Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 5

  • 174 422
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
старата тема - Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 4 тема

Ето и най-новите ни продукти:

Skin Doctors Fade Away


Melabel Whitening


Талодерма лосион и маска:

Серум на Клиник:

Биодерма депигментиращ дневен крем:

ТОПИКРЕМ ДЕПИГМЕНТИРАЩ СЕРУМ ЗА ЛИЦЕ

Even Better Clinical Dark Spot Corrector Serum

MELA-D на La Roche-Posay

Even Better Makeup SPF 15

ISISPHARMA Glyko-A 12%

Bi-oil

Noreva Zeniac

Akne BP5
SVR CLAIRIAL, Концентриран депигментиращ пилинг

ВАЖНО: Избелващите продукти се ползват през зимата с фактор поне 10, а през лятото не е препоръчително. Задължително лятото фактор над 30 за запазване на ефекта и предотвратяване на нови петна Simple Smile

Последна редакция: вт, 31 дек 2013, 02:36 от Графиня дьо Адри́

# 1
  • София
  • Мнения: 1 262
Благодаря за новата тема   bouquet

Мога ли да помоля пак да пуснете рецептите за домашни маски против петна? Мерси  Hug

# 2
  • Мнения: 1
И аз благодаря за новата тема, Аз си мажа още мелабела и крема на Орифл. Преди време си слагах в тоника за лице  изцеден лимонов сок, имаше ефект. Успех на всички Wink

# 3
  • Мнения: 1 110
Благодаря за новата тема. От личен опит мога да споделя този продукт: http://apteka.framar.bg/30016540/%D0%B4%D1%8E%D0%BA%D1%80%D0%B5- … C-30-%D0%BC%D0%BB. Имах доста голямо петно под лявото око. Доста ме притесняваше, освен това всеки познат ме питаше какво е това на лицето ми. Ходих при дерматолог и го обгаряха 2 пъти. Петното изчезна, но после пак се появи, в аптеката ми препоръчаха този крем и сякаш с магическа пръчка петното изчезна. Сега няма и следа от него, през лятото задължително използвам слънцезащитен крем с много висок фактор. Simple Smile

# 4
  • GYM
  • Мнения: 814
Явно аз съм от хората, при които, каквото и да се прави зимата, през лятото пак излизат петънцата. Имам много лунички и през лятото стават много тъмни и много като количества и заприличват на петна. Никакви кремове, фактори, пудри и шапки не ме спасиха това лято, така че зарязвам битката и си оставам луничава Sunglasses

# 5
  • Мнения: 1 012
Цитат
Цитат на: mamaLina в Пон., 19 Ноем. 2012, 17:50
Някой да е пил doxycycline hyclate? Предписа ми го дерматолог във връзка с акне......Розацея по-точно - не знам дали да го започвам, каза ми, че за да се изчистя трябва да пия или антибиотик, или противозачатъчни.....

Аз съм пила различни видове антибиотици за акне. И доксациклин и хлорнитромицин (май беше) и противозачатъчни. Идеята на всичко това е да изчисти организма от евентуално наличие на гъбички. А на противозачатъчните да регулира хормоните. Ти изследвания правила ли си?

Правила съм хормонални изследвания, в общи линии всичко е в норма, но може би трябват още. На какво да обърна внимание? Въпросът е, че ги правих по моя инициатива, а въпросният дерматолог изобщо не се заитересува от тях. Каза, че със сигурност става въпрос за хормони и трябва да ми предпише или противозачатъчни, или антибиотик.....Нищо друго не помагало....

# 6
  • Мнения: 172
Да ви следя и за да не е гол запис да се отчета. Използвам вече близо месец на Кларинс избелващо кремче и пак техен слънцезащитен фактор 40. Видим резултат не виждам. Моите петънца са по скоро като лунички и са съвсем светли все още и може и заради това да не се вижда голяма разлика...или кремът не действа. Решила съм да открия причината за появата ми, допускам че е хормонална защото те се появиха след като родих, а от тогава насам /вече три години и половина/ и цикълът ми е изключително нередовен. Мин година правх хормонални изслудвания и всичко беше уж в норма, но проблемите си остават. Имам ужасен опит с противозачатъчни ...мисля Ясмин бяха, с които за около месец и половина успях да се сдобия с +10кг и много истеричен нрав  Crazy Ще ми препоръчате ли добър специалист от Варна. Предполагам ендокринолог трябва да е  Embarassed

# 7
  • Мнения: 776
Благодаря за новата тема. От личен опит мога да споделя този продукт: http://apteka.framar.bg/30016540/%D0%B4%D1%8E%D0%BA%D1%80%D0%B5- … C-30-%D0%BC%D0%BB. Имах доста голямо петно под лявото око. Доста ме притесняваше, освен това всеки познат ме питаше какво е това на лицето ми. Ходих при дерматолог и го обгаряха 2 пъти. Петното изчезна, но после пак се появи, в аптеката ми препоръчаха този крем и сякаш с магическа пръчка петното изчезна. Сега няма и следа от него, през лятото задължително използвам слънцезащитен крем с много висок фактор. Simple Smile

Колко време го ползва, за да има резултат и имаш ли представа дали става за комбинирана кожа? Аз всяка година по това време си правя пилинги обаче едно голямо пигментно петно на скулата така и не успях да махна чрез тях Confused Cry.

# 8
  • Мнения: 1 629
Честно казано откакто ползвах комплекта на Лиерак за петна, на стойност от 140лв и нямаше никакъв ефект вече не се лъжа нищо скъпо да си купувам. По-добре да дам 50лв за билков пилинг с много повече ефект, отколкото толкова пари за нищо. Единствено съм доволна адски от крема на Айсис Фарма с гликоловата киселина. (от скъпите) А от няколко месеца съм само на това:



Също има невероятен ефект и е около 10лв като цена.

# 9
  • Мнения: 2 276
Dai4eto  и аз като теб съм изпробвала повечето козметични кремове, които уж за уравняване на тен, за петна т. н. - никакъв ефект. Последно използвах Neutrogena, преди това Roc и Clinique. Най-доволна съм също от Isis Pharma - 12%. Малко по-бавно става но с постоянство има ефект.
Ти какво имаш предвид от скъпите?

# 10
  • София
  • Мнения: 4 751
Dai4eto, може ли да кажеш този лосион дали се намира в аптеките? Четох нещо, че се поръчва чрез дистрибутор. Rolling Eyes Каква е схемата за ползване, изсушава ли много?

# 11
  • Мнения: 5 001
Аз от два месеца ползвам Мелабел форте и петната ми доста избледняха, след още 2-3 ще дам пак резултати.

# 12
  • Мнения: 1 110
Благодаря за новата тема. От личен опит мога да споделя този продукт: http://apteka.framar.bg/30016540/%D0%B4%D1%8E%D0%BA%D1%80%D0%B5- … C-30-%D0%BC%D0%BB. Имах доста голямо петно под лявото око. Доста ме притесняваше, освен това всеки познат ме питаше какво е това на лицето ми. Ходих при дерматолог и го обгаряха 2 пъти. Петното изчезна, но после пак се появи, в аптеката ми препоръчаха този крем и сякаш с магическа пръчка петното изчезна. Сега няма и следа от него, през лятото задължително използвам слънцезащитен крем с много висок фактор. Simple Smile

Колко време го ползва, за да има резултат и имаш ли представа дали става за комбинирана кожа? Аз всяка година по това време си правя пилинги обаче едно голямо пигментно петно на скулата така и не успях да махна чрез тях Confused Cry.

Използвах продукта около 4 седмици. Моята кожа също е комбинирана, така че става. Друг продукт, който помага за пигментни петна е този http://apteka.framar.bg/30019499/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%B5% … -40-%D0%BC%D0%BB- тук цената е по-добра, но съм чувала много добри отзиви. Моя приятелка го използва това лято. Тя го нанасяше всяка вечер върху почистено лице, макар да се препоръчват един-два пъти в седмицата. Дано и при теб тези продукти имат ефект.   Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 593
Аз от два месеца ползвам Мелабел форте и петната ми доста избледняха, след още 2-3 ще дам пак резултати.
и аз мисля тази зима да съм на него , но ми прави впечаление че не смяташ да го смяняш  и ще си на него цялата зима ли ?не намаля ли действието?

# 14
  • Мнения: 5 001
Няма да го сменям, на него пише за най-добър резултат след 4 месеца, поне още 2 ще съм на него.

Общи условия

Активация на акаунт