С две чертички се похвали - чакаш ЮЛСКО бебе ти!

  • 24 067
  • 747
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0





Ние ЮЛКИ 2012-та Ви пожелаваме от сърце ЛЕКА И БЕЗПРОБЛЕМНА БРЕМЕННОСТ и Нека Богородица Ви пази и закриля!
С голямо удоволствие ви каня в тази тема, изживейте всеки миг от бременността си, усмихвайте се и се грижете за себе си и за малките човечета, които носите!


Последна редакция: пт, 12 окт 2012, 21:10 от 2012-July

# 1
  • Мнения: 1 069
Мили бъдещи юлски мами, пожелавам ви безпроблемна бременност, изпълнена с красиви и щастливи моменти! Нека тук бъде едно приятно място за споделяне на положителни емоции и за откриване на подкрепа!
 Hug Hug Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 135
Ех, как мина една година Simple Smile
Добре дошли на всички бъдещи юлски мами! Пожелавам ви леко бременеене  и на финала да гушкате сладки и пухкави бебоци!  Hug Hug
Хайде, чакаме първите  EFP !

# 3
  • Мнения: 2 732
Хайде и от мен добре дошли в темичката  Hug-чакаме да се похвалите Wink

# 4
  • Мнения: 47
Очакваме с нетърпение първата мама която да се похвали с най- щастливите две чертички! Heart Eyes
Колко бързо времето си отмина, май аз бях първата разбрала новината, а сега имам едно невероятно съкровище!
Пожелавам Ви успех, много щастливи и трепетни моменти  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 79
Скъпи момичета, бъдещи мами,

Добре дошли в приятелското интернет пространство на БГ-МАММА! Hug

Предстоят ви едни девет трепетни месеци, които ще бъдат бурна смесица от радости, вълнения, тревоги и страхове. Пожелавам ви да намерите подкрепата, доброто отношение и уважение, както тук, така и в лицето на вашето семейство, лекари, приятели - реални и виртуални!

Ще ми бъде много приятно и мило да преживявам вашите трепети, така както аз ги преживявах преди една година заедно с моите приятелки тук! Така че не се сърдете, че ще бъда чест гост и в тази тема!

Нека тези месеци ви донесат много позитивизъм, прекрасни преживявания и когато му дойде времето и едно синьо или розово вързопче, а защо не и две!  Hug

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
И аз да приветствам бъдещите юлки 2013 с добре дошли  Hug Пожелавам ви най-прекрасните девет месеца. А те, макар изпълнени с много притеснения, са невероятни и наситени с радостно очакване. След една година ще гушкате своите съкровища и ще видите, че всичките неразположения са си заслужавали. Късмет, кураж и помнете, че винаги можем да ви помогнем със съвет и подкрепа  Hug

# 7
  • Мнения: 2 673
Мили бъдещи мами,предстоят ви едни от най-хубавите преживявания,едни от най-хубавите моменти,изживейте ги пълноценно!
Очакват ви незаменими и незабравими моменти-някои от вас все още не знаят, че в тях тупти още едно сърчице,че вече са създали своето дете! Heart Eyes
Искам да знаете, че въпреки всички неразположения и притеснения, през които ще мине всяка една от вас, нищо не може да се сравни с чувството да прегърнеш така чаканата си рожба и да се взреш в този най-чист поглед! Heart Eyes
Пожелавам ви мноооого спокойна, безпроблемна и пълна с приятни изненади бременност, грижливи бъдещи татковци и най, най - здравите бебчета на финала! Hug 
Усмихвайте се на слънцето, на падащите пъстроцветни есенни листа, блещукащия снежец и разцъфващите пролетни цветове, защото бременността придава една по-особена призма ,през която да виждаме един по-красив заобикалящ ни свят!
Наслаждавайте се на всеки един миг, защото  времето между трепетите и първите вълнения от новината до първата среща с бебчо минава мноооого бързо и неусетно! Sad
Бъдете живи и здрави, майчета, обичайте бебетата си повече и от вас самите!
Пожелавам ви лека бременност и нормално раждане!


А ние, юлките "ветеранки", ще ви даваме съвети и ще бъдем до вас  HugКъсмет и щастие!

# 8
  • Мнения: 20
Здравейте,мили бъдещи юлски майчета.Сигурно няма да съм кратка...Развълнувани ли сте или объркани?Няма страшно,всичко ще е наред,стига да го пожелаете!Някои от вас ще са за първи път майки,други като мен ще изпитат за втори път тази радост-отдайте й се!
Няма по-голяма радост от това да дариш живот,пък ако е за втори път- още повече!
Доколкото можете стопирайте притесненията,те край нямат.Подготвяйте бъдещите татковци за предстоящите им отговорности,защото те ще ви бъдат най-голямата подкрепа!А и не забравяйте,че както си го "възпитате" , така ще се държи с вас!(или казано по друг начин-каквото посеете,това ще жънете)!В началото ще ви се повдига,после ще ви се яде всичко или нищо,ще ви се пуши или ще ви прилошава от цигари.Ще започнат треските около ФМ,БХС......,какви са тези абривиатури ли?!?Споко ,има време за всичко,вие само си повярвайте,че всичко с бебо ще е наред.Няма да закъснеят и притесненията за фигурата ви-не го мислете,няма по-красива жена от майката!Ще се чудите и какво да обличате,като напреднат месеците,а стрелката на кантара все сочи нагоре- дрехи се намират,бъдете сигурни,нужно е само търпение!
Последните месеци ще натежат кг,а и задачките около приготовленията за посрещането на новия член-покупки,ремонти,хиляди въпроси-това ли да взема или другото,този цвят или не другия?....Накрая всичко ще е готово и последните дни от бременността ще ви се сторят като цял век...Чакаш,чакаш,стрелките на часовника цъкат,а бебето не идва,хубаво му е в коремчето на мама...И така докато дойде онзи дългоочакван миг-да станеш мама.Не си мислете,че е лесно да станеш майка,но повярвайте ми-по-лесно е от това да възпиташ дете!Раждането ще мине,по-важна е първата среща с бебо,първия допир с устни по лицето му-не може да се опише с думи,пожелавам ви да го изпитате!
Така,че майчета, бъдете здрави и вие и вашите малки пашкулчета, и се радвайте на всеки миг!Леко бременеене и щастлив финал;-)

# 9
  • Мнения: 24
И аз много се разчуствах...спомних си за първите две чертички, за това колко бях объркана, спомням си първата консултация, как съобщихме хубата новина...всички трепети и вълнения...как с нетърпение чаках следващата консултация....момента, в който ми казаха, че ще е момче....и не на последно място - форума!Тук ще намерите подкрепа, разбирателство, приятели.....с тези момичета ще преживеете всичко, ще споделяте опит и вълнения....ох, в главата ми стана една каша...сетих се за всеки един момент...
Мили бъдещи юлски мами, чакат Ви едни прекрасни 9 месеца и още по - прекрасното - появата на вашите съкровища!Желая Ви от сърце една безпроблемна бременност и леко раждане, нека Богородица да Ви закриля!

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен бъдещи юлски мамчета! Искам да ви пожелая една страхотна и безпроблемна бременност, изпълнена с много емоции - емоции, които ще ви карат да си спомняте цял живот за тези 9 месеца  Heart Eyes
И аз като всяко друго мамче от нашата юлска дружина изпитах невероятното чувство да стана мамче за втори път! Няма нищо по-хубаво от това да усетиш първото ритниче, да почувстваш живота който носиш в утробата си, да видиш дългоочакваното бебче, да чуеш първото гукане и така чаканата усмивка  Heart Eyes
Прегръщам ви всички и нямам търпение да проследя заедно с всяка една от вас трепетите на бремеността!   bouquet

# 11
  • Мнения: 1
Мили бъдещи мамчета,желая ви една безпроблемна бременност и един успешен финал  Hug Очаква ви най-хубавото,най-голямото щастие   bouquet

# 12
  • Мнения: 12
Добре дошли Юлски мами ! Очакват ви едни 9м изпълнени с емоции , трепети и приятни изживявания Пожелавам ви Успех на финала

# 13
  • Мнения: 0
Добре дошли мили бъдещи мами  Hug
От сърце ви пожелавам една прекрасна и безпроблемна бременност, изпълнена с много радост и положителни емоции. Очаква ви най-хубавото нещо на света - да станете майки. Радвайте се на всеки един миг. Тези 9 месеца ще минат толкова бързо и неусетно, въпреки някои неразположения и тревоги. Сега като се връщам назад и си припомням всички вълнения и ми става толкова мило  Heart Eyes. Това са едни от най-хубавите месеци в жовота ми  Simple Smile, а сега вече гушкам нашето малко съкровище и е още по-хубаво Simple Smile

Щастлив финал!  Hug Hug Hug Hug

# 14
  • Някъде там край морето
  • Мнения: 512
Добре дошли и от мен на всички бъдещи мами на юлчета 2013 Simple Smile
Най-искрено ви пожелавам лека и прекрасна бременност. Следващите 9 месеца ще бъдат изпълнени с много емоции, радост и притеснения. Насладете им се, защото това са най-специалните, най-хубавите моменти в живота на всяка жена. Няма нищо по-прекрасно от това едно малко сърчице да тупти под твоето, да усещаш малките ритничета и , най-важното, накрая да гушнеш своето съкровище.
И аз обещавам, че често ще ви навестявам, за да изпитам, макар и от разстояние, отново тези невероятни емоции Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт