Помощ- подарък за тийнейджър

  • 21 940
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 556
 : Confused  Момче на 14 г. Подарък за рожден ден. Ограничен бюджет- 20 лв. В пълна безизходица съм какво харесват на тази възраст. Предполагам, че е голям за играчки, няма да се зарадва на книга, нямам пари за технологични джаджи...

# 1
  • Мнения: 403
дрешки? козметика?

# 2
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Тази книга се харесва на момчетата

http://www.vakon-bg.com/book/beur-grils-kal-pot-i-sulzi

# 3
  • Мнения: 1 252
Книга - игра.

# 4
  • Мнения: 216
Вече продават подаръчни ваучери почти навсякъде. Така, че детето само да си избере какво иска. Моят син 12г. би се зарадвала на ваучер от Ориндж или НюЙоркър

# 5
  • Мнения: 2 134
Повечето ваучери са от 30 , 50 .......

# 6
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Комплект Адидас /козметика/ 12-13 лв

# 7
  • Мнения: 2 134
Комплект Адидас /козметика/ 12-13 лв
Това е чудесен подарък за младеж и на прилична цена !
Може и нещо от мъжката серия на "Нивеа" - душ-гел,дезедорант,толетна вода около 18лв,
наскоро подарих на синът ми.

# 8
  • Мнения: 1 252
В един момент, когато бяха на около 12-13  купувах за всяко парти за РД ръчен часовник. От марката Q&Q - и качествени и ефектни. Но сега като са постоянно с електроника в ръцете едва ли би ли зарадвал на такова.

# 9
  • Мнения: 1 883
Видях преди малко в Продавалника
http://prodavalnik.com/stilen-mini-mp3-player-4gb-i10071463
Има и по евтини.

# 10
  • Мнения: 66
mp3 е супер вариант... Подарих на РД на момиче на 10г и направо лудна от кеф... От нета го бях поръчвала за около $10. Както писаха по- горе, пробвай в Продавалник- а Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 193
mp3 плейър наистина е добра идея, но пък по-хубавите и качествени действително са по-скъпички. Аз харесах един с e-booк и още хиляда неща, ама е 50лв, та да.
Иначе, по-добре попитай за интересите му - ако обича да рисува примерно, един хубав скицник и качествени моливи и гума не биха ти излезли повече от 19-20лв. Също, има прекрасни 3D пъзели пак на тази цена и са наистина разнообразни - от Айфеловата кула до парк с динозаври примерно.
Когато бях на 14-15 комплектите парфюм с нещо друго бяха много вървежни също, макар че аз ги намирам за изключително неподходящ подарък като цяло, особено ако са придружени със сапун или нещо от рода.  Naughty
Също ефектно и пак на тази цена е тениска с щампа. На 18 съм, а тази година още си правихме такива подаръци и беше супер голяма радост. Аз още си нося моята с кеф. Обикновено във фототата има пунктове за такива тениски - те си имат модели, но и ти можеш да си свалиш някоя готина картинка от нета(колкото се може по-голяма) и да я дадеш да ти я разпечатат. В моловете също има специализирани и става буквално за минутки.

Ако се сетя още нещо, ще допълвам.  Hug

# 12
  • Мнения: 2 134
За какви интереси да пита ? Тук става дума за РД,а подаръкът да  е до 20лв.
Не бива РД да се свързва със скъпи подаръци,важно е да бъде уважен рожденикът.

# 13
  • София
  • Мнения: 193
За какви интереси да пита ? Тук става дума за РД,а подаръкът да  е до 20лв.
Не бива РД да се свързва със скъпи подаръци,важно е да бъде уважен рожденикът.
С какво обича да се занимава детето. Всеки си има предпочитания - някои обичат спортовете, други пък по цял ден играят игри на компютъра, трети се увличат по дадено предаване...
Подаръкът може спокойно да бъде съобразен с интересите на детето и да бъде в размер на 20лв. Въобще не са толкова малко, колкото изглеждат, ако трябва да се измисли нещо интересно, и с по-малко ще стане.
И да, напълно съм съгласна, че рожденият ден не е повод за подаряване на скъпи подаръци, обаче поадръците все пак имат значение. Когато някой просто си е отбил номера, винаги си личи.  Peace

Не помня и някъде да съм предложила нещо отвъд споменатите 20лв така и така. За mp3 плейъра само поясних, далеч бях от идеята Be_angel да превишава бюджета си за нещо подобно.  Peace

# 14
  • Мнения: 2 134
Относно интересите - родителите са тези,които ги осъществяват.
И пак повтарям - не бива един РД да бъде пречка във финансово отношение,
а хубав повод за празнуване.

Общи условия

Активация на акаунт