Beren Saat и турската версия на "Отмъщението" (İntikam)

  • 78 121
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте фенове на Берен Саат и нейния талант! Наскоро разбрах (ако е истина), че Kanal D ще реализира турската версия на сериала "Отмъщението" и че именно Берен ще е в главната роля. Информацията е доста оскъдна, за сега! Надявам се, ако някой знае нещо - да го сподели.  Simple Smile



# 1
  • Мнения: 1



      Здравейте, Tired  записвам се в темата защото Берен  Саат  ми е любимка.

   На колажа Берен е със спрягания  й за партньор Мерт Фират

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте! Радвам се, че се присъединихте към темата  Simple Smile От статиите, които виждам и малко трудно си превеждам, става ясно, че именно Мерт Фърат е спряган за партньор на Берен. Той е участвал в "1001 нощ", т.е. познато лице е. Аз мисля, че си отиват, въпреки че все още си я представям с Енгин  Whistling Не съм се отърсила от "Каква е вината на Фатмагюл". Но все пак мисля, че е време Берен да се завърне на екран. Надявам се да си е починала добре и отново да поеме ангажимент.


Ето една снимчица на Мерт:

# 3
  • Мнения: 0
Здравейте!
Преди няколко дни се кахърих на едно друго място, че Берен Саат си няма тема. Оказа се, че някой чете мисли.  Thinking Много се радвам за темата и за новия проект на Берен.  Heart Eyes Поздравления за авторката на темата!   bouquet Hug

# 4
  • Мнения: 11 984
Здравейете ! И на мен ще ми бъде интересен този нов проект на Берен Саат,ще следя темата с интерес.

Cruela  Wink

# 5
# 6
  • Мнения: 3
Благодаря за поздравленията  Simple Smile Не чета мисли, просто ми се иска да разбера малко повече за проекта. Радвам се, че има интерес и се надявам наистина да се осъществи.

# 7
  • Мнения: 534
Чики, благодаря за темичката ще я следя с удоволствие.  Hug
Ще копирам от друга тема една новина от 7-ми окт. за Берен
http://www.gecce.com/haber/beren-saatten-evlilik-sinyali-197937.html
Сигнал за сватба от Берен Саат!
Надпис на снимката: Вижте какво направи?
Като показа пръстена си, Берен Саат която е във връзка с Кена Догулу, е на път да се омъжи…
07 октомври 2012 г.; 17:09 ч.

Скрит текст:
Когато видя журналистите в Нишанташъ и като им показа пръстените по пръстите си, Берен Саат даде знак за сватба.

За снимките ни – натиснете тук (http://www.gecce.com/foto-galeri/beren-saatin-panik-halleri-10213.html - Паниката на Берен Саат)

Предишния ден Берен Саат беше забелязана в Нишанташъ да избира платове за декорация на дома си. Актрисата, която е във връзка с Кенан Догулу от осем месеца, е на път да се омъжи за него. Красивата изпълнителка бе в настроение и като вървеше показваше пръстените на пръстите на двете си ръце.
haberturk.com.tr
И тази за проекта :
Новината на деня за новата роля на Берен Саат:milena d

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/21623023.asp
Партньорът на Берен
5 октомври 2012 г.
Стана известен новият екранен партньор на Берен Саат. В новият й сериал партньор на красивата актриса ще бъде Мерт Фърат.
 
След Къванч и Енгин – Мерт
Стана известен новият екранен партньор на Берен Саат, която игра в „Забраненият плод” (Aşk-ı Memnu) с Къванч Татлътуг и в сериала „Пепел от рози” (Fatmagül’ün Suçu Ne?) с Енгин Акюрек. Мерт Фърат ще бъде партньор на красивата актриса, която си гарантира главна роля в нова местна версия на сериала „Отмъщението” (Revenge) излъчен по американския канал ABC.

Линк към галерия: Как Берен Саат стана известна (http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=23907& … ;rid=2369&p=1 )

История за отмъщението на една млада жена
Сериалът „Отмъщението” (Revenge) е застнет, вдъхновен от романа на Александър Дюма „Граф Монте Кристо”. Разказва историята на младо момиче на име Аманда, която се заклева да отмъсти на тези, които поставят капан на баща й и на самата нея. В оригиналния сериал главната роля се изпълнява от Емили Ван Камп.
Започва през месец януари
Сериалът, в който Берен Саат ще има роля заедно с Мерт Фърат, ще излезе на екрана на Канал D през месец януари.
Крю, вече съм на точното място   love001

# 8
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет  wavey

На този сериал му хвърлих око, още като прочетох за него. До януари има доста, но сигурно от време на време ще пускат по някоя новина. Доколкото помня, Берен е потвърдила участието си.

Ето малко повече инфо от това на Луси  Hug за американския сериал - Revenge, който ще е в основата:

Емили Торн (Емили ван Камп) е новопристигнала в Хемптънс за лятото. По всичко личи, че тя е дружелюбното и изискано „съседско момиче", чиито чар и щедрост й осигуряват достъп до непристъпните крепости на висшето общество. Но зад този примамлив и бляскав свят, в който тя се потапя, се крие мрачна семейна тайна.
Емили Торн не е такава, каквато изглежда. Когато е била на 9 години, баща й е бил натопен за престъпление, което не е извършил, и е осъден на доживотен затвор. Емили не вижда повече баща си и прекарва детството си в плен на гнева, загубата и предателството. 17 години по-късно тя се завръща с фалшиво име и една единствена цел - ОТМЪЩЕНИЕ.
Всяко светско събитие за нея е внимателно планирана стъпка за подкопаване на основите на стабилността на враговете й. Докато целият им живот се сгромолясва около тях, Емили е непреклонна в усилията си и острият й ум е винаги на пет стъпки пред тях. Но когато миналото я застига, сърцето й може да се окаже мишена в кръстосания огън.

НО не се знае, колко ще спазят основната сюжетна линия...  newsm78 Четох също, че щяло да има и два главни мъжки персонажа.

# 9
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Забравих да постна линк за сериала към DiziFilm.com Forum

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=126763

Вероятно тук ще се появяват най-важните новини. Аз си ги превеждам с гугъл преводача, но може да се появи някой фен, знаещ езика.

# 10
  • Мнения: 5
Здравейте   bouquet

Раджам се за новата тема . Hug

Ето инфо от Туитер за новия проект ж Холивуд репортер от в4ера. Нямам тьрпение.  Wink

http://www.hollywoodreporter.com/news/mipcom-2012-disney-launches-turkish-377039

# 11
  • София
  • Мнения: 3 406
Звучи изключително интригуващо.
Влюбих се в Берен Саат в "Забранения плод" и няма търпение да я видя отново в роля на изискана млада дама, Езел в женски род, така да се каже.

# 12
  • Мнения: 3
Добър вечер на всички!  Simple Smile Изключително много се радвам, че има интерес към новия сериал с Берен. Благодаря на всички за информацията. Наистина до януари има време, но мисля, че ще отлети толкова бързо, че няма да усетим даже.

Тъй като не знам дали всички са наясно със оригинала на сериала "Отмъщението", ще постна двата трейлъра. В момента ABC излъчва втория сезон, който може да намерите в DMCA-removal-from-Google, а първият сезон беше излъчван в България по Фокс Лайф и отново ще го намерите в Замунда, само че озвучен. Благодаря на останалите за информацията за "Отмъщението".




# 13
  • Мнения: 3
Определено смятам, че Берен ще изглежда супер като "отмъстителка". Освен като Бихтер, до сега винаги е играла добричка. В едно нейно интервю четох, че точно ролята й от "Забранения плод" я е накарала да се почувства женствена. Мисля си, че сега с удоволствие ще изиграе  отново толкова силна героиня.

Малко спомени от Бихтер:






# 14
  • Мнения: 20
             Здравейте!
           Чики Маринова    smile3501  поздравления за темата      


                     Радвам се, че вече и Берен Саат си има тема. С удоволствие се присъединявам  и  ще следя с интерес


                   

Последна редакция: ср, 10 окт 2012, 17:44 от mar_ana

Общи условия

Активация на акаунт