СЕДМИ клас - първи срок

  • 30 363
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607

Иванчо към майка си:
- Мамо, днес ме вика директорът на училището и ме пита имам ли по - малки братя и сестри. Казах му че нямам.
- Правилно си отговорил. А той какво каза?
- Нищо, само че много се зарадва. . .


РОЖДЕНИ ДНИ НА НАШИТЕ ДЕЦА
Скрит текст:
     

 Януари:                                                          Февруари:                              
Влади - 01.01.2000 г. на albena_vlady            Никол- 23.02.1999г. на raja_nikol  
Коко - 11.01.2000 г. на Judy
Ксения - 24.01.2000 г. на Nastasja
Марина- 08.01.1999 г. на Jarrita
Виктория- 11.01.2000г. на НеПоКоРна

 Март                                                                           Април
Румяна - 10.3.1999г. на Ranick                                  Николай - 01.04.1999г. на slon                      
Гицка - 18.3.1999г. на gargamela                             Даниел - 03.04.1999 г. на ВечеПетя                        
Михаил - 19.03.1999 г. на didi*74                             Христо - 06.04. 2005г. на Моли Уизли
Девойка - 23.03. 2000 г. на Lady_A                           Мишо -  24.04.1998 г. на Dorothy  
Петър - 29.03.1999 г. на blanc                                   Цветан-11.04.1999 г. на G.D.
Давид-03.03.1999 г. на tzarina                          
 Цветомир-15.03.1999г. на duh4enceto

 Май                                                                                Юни
Йордан - 14.05.1999г. на paleto                                 Теодора - 03.06.1999г. на nezito
Борис -  23.05.1999г. на Вълничка (морска)              Любомир - роден на 03.06.1999г. на debora R
Йордан - 30.05.1999г. на Енита                                 Кристиян - 18.06.1999г. на tanya.d
Влади - 31.05.1999г. на raliar                                     Калина - 22.06.1999г. на nevena_68                                      
                                                                                      Георги - 23.06.1999г. на roos
                                                                                      Естела - 27.06.1999г. на Gabie

  Юли:                                                                            Август

Ивайло - 01.07.1999г. на камелия                              Йоанна - 05.08.1999г. на ptica
Лъчезар - 02.07.1999г. на Боби1973                         Ралица - 06.08.1999 г. на Verdad            
Красен - 05.07.1999г. на noni2009                             Кристина -  08.08.1999г. на ilianka/ILIANAD /            
Виктор - 23.07.1999г. на yanitab                                Пепи-09.08.1999г.наМама Раче                        
Стефани - 25.07.1999г. на jakinik                               Рая - 24.08.1999г. на Мама Цоцоланка
Яна - 25.07.1999г. на Дидк@                                      Трифон - 27.08. 1999г. на Моли Уизли            
Мария-17.07.1999г. на mary cherry

 Септември:                                                                   Октомври

Георги - 24.09. 1999г. на elia_gg                                 Петя -15.10.1999г. на dessita74
                                                                                      Стела - 22.10.1999г. на mistela  
                                                                                     Ралица - 27.10.1999г. на ДъраБъра    
                                                                                                        

 Ноември:                                                                    Декември

Адриана - 20.11.1999г. на utro77                               Виктория - 08.12.1999г. на vimares
Георги - 30.11.1999г. на rosirai                                   Боряна - 28.12.1999г. на jedira    
                                                                                      Симеон - 09.12.1999г. на Деска
                                                                                      Дамян - 10.12.1999г. на gold__      
 
            

ПОСЛЕДОВАТЕЛНОСТ И БРОЙ НА ТЕМИТЕ ЗА НОВИ ЗНАНИЯ ПО
ЛИТЕРАТУРА ЗА VII КЛАС:

1. „На прощаване” – Христо Ботев
2. „Немили-недраги” (I, II, III, V, X глава, епилогът) – Иван Вазов
3. „Една българка” – Иван Вазов
4. „Опълченците на Шипка” – Иван Вазов
5. „Българският език” – Иван Вазов
6. Из „До Чикаго и назад” (Ниагара!...) – Алеко Константинов
7. Из „Бай Ганьо” („На гости у Иречека”) – Алеко Константинов
8. „Неразделни” – Пенчо Славейков
9. „Заточеници” – Пейо Яворов
10. „По жътва” – Елин Пелин
11. „По жицата” – Йордан Йовков

Министерство на образованието и науката МОН  
тестове ТЕСТОВЕ
помагало ПОМАГАЛО
тестове по БЕЛ ТЕСТОВЕ
правила по български език ЗАПЕТАЯ  
математика, физика, химияДОМАШНО
български и литература ИСКАМ 6  
математика МАТЕМАТИКА ЗА ВСЕКИ  

АРХИВ
само шестокласен
6 клас ,  6 клас, 6клас , 6 клас втори срок , 6 клас втори срок -2 , 6 клас втори срок -3 , ШЕСТИ КЛАС края, ШЕСТИ клас за седми - лятото......, Септември ще бъде май - щурмуването на СЕДМИ клас да започне сега!

Последна редакция: ср, 26 сеп 2012, 11:32 от Мама Цоцоланка

# 1
  • Мнения: 4 936
 Сега се обади дребния:cry: Cry  навил баща си да купи китара и да ходи на уроци! щели да ходят да купуват още днес!!!!!
Баш сега!
К'во да ГИ правя?

# 2
  • Мнения: 17 987
Нищо, нека релаксира детето, ние пък на бадминтон ще ходим  Laughing

Мерси за новата темичка  Heart Eyes, много сме бързи бе...още не са минали входните  Laughing

# 3
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 299
За Мама Цоцоланка , за положения от нея труд, за отделеното й време Hug  bouquet Благодаря
Моят пък се записа на футбол, в отбора на училището. Всичко Мара втасала и футбол заиграла #Cussing out
Довечера съм на родителска. Очаквам още парично обиране Sad

# 4
  • Мнения: 17 987

Моят пък се записа на футбол, в отбора на училището.

МАД, ще го вземем  при нас в Лудогорец бе  Wink, да си върна жеста  аз Laughing

# 5
  • Мнения: 363
Здравейте, относно входните оценки всичко зависи от преподавателя Simple Smile При нас някой ги вземат други не Simple Smile Каквато и да е оценката, все пак е начало на учебния срок, и има време детето да се стегне и да си я поправи.

Мама Цоцоланка,   bouquet

благодаря за темата и вица е супер Laughing

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 03:22 от AnMary

# 6
  • Мнения: 416
Благодаря за новата тема!
Цяло лято синът ми говореше как искал да отиде да тренира в Лудогорец и щял да живее на общежитие. Беше ме побъркал. Все още подпитва дали не може пак да тренира, но аз категорично обяснявам, че в 7 клас трябва да забрави за всичко друго извън матурите и учебния материал. Досега не съм прибягвала до радикални мерки, но мисля да прибера лаптопа му и всичко друго, което ще го разсейва.

    

# 7
  • Мнения: 4 936
Тази новина - за китарата - така ме връхлетя, че дори не благодарих на мама Цоцоланка за чудесната тема   bouquet  bouquet  bouquet

Аз също държа да ходи на спорт за да разпуска там, но китарата ми дойде направо като гръм! А от сутрин до вечер това каканижа: колко ще бъде натоварен, колко е важен 7 клас и т.н.т.. ама явно не  е имало кой да чува! Или и двамата са решили да ми правят напук Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 17 987
Благодаря за новата тема!
Цяло лято синът ми говореше как искал да отиде да тренира в Лудогорец и щял да живее на общежитие. Беше ме побъркал. Все още подпитва дали не може пак да тренира, но аз категорично обяснявам, че в 7 клас трябва да забрави за всичко друго извън матурите и учебния материал. Досега не съм прибягвала до радикални мерки, но мисля да прибера лаптопа му и всичко друго, което ще го разсейва.

В час е детето  Laughing, като им гледам колите на батковците се питам, що ли съм учила толкоз, пък сега  щерки имам  Mr. Green
Шегата настрана, но много деца от други градове дойдоха, направен е цялостен ремонт на общежитието, хранят ги в хубаво заведение, всеки ден в 17 ч. автобус ги кара до базата.....абе никак не  е лошо, ако имаш талант, защо не  newsm78

# 9
  • Мнения: 179
Правили сте си сметка какви средства сте дали за учебни помагала за 7 клас за училище.
Досега  сина ми е платил над 100лв.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Моя ще си ходи на тениса пък.Не мога да го лиша от това му удоволствие зарад едните матури,а и къде ще изразходва енергията,той в учене не може,милинкия ми. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 31
Здравейте, относно входните оценки всичко зависи от преподавателя Simple Smile При нас някой ги вземат други не Simple Smile Каквато и да е оценката, все пак е начало на учебния срок, и има време детето да се стегне и да си я поправи.

И при нас е така - едни ги вземат при оформяне на срочната оценка, други - не... Нашите входни започнаха от вчера - 2 броя, днес - 1 и до края на седмицата всеки ден по едно.

Мама Цоцоланка,  благодаря за темата!   bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Правили сте си сметка какви средства сте дали за учебни помагала за 7 клас за училище.
Досега  сина ми е платил над 100лв.

Не съм правила,че на час по лъжичка давам,ама 100така не сме минали,даже мисля сме под 50 още. Rolling EyesДнес ще дава 10 по История,16 даде за АЕ и Химия,аз взех по математика и БЕЛ за към 15 лв.Остават ми Биологията и Географията- не повече от 15 лв.Абе тънкаж сме май.
За догодина да се стягаме,като всичко се купува вече! Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 4 936
. Досега не съм прибягвала до радикални мерки, но мисля да прибера лаптопа му и всичко друго, което ще го разсейва.

    

моят е цар на седенето без да прави нищо, така че и това няма да ми помогне!

За помагала, които са поискали учителите и учебниците по ИТ и АЕ - около 100 лв.
За тези, които според мен, трябва да има - още около 60 лв
За курса по БЕЛ преподавателките казаха, че всичко ще им дават размножено на ксерокс 'защото сегашните помагала били пълни с печатни, че и други грешки"

# 14
  • Мнения: 173
Да се запиша и аз   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт