Барселона 3

  • 97 057
  • 753
  •   1
Отговори
# 1
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Ето този хотел е на няколко минути ит саграда фамилия http://www.hotelglories.com/?idioma=EN
По-интересното е, че на рецепцията работи един българин Simple Smile

# 2
  • Мнения: 181
В сряда пътувам за Барселона, ще имам един свободен ден - в събота и засега съм предвидила - Саграда, къщите, парка, готическия квартал. Какво още мога да разгледам - Барселонета само плажове ли е или и там има какво да се види през този сезон?
Ще се радвам, ако споделите какво да включа още?
Благодаря!

# 3
  • София
  • Мнения: 4 752
Цитат
IL, аз ползвах автобус 46 до пл.Испания (защото апартамента ни беше наблизо). Но ти даже и с аеробуса трябва да смениш транспорта, така че избирай. Ако ползваш този вариант от пл. Испания мисля че трябва да вземеш автобус 56 и да слезеш на спирката след pl. de Tetuan.
От тук можеш да си изтеглиш карта на автобусите в Барселона http://www.tmb.cat/en/linias-de-bus като натиснеш в/у Download map in PDF format.

ioio_to, благодаря ти. И аз мисля да ползвам автобус+ метро, отказах се от аеробуса може би  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 76
Привет! Резервирах хотел, в квартал El Poble sec, близост до метростанция Paralel... Квартала добър ли е или...

# 5
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
Щом е близо до метростанция, значи си е супер. По мое лично мнение Барселона не е опасно място (ако някак изтребят джебчиите до крак, ще стане рай)  Peace Минавала съм късно вечер (към 2) през тъмни градинки и с удивление видях хора правещи джогинк  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 120
Здравейте дами, за другата година планирам да направим сватбено пътешествие до Барселона и изчетох почти цялата тема. Много благодарна за подробната информация която сте споделяли Simple Smile За съжаление не можах да разбера дали някой е бил в този хотел, който съм харесала - http://www.booking.com/hotel/es/continental-barcelona.bg.html?si … e686f4f286e6ffX10

Мисля да останем 10-тина дена за да се насладим напълно  Rolling Eyes
Харесах този хотел не само защото е близо до центъра, но и предлагат континентална закуска, която до колкото разбрах може да се консумира по цял ден Simple Smile Ако някой има лични впечатления, ще се радвам да споделиъе Simple Smile

Имам и въпросче относно билетите който препоръчаха много от вас. Каква е разликата между Т10 и Т4 карта ( Позволява 10 комбинирани пътувания в Метро, ​​FGC, трамвай (Trambaix и Trambesòs) и автобусите в столичния район на Барселона, само в рамките на зона 1), но струва само 3,65 Е. Ползвал ли я е някои? По това което успях да си преведа от техния сайт не можах да разбера много. Ще се радвам ако някой помогне Simple Smile

Приемам и всякакви съвети и мнения за един хубав меден месец  Hug

Хубава вечер мами Simple Smile

# 7
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Здравейте дами, за другата година планирам да направим сватбено пътешествие до Барселона и изчетох почти цялата тема. Много благодарна за подробната информация която сте споделяли Simple Smile За съжаление не можах да разбера дали някой е бил в този хотел, който съм харесала - http://www.booking.com/hotel/es/continental-barcelona.bg.html?si … e686f4f286e6ffX10

Мисля да останем 10-тина дена за да се насладим напълно  Rolling Eyes
Харесах този хотел не само защото е близо до центъра, но и предлагат континентална закуска, която до колкото разбрах може да се консумира по цял ден Simple Smile Ако някой има лични впечатления, ще се радвам да споделиъе Simple Smile

Имам и въпросче относно билетите който препоръчаха много от вас. Каква е разликата между Т10 и Т4 карта ( Позволява 10 комбинирани пътувания в Метро, ​​FGC, трамвай (Trambaix и Trambesòs) и автобусите в столичния район на Барселона, само в рамките на зона 1), но струва само 3,65 Е. Ползвал ли я е някои? По това което успях да си преведа от техния сайт не можах да разбера много. Ще се радвам ако някой помогне Simple Smile

Приемам и всякакви съвети и мнения за един хубав меден месец  Hug

Хубава вечер мами Simple Smile

Хотела е хубав, спор няма Simple Smile локацията му също е удобна.  По въпроса за закуската обаче си в огромна грешка. Континеталната закуска е вид закуска, а не вид изхранване. За пояснения видовете изхранване са закуска, полупансион, пълен пансион и др. Закуските също са различни видове и в случая континетална закуска означава, че тя ще съдържа кроасан, препечени филии, пържени яйца, портокалов сок, конфитюр и кафе . Simple Smile

# 8
  • Мнения: 299
Закуската си е закуска,знаем  какво включва една закуска,но     katq_82 е права,в описанието на хотела е посочено че закуската може да се ползва цял ден
"Предлагат се континентални ястия на шведска маса през цялото денонощие.
Осигурени са микровълнова фурна и сервиз за хранене, освен това гостите могат да напълнят хладилника в стаята с храна от бюфета."

# 9
  • Milano
  • Мнения: 3 663
Здравейте дами, за другата година планирам да направим сватбено пътешествие до Барселона и

Имам и въпросче относно билетите който препоръчаха много от вас. Каква е разликата между Т10 и Т4 карта ( Позволява 10 комбинирани пътувания в Метро, ​​FGC, трамвай (Trambaix и Trambesòs) и автобусите в столичния район на Барселона, само в рамките на зона 1), но струва само 3,65 Е. Ползвал ли я е някои? По това което успях да си преведа от техния сайт не можах да разбера много. Ще се радвам ако някой помогне Simple Smile
Приемам и всякакви съвети и мнения за един хубав меден месец  Hug

Хубава вечер мами Simple Smile

Вземи си Т-10.
Другата не е за туристи. За да ти е валидна Т-4 трябва да представиш розова карта, която е поименна, или карта на пенсионера и т.н. т.е. това са билети с намаления за съответни категории хора, които трябва да представят съответния документ заедно с билета при проверка.

# 10
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Ми най-добре пишете до хотела, за да го потвърдят това.

# 11
  • Мнения: 120
Много ви благодаря мами Simple Smile
Ще питам в хотела дали съм разбрала правилно.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 5
Katq_82 вземете си направо Т-50 като ще бъдете 10 дена там. Така излиза по 75 евро цента 1 пътуване. http://www.tmb.cat/en/bitllets-i-tarifes

# 13
  • Мнения: 120
Аз пак съм с питане  Praynig
Някой отсядал ли е в този хотел https://www.hotel-lleo.com/bookonline.htm
Как е с дестинацията и обслужването?

Благодаря че сте толкова отзивчиви мами  Hug

Хубава вечер

# 14
  • София
  • Мнения: 1 842
На страхотно място е хотела, Катя 82.  Simple Smile Просто уникално! Близо до всички забележителности, Ла Рамбла и само на 100 метра от метростанция Каталуния!
На всичко отгоре и с добри рейтинги в Трипадвайзър и Букинг ком. Мисля, че няма да съжалявате ако го резервирате! Peace

Общи условия

Активация на акаунт