Магазин TINY PRINCESS - качествени бебешки и детски дрешки на много изгодни цени

  • 144 258
  • 171
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 180
Магазин TINY PRINCESS направи тази тема, за всички почитатели на красивите дрешки на ниски цени! ВСЕКИ ДЕН  нови дрешки, обувки и аксесоари на сайта на www.bebeshkidreshki.com. Над 5000 модела дрешки за кръщене, ежедневни дрешки и обувки. Голямо разнообразие от български производители!

СПЕЧЕЛЕТЕ 5% отстъпка от всяка покупка, като изпратите снимка на вашето детенце с дрешки от Магазин TINY PRINCESS!

Споделете, от кои български производители сте доволни и бихте искали да ги видите в магазина!

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 17:19 от Mamma

# 1
  • Мнения: 24

Модата при децата е също толкова важна, колкото и при възрастните. Последни модни тенденции и предложения за сряда !

# 2
  • Мнения: 293
О, и аз ще следя темата. Доста бебешки дрешки от сайта сме купували за внука ми и сме много доволни. Мои колежки също.Правим си колективна поръчка и до сега няма някоя да се е оплакала.

Браво и поздравления!  bouquet

# 3
  • Мнения: 386
да не изпусна нещо  Mr. Green

# 4
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Запис и от мен. И аз често пазарувам оттук Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 230
Привет.
Редовно си пазаруваме от онлайн магазина за нашата госпожица. Дрешките са много хубави и качествени. Много сме доволни, както ние, така и мой приятелки, които пазаруват за техните дечица Wink.

# 6
  • Мнения: 258
В събота ще правим кръщене на малката ни госпожица и ще се покажем с прекрасната рокля закупена от сайта Simple Smile

# 7
  • Мнения: 29
Често пазарувам от сайта и съм много доволна.Скоро започвам и зимният шопин,лошото само е,че за момче има ограничен избор на дрешки...

# 8
  • Мнения: 386
И аз забелязвам,че за момче изборът откъм дрешки е по-ограничен

# 9
  • Варна
  • Мнения: 777
Ще ви следя и тук  Wink

# 10
  • Мнения: 68
Аз също съм Ви фен.Относно предпочитаният от мен български производител-Сали!

# 11
  • Мнения: 309
Здравейте !
Не веднъж съм поръчвал дрехи от сайта .Доволна съм от качеството на поръчаните дрехи .
Аз също препоръчвам като български производител фирма "Сали" , а също и "Комес" , "Соли-Т".Иска ми се да има по-богат асортимент за момичета около и под годинка . Wink

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
Още един запис от редовен клиент и почитател.

# 13
  • Мнения: 24
Вашите любими официални обувки са отново тук! Вижте предложенията за днешния ден - голямо разнообразие от сладки официални обувчици. Готови ли сте за есента? Simple Smile

# 14
  • Мнения: 0
И аз да се запиша  Hug
Дрешките са супер, редовно следя в сайта Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт