Керамична преса за коса!-5

  • 160 996
  • 782
  •   1
Отговори
# 735
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Да. Според мен каквото и да е покритието, щом има топлинна обработка, трябва да има и термозащита. Това важи и за сешоара. Simple Smile
Благодаря за отговоро. А какво ползвате?

# 736
  • Мнения: 421
Да. Според мен каквото и да е покритието, щом има топлинна обработка, трябва да има и термозащита. Това важи и за сешоара. Simple Smile
Благодаря за отговоро. А какво ползвате?

В момента Syoss, но отскоро започнах да използвам професионална козметика за коса и обмислям да си взема нещо ново, по-добро.  Peace

# 737
  • София
  • Мнения: 151
Да. Според мен каквото и да е покритието, щом има топлинна обработка, трябва да има и термозащита. Това важи и за сешоара. Simple Smile
Благодаря за отговоро. А какво ползвате?

В момента Syoss, но отскоро започнах да използвам професионална козметика за коса и обмислям да си взема нещо ново, по-добро.  Peace

Аз използвам Нектар термик и Цимент термик на Керастаз, спрей на CHI. Като цяло съм изключително доволна и от трите, но съм си харесала още няколко термозащити и чакам моите да привършат, за да си взема Simple Smile

# 738
  • Мнения: 19 491
Аз досега нищо по-добро от Цимент Термик на Керастаз не съм намирала. Обаче нещо не го намирам напоследък.....

# 739
  • Мнения: 1 758
Здравейте!Имам тази преса за коса от 4 години http://files.utinet.ru/photo/i1b4a63hwch.jpg . Доволна съм от нея,но в последно време като си изправя косата и след 2 часа почва да ми се подвива в краищата.Ползвам термозащита.Въпросът ми е дали е време да си сменя пресата и ако може да ми препоръчате такава,с която косата да стои права като дъска цяла нощ  Grinning

# 740
# 741
  • Мнения: 39
Здравей щом смяташ да я използваш и за навиване освен изправянето по-добре е S-6500.Кератиновата е по-добра като защита на косата,но не става за навиване.

# 742
  • Мнения: 5 435
Здравейте,

Някой има ли тази преса за коса http://zora.bg/philips/hp-831900/25052, до 50лв е сумата, която мога да си позволя? Чудя се, моля ако някой има същата да каже дали е доволен!

# 743
  • Мнения: 4 594
От къде да си купя преса за вафли, ходих в техномаркет от 50 преси- всичките само за изправяне... Препоръчайте ми модел. Чудя се кое е по добре комбинирана или без сменящи се преставки.

# 744
  • Мнения: 421
От къде да си купя преса за вафли, ходих в техномаркет от 50 преси- всичките само за изправяне... Препоръчайте ми модел. Чудя се кое е по добре комбинирана или без сменящи се преставки.

Аз съм изключително доволна от тази:
http://shop.elekom.bg/index.php?main_page=product_info&cPath … p;products_id=299

От личен опит комбинираните уреди, от типа 10 в 1, НИКОГА не са добри. Simple Smile

# 745
  • Мнения: 4 594
Много ми хареса, защото пише че е и като маша, даже я намерих с 10лв по евтина, но ме притеснява че е с алуминиево покритие.

Последна редакция: пн, 26 яну 2015, 23:58 от yasmina

# 746
  • Мнения: 421
Да, аз я ползвам и като маша. Хубави къдрици се получават. Мен покритието не ме притеснява тъй като използвам термозащита, а и така или иначе всяка преса гори, както и сешоара. Всеки сам решава за себе си. Но това за мен е единствената преса, с която се получава невероятен обем. Simple Smile

# 747
  • Мнения: 4 594
За термозащита си търся добър спрей, но незнам какъв. Обаче в салона когато ми слагат спрей стои мокро в корените и даже се чува звук когато минават с пресата. Според вас не се ли гори повече така?
А вафлите как стават, трайни ли са ?

# 748
  • Мнения: 421
Аз използвам в момента термозащитата на Syoss, но мисля да си взема нещо професионално след като свърши. Ако искаш попитай за съвет в темата за професионалните серии за коса.

"Вафлите" определено са трайни. Не съм пробвала, тъй като мия косата си макс на 3 дни, но мисля че и седмица може да издържат (съответно и обема), все пак зависи и от самата коса.  Laughing

Ако искаш изчакай и за други мнения, но мисля че няма да съжаляваш, ако избереш тази.  Peace

# 749
  • Мнения: 1
Здравейте , имам пресата с кератина на ремингтън от няколко месеца и съм много доволна , но не знам защо по кабела на няколко места се появи нещо , като изтъркано , почти оголено   #Crazy Та въпроса ми е пресата е в гаранция , ако я занеса на сервиз на ремингтън ще могат ли да сменят кабела , защото ми е страх да не се оголи съвсем и да стане някоя беля ;д

Общи условия

Активация на акаунт