След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 122

  • 23 300
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 470
Здравейте ЛиНки сладурки  Hug Hug Hug
Хриси Hugмерси за кафето  bouquet
Алекс Hug,Тони Hug,Кеии Hug






# 736
  • Мнения: 326
Ени, Hug
Малко инфо за Саид!

# 737
  • Мнения: 8 470
Да завършим темата с един харизматичен колаж  smile3521

# 738
  • Мнения: 887
Здравейте,сладки момичета! Hug
Да се запиша и аз на последната страница,че от понеделник не съм се вясвала в темата.
Изчетох ви и изгледах всичко.
С Алекс и Усмивката,че и Танчето - ви рапортувам - "Личният състав е на лице!" Peace
Аз пък след като ме пипна една здрава настинка и два дни ходих с вързана кратуна / като Хайрието от листопад,мязах/ после пък се метнах да организирам едно детско парти за утре,че си имаме рожденничка в семейството - сладуранката ми Ева става на 7 години.`ма то било много врътка с тези организации,бе ooooh!Та сега с една пауза се вмъкнах тука.
Ама не е лесно и да изляза Thinking,че то какво ли не красоти видях - браво на момичетата за усърдието! Peace
Епизод 9 ми е един от любимите особено с началните кадри!А пък историите в еп.12 направо ме разбиха едно време.Майстори на интригата са сценаристите от първия сезон на филмчето ни!Евала!
Хубав ден ви пожелавам момичета! Hug Hug Hug
Ау-у-у-у  ooooh! какво видях сега newsm78 отрязано кърваво ушленце - е-е-е Тихичките хептен на мафиотска сага заприличаха и то с елементи на азиатска жестокост.Няма да се учудя,ако в нечия постеля се отрие и отрязана конска глава #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт