Препоръчайте ми преса за коса, моля!

  • 90 941
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 379
Темата може би е за "На пазар", но си мисля, че тук ще получа повече мнения. Ако модератор реши, нека да я премести.

Искам да си купя преса за коса, максимално щадяща косъма. Цената не е определяща, това не ме вълнува, просто искам права, но здрава коса. Ще се радвам на повече препоръки.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
Темата може би е за "На пазар", но си мисля, че тук ще получа повече мнения. Ако модератор реши, нека да я премести.

Искам да си купя преса за коса, максимално щадяща косъма. Цената не е определяща, това не ме вълнува, просто искам права, но здрава коса. Ще се радвам на повече препоръки.

ISO beuty ти препоръчвам PeaceАз си я изправям на всяко миене,тоест ползвам усилено пресата Mr. GreenИмам и тази с парата  http://www.youtube.com/watch?v=ZxRvBxHsXIk
имам и Браун-http://www.ivis.bg/braun-satin-color-hair-e-str3-rd-%D0%BF%D1%80 … %D0%B0-p2962.html,от първата преса съм най-доволна :peace:ISO beuty най ми харесва как ми прави косата-много по -гладка и здрава изглежда .Водят ги щадящи косата преси.

# 2
  • Мнения: 15 379
Исо-то ми я препоръчаха, с резервоар. И се чудя...

Проблемът е, че изсветлявам косата си, не драстично, но достатъчно. Косъмът е уж дебел, но сух и допълнителната термична обработка ме притеснява. Какъв термозащитен продукт използваш?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 044
Исо-то ми я препоръчаха, с резервоар. И се чудя...

Проблемът е, че изсветлявам косата си, не драстично, но достатъчно. Косъмът е уж дебел, но сух и допълнителната термична обработка ме притеснява. Какъв термозащитен продукт използваш?

Ползвам продукта на Лореал-http://www.beautymania.ru/catalog/hair/2118/100470/ ползвам и много други продукти,на Милк шейк едно мляко,винаги преди какъвто и да е продукт за термозащита слагам и малко олио Макадамия.Исо-то имат различни видове-моята е за финна и боядисвана коса-руса съм.

# 4
  • Мнения: 15 379
Много ти благодаря!
Исо-то ми казаха в Парадайз, там имало щанд... Тази на Лореал с парата...не е ли ок?

Арган слагам аз, кристали, ленено масло, разни на Лореал и аз блъскам, ма много суха стана, откакто почна изсветляването...

# 5
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
На мен лично много ми хареса тази http://youtu.be/ZxRvBxHsXIk
за мое съжеление я нямам но ще сия купя наи скоро време

# 6
  • Мнения: 7 529
Като цяло най-добрите преси май се водят gnd. Много приятелки са доволни от  ISO beuty,може да пробваш тях,ако не ти се занимава с доставка ,защото gnd ги няма в България.Също съм чувала добри неща за професионалните преси на Лореал.

От личен опит мнение не мога да дам,от години спрях да се изправям с преса-доста зле се отразяваше на косата ми ,ползвала съм термо защита на Лореал проф. и не бях доволна, от термчния цимент на Керастаз видях радлика,но пак косата ми се беше доста зле. Tired

# 7
  • Мнения: 15 379
Кенди, а сега как изправяш косата си?

# 8
  • Мнения: 7 529
Ходя на сешоар. Сега съм се амбицирала да се науча сама да я изправям,но едва ли ще успея.
Не целях с поста ми да откажа някой от пресата,ако пресата е хубава и се използва добра термо защита най-вероятно няма да имаш поражения върху косата. На мен самият ми косъм е адски тънък и се къса жестоко,освен това се изрусявам и просто не ми понесе на косата.

# 9
  • Мнения: 15 379
Аз не мога да ходя всяка седмица на сешоар, хем тлъсто като сума, хем нямам такова време.
Опитах сама със сешоар, не става...

# 10
  • Мнения: 22
За мене най-добрите преси за коса са на Remington и GHD . В продължение на половин година използвам тази на Remington от колекцията Sapphire ( Sapphire Pro Staightener ) и съм много доволна!  Тъй като живея в Англия и немога да ти кажа къде можеш да я намериш в България. Струва около 100 паунда.Успех !  yes thumbsup

# 11
  • София
  • Мнения: 3 948
Задължително трябва да гледаш да не се нагрява и от външната страна.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 374
Препоръчвам с две ръце кератиновата на Ремингтън  Hug А горещо НЕ препоръчвам ISO Beauty , не съм имала по-голям боклук  ooooh! Поста ще стане прекалено дълъг, ако тръгна да обяснявам защо, ако искаш ми пиши на лични  Stop Но има хора пък, които са доволни   bouquet Кератиновата я имам от 8 месеца , през ден я използвам и наистина щади косата заради кератина , което за мен е огромен плюс  Simple Smile Успех в намирането на правилната преса   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 2 044
Препоръчвам с две ръце кератиновата на Ремингтън  Hug А горещо НЕ препоръчвам ISO Beauty , не съм имала по-голям боклук  ooooh! Поста ще стане прекалено дълъг, ако тръгна да обяснявам защо, ако искаш ми пиши на лични  Stop Но има хора пък, които са доволни   bouquet Кератиновата я имам от 8 месеца , през ден я използвам и наистина щади косата заради кератина , което за мен е огромен плюс  Simple Smile Успех в намирането на правилната преса   bouquet
Дай линк към кератиновата.ISO Beauty имат много модели,за различните коси са различни плочите и самите преси ,има по-евтини има и по-скъпи.Ти какъв модел имаш и от кое не си доволна,ако обичаш тук отговори,ако искаш на лично ми пиши Simple SmileЗащото Стийм под на Лореал също се води,подхранваща и кератинова,ама аз съм по-доволна от Исо-то Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 15 379
Chloé, пиши в темата, моля те - защо не си доволна, какви са й кусурите...
Все и на друг ще е полезно, надявам се.

Общи условия

Активация на акаунт