хляба, защото мисли, че нямате, а защото сте й симпатичен" newsm62, явно и на нея й е станал симпатичен
и след няколко дни си намерих 20лв на улицата отстрани на блока ми Joy, които ми дойдоха много навреме
shiningsmile, преди се чувствах в църквите като у дома си, а и молитвите ми винаги са били чувани newsm17, сега се чувствам прекрасно на гробищата като ходя при баща ми, няма такова спокойствие и релакс, може би си внушавам, но.....ми е много добре там, само някой от време на време те секва с въпроса "извинете, това кой парцел е?" Joy и пак релакс

# 535
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Впоследствие след като прочетох повече, разбрах че във Вселената  се извършва обмен - ако искаш да получиш първо трябва да дадеш и каквото дадеш, такова получаваш. Препоръчвам ти ритуала Симороновско сеене на жълти стотинки- работи именно защото даваш с радост и без съжаление.  Hug Изобщо трябва да се научим да даваме, за да получим.
thumbsup

В този ред на мисли, ето една симоронска техника, която ми изпратиха наскоро:

Как да получим пари от нищото

Идеята на ритуала е да научим подсъзнанието си, че парите наистина се търкалят по земята и трябва само да се наведеш Wink  А за да започнат да се търкалят, първо трябва да ги хвърлим.

1. Договаряме се със Вселената, че ще и даваме между 1 и 5% от всичките си доходи. Процентът, който сме избрали не може да се променя! (Съветът, който дават е да не се хвърляме на по-големия процент, защото е лесно ако получиш 100 лв да се разделиш с 5 лева, но ако ти падне милион, а си обещал 5% от него... ами... боли си Wink 1% е напълно достатъчен)

2. "Загубваме" обещаната сума. Оставяме я на пейка, хвърляме я на земята... както дойде.

3. Тръгваме си без да се обръщаме. Не трябва да виждаме кой намира парите, не ни интересува дали ще си купи лекарства или ракия с тях... дали сме ги на Вселената, а тя си знае работата.

4. Това е. Чакаме отговор.

Доста е драстично, но има голяма доза логика в метода от гледна точка на програмирането на съзнанието.


Друга техника за щастие:

Всяка вечер записваме в тефтерче (което  е постоянно с нас) 5 неща, за които сме благодарни през днешния ден.
Има уловка, разбира се Laughing Нещата не трябва да се повтарят, т.е. след като свършим с благодарностите за здравето, децата и миуото идва ред на дребните нещица, които иначе пропускаме. Доста интересни неща се получават.

И тъй - днес (технически погледнато - вчера Wink) съм благодарна за:
 
1. Свободното от работа работно време Mr. Green
2. Сеанса с Лечебни кодове, който проведох, докато се предполагаше, че работя Wink
3. Разходката в парка след работа и тази гледка:



4. Музиката на Мира Ауад
5. Среднощната тишина и спокойствие, когато светът спи, а аз най-после мога да бъда себе си.

П.С. В случай, че се чудите дали ритуалчето с парите действа - повишиха ми заплатата с 1/4 Stuck Out Tongue

# 536
  • Варна
  • Мнения: 567
Делфина фон Ю.,
благодаря за полезния пост. А под загубване, може ли да се има впредвид , да  дадем парите на просяк, в църква. Или задължително не трябва да видим отсрещната страна?

# 537
  • Мнения: 11 737
Делфина фон Ю.,
благодаря за полезния пост. А под загубване, може ли да се има впредвид , да  дадем парите на просяк, в църква. Или задължително не трябва да видим отсрещната страна?
Май не трябва.
Вселената сама ще "прецени" на кой да ги даде/намери.

# 538
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз пък си пожелах пари, че имам нужда, а то стана така, че вчера съм загубила 160лв и аз не знам как.  Sick
  В началото като започнах да правя ритуали за пари забелязах, че всеки път след като си заредя портмонето със зарядното примерно, на другия ден вместо да получа пари- давам. Впоследствие след като прочетох повече, разбрах че във Вселената  се извършва обмен - ако искаш да получиш първо трябва да дадеш и каквото дадеш, такова получаваш. Препоръчвам ти ритуала Симороновско сеене на жълти стотинки- работи именно защото даваш с радост и без съжаление.  Hug Изобщо трябва да се научим да даваме, за да получим. Вече не отминавам просяк и плащам сметките си със благословия, знам че съм богата и изобилието навлиза с лекота в живата ми Peace
 L'Agent, много се радвам, браво   bouquet
Ха, намериха се!  Simple Smile Оказа се, че потрябвали някому спешно  Wink и били взети назаем. Така и не разбрах защо без мое знание и от моята чанта, но... добре е, че се възстановиха.  Simple Smile

# 539
  • Мнения: 79
Едното от нещата, за които днес ще благодаря от цялото си сърце е Делфина фон Ю. - за прекрасната музика на Мира Ауад! Не бях слушала нейни изпълнения до сега и докато се чудех с какви звуци да започна деня си, прочетох написаното от теб.  Crazy  Благодаря ти и за това, че ми напомни за записаните благодарности!   bouquet От известно време си записвам в едно малко "Тефтерче за хубости и добрини" (така съм си го кръстила) нещата, които са оцветили или усмихнали денят ми, най-обикновените и простички, които обикновено приемаме за даденост. Някои от тях ми се повтарят, като изчуруликаното  "Много обичам мама", но други, например, са рядкост - младо момче вчера ми предложи и ми помогна да кача детската количка в автобуса.
И се включвай по-често в темата, че твоите постове (и на много други, които позамлъкнаха) липсват!   bouquet  Hug

Общи условия

Активация на акаунт