Пазаруваме от George (Asda) - 2

  • 46 939
  • 759
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Добре дошли в темата за пазаруване от George
От Джордж пазаруваме изгодни дрешки за малки и големи. Постоянно има промоции и намаления.
Поръчваме с българска карта на адрес на доставчик в UK.
Билинг и шипинг адресите трябва да са еднакви
Доставката е 2,95 паунда и не зависи от броя неща или обща сума на поръчката, безплатна има за някои неща но са мнооого рядко.

От време на време има кодове за намаление или друга примоция, но обикновено са персонални и са много рядко

Можете да пазарувате от Асда Джордж и Асда директ в 1 поръчка, като ви се начислява една обща доставка.

Последна редакция: нд, 18 ное 2012, 14:12 от змейковица

# 1
  • София
  • Мнения: 3 581
Някой има ли наблюдения от минали години кога започват коледните намаления?

# 2
  • Мнения: 99
Благодаря змейковица.  bouquet

Поръчката ми от вчера утре ще е на адреса, но пак е разделена. Какво ще рече On Backorder?

# 3
  • София
  • Мнения: 546
katrin7 давам Simple Smile
Тези  размер 9-12 м.: талия 47, дължина 39, дълбочина 20
Това  размер 9-12 м.: талия 49, дължина 40, дълбочина 21

# 4
  • София
  • Мнения: 2 799
Змейче, благодаря за темата   bouquet
Нели, спомените ми са от миналата година (пазарувам от 3-4 години от магазина, но съм забравила) ... на 23 декември пуснах доста голяма поръчка, имаше страхотно намаление, получих един чувал дрешки  Mr. Green
И да кажа ... отказване и бавене на артикули, както се случва през изминалия месец никога не ми се е случвало - даже и по намаления  Peace
Може и да се е случвало, но на мен никога  Peace
От последното намаление ми отказаха 4 артикула от 7 поръчани  Confused и всичко се случи много бавно, поръчката е още при превзвач, ще я получа вторник, сряда вероятно ...
Дано да е изключение този последен месец  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 1 163
Някой има ли наблюдения от минали години кога започват коледните намаления?
май някой беше споменал след 24ти декември.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 581
Нинче, мерси, ще дебна след 15-ти декември.
Аз значи съм голяма късметлийка. Както казах, поръчката ми от намаленията беше диспачната цялата още на другия ден, всичко си беше както си го поръчах. Петъчната ми също ще бъде при превозвача утре и в други ден. Да чукна на дърво да имам този късмет и покрай коледните намаления Peace

# 7
  • Мнения: 372
На 23.12 съм пуснала поръчка с намаление миналата година, тогава е бил първия ден на намаленията. Тази година ще видим  Peace
Макар че повечето неща май ще ни станат и догодина, че в асда са малко по-големички.

# 8
  • София
  • Мнения: 424
змейковица,за темата    bouquet
И аз чакам една малка поръчка,като дойде ще видим дали съм уцелила размерите.

# 9
  • Мнения: 250
Момичета, някоя от вас да е поръчвала тези ботушки http://direct.asda.com/george/girls/shoes-boots/spotted-snow-boo … 1,default,pd.html ?
Интересуваме дали наистина стават за сняг?

# 10
  • Мнения: 822
И аз тук.
Да ви кажа и аз имам една поръчка от намаленията, но без намалени стоки вътре и ми я диспачнаха за няколко дни само, като ми я разделиха на две, понеже беше играчка и бебешко космонавтче. Сега, като гледам датите на доставяне на англ. адрес, май ще пътува с два поредни курса на превозвача, но нищо.
Не знам кога започват коледните намаления, но някой има ли представа бебешките колички дали ги намаляват тогава? Че съм харесала една и мисля да я дебна.
Иначе като рових преди няколко дни в сайта и мернах нещо за BLack Friday, от 23.11.  Peace

# 11
  • Мнения: 934
Момичета, някоя от вас да е поръчвала тези ботушки http://direct.asda.com/george/girls/shoes-boots/spotted-snow-boo … 1,default,pd.html ?
Интересуваме дали наистина стават за сняг?
Аз ги чакам утре да дойдат. Тоест вече са тук, но утре вечерта ще ги видя.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Аз снощи пуснах официалното палто за мъж ми, сложих по-големия размер - ХХЛ, надявам се да не му е огромно  Praynig Praynig Praynig Praynig Много го харесах, имаше един отзив, че е с номер умалено - дано да стане, че не е евтино

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 258
И аз чакам поръчка. По мои сметки, в понеделник трябва да си я взема от превозвача, дано имам мейл  Peace

# 14
  • Мнения: 6 705
Хайде дано новата тема ми е на късмет Rolling Eyes
Змейковица,   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт