~*~ Съла-(С участието на Джансу Дере) Тема 1 ~*~

  • 93 938
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 719
Резюме:
Съла богато истанбулско момиче което преди време е продадено от истнските си родители.Съла която е изправена пред най-големия шок в живота си вижда истинския си баща той е принуден от ново да предаде дъщеря с в родния Мардин на Боран Ага в противен случай неговата сестра и брата на Съла които се обичат единствения шанс на всички е Съла която излъгана от баща си отива в Мардин за да види болната си майка както е казал баща и там тя се среща с Боран Ага и без да знае че той ще е и стане сърпуг Съла танцува на сватбата си която незнае че сключва с него.Принудена Съла да подпише документ от брат и тя започва нов живот. Дали Съла и Боран ще успееят да заживеят заедно и ще се зароди ли любов между тях ?
Продукция: Most Production

Режисьори:Яшън Услу и Гюл Оуз ; Сценарист-Мухарем Бухара.

Участват: Джансу Дере(Съла); Мехмет Акиф Алакурт(Боран); Зейнеп Еронат(Бедар); Мендерес Саманджълар(Джелил); Фатош Тез(Кевсер);Мухамет Джангьорен(Фируз Ага); Картал Балабан(Емре).
Жанър:Драма
Телевизия:ATV
Снимки от сериала:


Добре дошли и приятни минути в темата!!!

Последна редакция: вт, 13 ное 2012, 04:04 от Дидзzз

# 1
  • Мнения: 0
Цоп първа wavey wavey wavey

Диди Hug Благодаря за темата newsm51 newsm51 newsm51

# 2
  • Мнения: 12 719
Цоп първа wavey wavey wavey

Диди Hug Благодаря за темата newsm51 newsm51 newsm51


Добре си ми дошла  Hugмале нямам търпение да се съберем една групичка да гледаме сериите и да превеждам лятото го гледах заслужава си пак ще го гледам  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 8 409
Дидсън, много хубава темичка си направила.   bouquet  bouquet  bouquet

И готина премяна имаш - имам предвид отляво. Heart Eyes

# 4
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! Моя приятелка, която живее в Гърция го гледа там и каза, че е много хубав сериал. Ако има кой да превежда, аз съм готова да слагам субтитри. Или пък да не би да има информация, че ще го дава някоя от нашите телевизии??
Приятен ден на всички! 

# 5
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Да се запиша и аз в темата. Laughing

Диде, Hug много хубава темичка!Благодаря!  bouquet  bouquet  bouquet

На мен се пада честта да сервирам първото кафе в новата тема... Grinning



Хубав ден! Hug

# 6
  • Мнения: 0
Добро утро Hug

Илда Hug  bouquet Снеже  Hug Dinah  Hug

Хубав ден Hug

# 7
  • Мнения: 11 820
Здравейте  Hug пишете ме и мене  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 90
Здравейте! Много се радвам, че има тема за този сериал. Аз не знам турски, но съм гледала по картинки и много ми хареса. Дано има превод и да се обсъжда. Историята е невероятна, а също така и атмосферата в Мардин.

# 9
  • Мнения: 12 719
Еха какво удоволствие е за мен добре сте ми дошли всички  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 12 719
Дидсън, много хубава темичка си направила.   bouquet  bouquet  bouquet

И готина премяна имаш - имам предвид отляво. Heart Eyes
Чакам с нетърпение да го пуснат че да може да го изгледам и аз си харесвам премяната  Heart Eyes

# 11
# 12
# 13
  • Мнения: 11 820
Диди  Hug   bouquet

# 14
  • Мнения: 12 719


А това клипче аз го правих преди време когато лятото изгледах сериала на един дъх  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт