Раждане в Окръжна болница гр.Пловдив-2

  • 162 629
  • 1 436
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 397
Да, но близките идват да те видят.След като те заведат в стаята вече си на крака и може да се видите.Говоря за естествено раждане де.Виж, ако е секцио, май трябва да се позапасиш, май раздвижват на другия ден.

# 166
  • Мнения: 216
Аз бях във ВИП и веднага дойдоха, но аз се бях запасила, всичко стои под количката на твоето дете и като те изписват, ти си взимаш всичко от под количката.

# 167
  • Там където съм обичана
  • Мнения: 48
Най-важното е всичко да е наред пък броя на памперсите е най- малкия проблем.Взимаш един пакет единичка ,защото е по удобно,насипно няма как да ги предвижиш до болницата.И после всичко което ти остане си го връщаш.
Искам само да кажа ,че избора на лекар е 500 лв.Аз раждах там преди 40 дена.Не знам дали знаете,но Бачуров е опериран и е в болничен и не изражда и на оперира. Но в частния си кабинет работи. Сега като се замисля може болничния вече да му е свършил.
Също така като бях в болницата в сектора за секцио тъкмо започваха да боядисват стаите,така че който ще ходи там,ще бъде в новички стаи.

# 168
  • Мнения: 91
Здравейте! и аз искам да ви се похваля,че на 18-ти се роди нашата принцеса Тадея- 3450гр и 51 см... Вече саме си от няколко дена и сме ок.
 Относно престоя - беше ок , но като с второ дете е по-лесно,не знам за тези с първо  честно казано ...
за самото раждане - моето тръгна мног бързо и докато док се обърне и веч трябваше да се ражда ,та  с 3 напъна се появихме на белия свят.Една от докторките за малко да реши да ми прави секцио заради уж малък таз,но добре, че моя си доктор беше там и спаси положението - все пак ми е второ раждане. Док змери бебошана с 50 гр разлика от рожденото тегло.
За следродилното въстановявае - повечето сестри се държха много добре. само дето Бачуров ми назначи да сложат катетър и беше наистна гадно прежвяване за 24 часа. Моя до  малко оспори това решение в последствие , но вече е минало и заминало....
Та така ... пожелавам на всички очакващ маи леко раждане и успешно кърмене ....

# 169
  • Мнения: 2 168
Бъдете здрави!

Кой е твоят лекар?

# 170
  • Мнения: 0
Ако тръгна да раждам през ноща, и да кажем родя след 3-4 часа ,таткото може ли веднага да види бебето,или чак на другия ден повреме на визитацийте от 17-18часа.Същото и за деня?

# 171
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ще му го покажат при положение, че няма някакви проблеми.

# 172
  • Пловдив
  • Мнения: 44
velma, честита ви дъщеричка Hug Да е жива и здрава, послушна и много да ви радва  bouquet
Имаше ли уговорка с твоя лекар или се случи в деня на раждането да е на смяна?

# 173
  • Мнения: 5
Момичета, а някоя била ли е при доктор Арнаудов за проследяване на бременността по здравна каса? Бихте ли споделили впечатления Simple Smile

# 174
  • Мнения: 0
Момичета, а някоя била ли е при доктор Арнаудов за проследяване на бременността по здравна каса? Бихте ли споделили впечатления Simple Smile

Здравей Sabrina1, аз съм при доктор Арнаудов, и съм доволна! Обеснява, показва .. доста разбран човек според мен! Дори утре сме на преглед..
Вярно.. доста чакане пада понякога, но се прижевява Wink
На мен също ми е любопитно за друго мнение за него!

# 175
  • Мнения: 60
Здравейте! Д-р Димитрова работи ли в ОБ?

# 176
  • Plovdiv
  • Мнения: 1
Здравейте момичета, преди 2 седмици ходих на очен лекар и той е на мнение, че трябва да раждам секцио. Възможно ли е в болницата да не не се съобразят с това заключение ?

# 177
  • Мнения: 397
Здравейте момичета, преди 2 седмици ходих на очен лекар и той е на мнение, че трябва да раждам секцио. Възможно ли е в болницата да не не се съобразят с това заключение ?
Очния лекар трябва да ти е дал документ, в който е описано неговото заключение. Щом е опасно да раждаш нормално, значи просто ще трябва да си насрочиш секцио.Просто ще представиш и този документ към другите,за доказателство, че секциото се налага по медицински причини.
Това има отношение мисля към финансовата страна на въпроса, иначе в България секцио може да си направиш без проблем.

# 178
  • Мнения: 0
 55  Да напомним за Деня на отворените врати на 7 Февруари Simple Smile

# 179
  • Мнения: 0
Все влизам да прочета нещо ,но темичката  съвсем замря Sad

Общи условия

Активация на акаунт