Препоръчайте ми преса за коса, моля!

  • 90 981
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 379
http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-ke … py-pro-s8590.html  Това е Кератиновата . Iso , която имах беше ето тази http://bg-bg.facebook.com/330758690284506/photos/pb.330758690284 … ype=3&theater , само че моята беше цвят паун  Laughing Между другото и аз съм чувала доста положителни мнения за нея, може аз да съм нямала късмет, не целя да плюя марката , а само да изкажа своите впечатления.  Hug Та купих си пресата миналия ноември, след като 3-4 пъти бях на щанда за проба. Еми много ми хареса каква ставаше косата ми след нея- идеално права, гладка и мека. Купих си я и още при първото използване нещо не беше както трябва. Миришеше зле (на Ремингтън също мирише, но не по същия начин , но там причината е в кератина, тук няма причина на мирише така зле) , косата ми изглеждаше като изгорена метла , скубеше ми и изправяше много зле дори и на най-висока темп. Пробвах я още няколко пъти, като междувременно ходих да ме направят и на място, еми моята преса буквално ми скапваше косата, нищо общо с мострата  Thinking Нали уж е с доживотна гаранция , върнах я и ми я смениха без дори да ме питат защо я връщам  Thinking Както и да е , ама и следваща и тя беше като предната  Laughing Та и нея върнах , новата беше вече друга бира, но пак не беше като мострената. Не ми се занимаваше повече и я дадох на майка ми, която претенции няма и си изправя само бретона. Между другото преди Ремингтън съм имала тази http://www.braun.com/global/hair-care/satin-hair-straighteners/s … straightener.html , служи ми вярно 4 години, накрая просто йонизацията й се изчерпа и косата не беше толкова лъскава, много е добра. Тя е малко по-евтина от Ремингтън. 

# 16
  • Мнения: 15 379
След последният коментар, май се отказах от Iso-то. Моделът, който съм избрала е идентичен като цена с показания в първия линк Ремингтън. Сега започва чуденето, защото доколкото разбрах онази е и с резервоар за масла.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
След последният коментар, май се отказах от Iso-то. Моделът, който съм избрала е идентичен като цена с показания в първия линк Ремингтън. Сега започва чуденето, защото доколкото разбрах онази е и с резервоар за масла.
тази с пауновата шарка е обикновенна преса,пробвай розовата-тя е за тънка и третирана коса-моята e тази-http://www.isobeauty.com/products/super-spectrum-pro#tab1

# 18
  • София
  • Мнения: 10 317
Записвам се да следя, време е да пенсионирам 4 годишната си Braun Satin Hair. Преди нея имах GHD, супер лесно и бързо се работи с нея, но след 6-7месеца редовна употреба, косата ми не беше в кондиция, късаше се, цъфтеше, беше силничка за мен. Модела беше без регулиране на температурата, предполагам, че при новите се регулира  newsm78


Чуденката ми е м/у кератиновата на Ремингтън и ghd eclipse, гледам обаче, че температурата, отново не се регулира, но поне е 185С, което не би трябвало да е много дори и за тънка коса  newsm78

# 19
  • Мнения: 15 379
danielad, точно розовата Iso ми препоръчаха, но след последния коментар се насочих към Ремингтън, показания модел. Цената е сходна, гаранцията е 5 години и напълно ме устройва.

# 20
  • Мнения: 557
Мога да ти препоръчам тази .Пълни се резервоарът с арган.Страхотно мека става косата.Аз съм руса и косата ми е доста суха - но след пресата става като коприна.
http://www.bellezo.com/corioliss-k2-professional-vapour-infusion … -iron-black-p4757

# 21
  • Мнения: 4
Аз също горещо препоръчвам Remington Keratin Therapy Pro S8590 - http://www.remington.bg/presi-za-kosa/presa-za-kosa-remington-ke … py-pro-s8590.html. Имам я от скоро и съм много доволна. Изправям се след всяко измиване, вкъщи ходя вързана и на следващия ден пак ми е идеално права. Работила съм на щанд на ISO, препоръчвам REMINGTON Simple Smile

# 22
  • Мнения: 15 379
nnev, а резервоар за масло или не е необходимо?
Може би въпросът ми е безкрайно тъп, но...

# 23
  • Мнения: 170
GHD си струва парите само за мен. В салоните тук се ползват само такива. Ползвала съм три различни бранда , преди това пълни боклуци. Скъпи са, вярно е, но си оправдават средствата. Peace

# 24
  • Мнения: 4
nnev, а резервоар за масло или не е необходимо?
Може би въпросът ми е безкрайно тъп, но...


Пресата си има интегриран кератин, който бил достатъчен за целия живот на пресата. Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 2 044
nnev, а резервоар за масло или не е необходимо?
Може би въпросът ми е безкрайно тъп, но...


Пресата си има интегриран кератин, който бил достатъчен за целия живот на пресата. Simple Smile
Това хич не мога да си го представя-какъв е този кератин достатъчен за цял живот?Това като с гребените с вградени масла hahaha Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 379
nnev, а резервоар за масло или не е необходимо?
Може би въпросът ми е безкрайно тъп, но...


Пресата си има интегриран кератин, който бил достатъчен за целия живот на пресата. Simple Smile
Това хич не мога да си го представя-какъв е този кератин достатъчен за цял живот?Това като с гребените с вградени масла hahaha Joy
За целия живот не знам, но за поне 2 години стига  Peace То и преса с доживотна гаранция е странно, ама ...  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 1 956
А някаква преса с вафлички можете ли да препоръчате? Моята коса е много права и не търпи никакви къдрения... ИСкам вафли, защото ми вдигат косата от скалпа, но не ми седят вафлено, поради несклонността да ми задържа къдраво косата.

# 28
  • Мнения: 99
Здравейте! И аз трябва да си взимам преса за коса. Не съм се интересувала много, видях тези в София  МОЛ на ISO BEAUTY. Момичето там ми обясни, че има за различна коса както и тук пишеше. Аз се изправям и е необходимо да си правя и вафлички. Отделната преса за вафлични, ми се вижда хубава, защото са от тези ситните и казаха, че стоят дълго време 80 лв. е малката за вафлички. А големите за изправяне око 130 лв. Въпросът ми е има ли някаква хубава на която и се сменят приставките, или такива преси са по ефтините. И трябва да си взимам две преси. newsm78 Thinking

# 29
  • SF
  • Мнения: 21 243
Аз ползвам Ремингтън. Но косата ми цъфти от честата употреба и 200`С и затова си правя сешоар.
От ICO мисля, че по-малко ми цъфтят краищата, а и косата е по-мека, но и доста по-безобемна.
Мислех да разменям Ремънтън за ICO.

Общи условия

Активация на акаунт