Пазаруване от френски сайтове - 5

  • 40 518
  • 740
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 296

Пазаруването от тези сайтове е възможно за нас с превозвач.
Наред с всеизвестния Ларедут има още много сайтове, които предлагат богат асортимент от артикули. Повечето сайтове предлагат кодове за подаръци, безплатна доставка до френски адрес и намаление в евро или проценти.

- D-r Pierre Ricaud е дъщерен сайт на Ив Роше с подобна козметика и продукти. Както стоките, така  и визията на сайта е сходна с този на Ив Роше. Ако някога сте пазарували от ИР, няма да имате затруднения и със сайта на П. Рико. Има основен и "куриерски" сайт. Често има кодове с подаръци и безплатна доставка. Понякога кодовете за куриерския сайт съчетават оферта за намаление(50%) + подарък + БД до френски адрес. Специфичното тук е, че дори да има код за БД без минимална сума, ние не можем да се възползваме, тъй като системата изисква минимална сума за поръчка от 10€. За малки суми може да се поръчва само и единствено по телефона... Доставката до френски адрес е 3,95 €. Плаща се само с карта, с ПейПал не става.

- Daniel Djovance  също е "братовчед" на Yves Rocher.fr  Mr. Green Интерфейсът и асортиментът са подобни. Био-козметика, без парабени и т.н.  Тук също има основен и "куриерски" сайт. В основния сайт подаръците се сменяват веднъж месечно. От време на време пускат код за БД без минимална сума. В куриерския сайт кодовете са по-малко и не особено атрактивни. Доставката до френски адрес е 3,95 € + 1.95€ за поръчки под 10€. Плащането се извършва с кредитна или дебитна карта.

- C&A - Сайт за дамски, мъжки, детски и тийнейджърски дрехи, обувки и аксесоари. В момента има безплатна доставка при поръчки над 15 €. Доставят с френските пощи до френски адрес. Освен с карта, можете да платите и с

- Atlas For Men - страхотни дрехи, обувки и аксесоари за мъже! Цената за доставка е различна в зависимост от избрания начин. В предната тема доста се дискутираше и няколко момичета вече получиха поръчки от там. Плащането се  извършва само с карта - Mastercard или  Visa.

- Brandalley - сайт за маркови стоки. Често имат намаления и изгодни кодове за намаление. Няма кодове за  безплатна доставка. Но за сметка на това от време на време пускат код за -15 евро без минимална сума. Непрекъснато има vente privee-та(частни разпродажби) на различни известни световни марки за дрехи, обувки, аксесоари и т.н.
Условия за доставка.

- Fashionshopping - огромен  сайт с частни разпродажби, непрекъснато променящи се на известни  и доказани марки. Доставката е 7 евро за 1 артикул и се променя със всеки следващ. Няма кодове за безплатна доставка. Плаща се с Visa, MasterCard, American Express.

- NEXT - С безплатна доставка до френски адрес! Много известен онлайн гигант, познат на повечето  шопинг маниаци със страхотни качествени дрехи, обувки и аксесоари.  Плаща се с карти  Виза или Мастеркард.

Доставката отнема от 2 до 3 седмици. Изпращат със So Colissimo и цената за доставка варира и се вижда в кошницата, преди да платите поръчката си.


- DAXON.FR - Условия за доставка. Има интересни кодове за отстъпка, подаръци и безплатна доставка до френски адрес.

Blanche porte - страхотен сайт за дамски и мъжки дрехи, бельо, обувки и аксесоари! Условията за доставка. Предлага различни кодове за отстъпки, подаръци и безплатна доставка до френски адрес.

- Bleu-Bonheur - Дамска и Мъжка мода, обувки и аксесоари.

- BABYWALZ - Всичко за бебето! Доставката се извършва за 4-5 дни с френските пощи. Цената за доставка до адрес е 6,50 €. Може да се плаща с PayPal.
В момента има оферта за допълнително намаление от 20%.

- Okaïdi и - Obaïbi - сайтове за детски и бебешки дрехи и аксесоари. С регистрацията си в Okaïdi можете да пазарувате и в  Obaïbi. Доставката до френски адрес е 5,90 €. Плащането става с карта Visa или Mastercard, няма ПП. Има вероятност сайтът да не приема български карти.

 - t-a-o - Дрехи, обувки и аксесоари за деца от 0 до 14 години. Доставката се извършва за 5-6 дни с  срещу 5,90 € и в пункт  срещу 3,50 €. Доставят и до други страни, срещу съответната цена, разбира се.. Доставката до Испания също е 5.90 евро. Плаща се  с . Няма ПП.

- Cyrillus - братовчед на Ларедут, известен с качествени стоки. Цените са малко по-високи, отколкото сме свикнали, но за всеки влак си има пътници.  Grinning
Предлагат доставка до френски адрес с Colissimo за 3 дни срещу 5,90€, както и в пункт на реле коли отново срещу 5,90€, но за 48 часа. Плаща се с карти Visa, Eurocard, American Express, няма ПП.

- DAMART -   Доставка до френски адрес - 5€, + 3.60 за 48 часа, до пункт - 1.50€. Плаща се само с карта. Актуални кодове -  http://www.ma-reduc.com/reductions-pour-Damart.php

ESPRIT.fr - има много различни сайтове, в повечето европейски държави, това е френския му вариант, в момента има намаления до -50%. Също така доставката е безплатна без минимална сума за поръчката , но до пощенски офис -  La Poste (ColiPoste) или Kiala. Поръчките се изпращат от 1 до 3 работни дни след поръчката и плащането. Плащането става с  и

-  ETAM - сайт, известен с качествено  дамско бельо. Условия и цени за доставка до френски адрес.. Код за безплатна доставка - FETE98.

- Jennyfer - е онлайн магазин за модерни дами и девойки. Условията за доставка са: 3,90€ до пункт на Kiala и 5,90€  до адрес във Франция. В момента и там има намаления до -70%, код HAPPY дава допълнително намаление от 10%.

- Du Pareil au même - Сайт за детски дрехи и аксесоари от 0 до 14 години. Известен е с качествените и красиви детски дрехи. Доставката до пункт е 4,90 €, до адрес - 5,90 € и експресната доставка с Chronopost e 9,90 €. Код CDM2011 е за безплатна доставка до френски адрес при поръчка над 60 евро. Освен с карта, можете да платите и с

- Eram - сайт за обувки: детски, дамски, мъжки спортни. Доставката до френски адрес е 6€, при поръчка над 60€ е безплатна. Експресната доставка е 12€. Може да се плаща само с карта, препоръчително да е френска. Има вероятност сайтът да не приема български карти.

- TATI.fr - Сайтът има интересни предложения за покана на приятел - при всеки нов клиент, поканен от Вас, получавате ваучер за 8 евро. Приема плащане с карта или с  Актуален код за уикенда- 3POUR2 - поръчвате 2, получавате 3 артикул подарък.

- Cache Cache - Дамска мода. По време на намаленията предлага безплатна доставка. Има опция за плащане с

Mim - Доставка до френски адрес 5,90Е. При поръчка над 49Е- безплатна доставка. Приема плащане с paypal. Ето условията за доставка.

- Pimkie - Доставка с Колисимо - 5,99€ и 6,99€ с проследяване. Изпращат за 4 работни дни.

Camaieu - Със същите условия.

Сайтове за козметика:
Pharmashopdiscount - доставката е 5.90€, над 75 евро е безплатна до адрес на превозвач. Плаща се с Visa, Mastercard и PayPal.

Sephora - доставка - 5,95 €.  Има и до Бг, но е 36 €  Laughing Плаща се карта, няма ПейПал.

Marionnaud - Доставка 5,95 €, над 60 евро е безплатна. Плаща се също само с карта.

Sarenza -  сайт за обувки и аксесоари. Сайтът е скъпичък, няма кодове за намаление. По време на сезонните разпродажби марковите стоки се намяляват до 70%. Доставката е винаги безплатна до френски адрес, с изключение на експресната доставка с Chronopost.

Spartoo.com - Още един сайт за скъпи и маркови обувки с безплатна доставка до френски адрес. От време на време има кодове за намаление от 10 - 20%.
  
Има още доста интересни и изгодни френски онлайн магазини, надявам се заедно да  събираме тук актуална и полезна  информация за сайтовете!

1 тема 2 тема 3 тема 4 тема

Приятно пазаруване на всички!  Hug

# 1
  • Мнения: 6 618
Пу, първа  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 2 296
Пренасям тук линка с празничните оферти - http://www.ricaud.com/fr/offres-speciales/boutique-speciale/

Обмислям втора поръчка, този път с код 9966, но не мога да натъкмя до 10€...  Mr. Green

Ето и кодовете от предната тема:
9930 - LE MAXI SAC GRIFFЙ DANIEL HECHTER rouge
9910 - LE MAXI-SAC GRIFFЙ DANIEL HECHTER beige ...
9915 - Recevez en cadeau pour votre anniversaire, le collier йclat d'agate.
9936 - LA MONTRE ET L'AGENDA rouge ... БД над 20€
9940 - LA MONTRE ET L'AGENDA. Recevez en cadeau avec votre commande, l'eau de toilette Fantaisie Florale d'une valeur de 15€.
9952 - LE CADEAU SURPRISE ... d`un valeur de 59 euro... Recevez pour votre fкte, la trousse satinйe rose en cadeau avec votre commande. Spйcial cliente fidиle, votre livraison est offerte.
9960 - SOIN RENAISSANCE DE NUIT. Recevez en commandant sous 10 jours, la trousse dйpliable en cadeau avec votre commande. Livraison gratuite.

код 9966 за куриерския на д-р П.Р.(с клиентски номер)
Дава три подаръка: първият по избор, вторият-двата лака за нокти от лимитираната серия, третият изненада (розов сатенен несесер) и БД над 10 евро.
Вкарани по референтен номер коледните подаръци от сайта се намаляват чудесно (лилавата хавлия, огледалото и т.н.)


За да пазарувате от "куриерския" сайт на ПР, на началната страница на "основния сайт" отгоре има линк:

Отваря се нов прозорец в браузъра, където въвеждате избрания код.
След това иска клиентски номер, въвеждате го и вече сте в офертата...
Избирате си подарък от наличните.
След това в полето
въвеждате референтния номер на избрания артикул от "основния" сайт или този линк
Натъкмявате така нещата, че да получите БД и да Ви удовлетворяват.
Пускате поръчката, като следвате инструкциите.
Успех!  Hug

Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 19:02 от Evа

# 3
  • Русе
  • Мнения: 616
Благодарности за новата тема   bouquet

Преди малко си получих поръчката от http://www.mypix.com/fr/fr/ - доволна, качеството е ок, ако има ново изгодно кодче за -20€ без минимална сума пак бих поръчала  Flutter
Скрит текст:
пуснах 223 бр. снимки (на такава вълна съм сега) - платих доставката до фр.адрес и последната снимка, почти цялата  hahaha по 0,09€ са, остана ми 0,07€ - с доставката ми излезе 7,97€ + 3лв до Бг = 0,08лв за 1снимка  Heart Eyes
не съм разучила въпроса с поканите на приятели, но даваше и безплатни 50 снимки, които още не съм ползвала
плащането е с карта!!! не приема ПП заради адреса  Tired
поръчката ми беше от 5.11., изпратена на 7.11.
пристигнаха в 2 хартиени плика, поставени в опаковка/плик от микро велпапе
нищо общо с опаковките от Фотобокса - и УК и ФР или Кравичката
ако се намокри някъде по пътя предполагам ще е голям проблем

# 4
  • София
  • Мнения: 5 193
 Hug  И аз при вас.

# 5
  • Мнения: 1 480
Дано по празниците да ни обсипят с прекрасни оферти Praynig

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 258
 Hug Hug Hug
 От ПР става ли с Виза електрон?

Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 21:04 от sisi_f

# 7
  • Мнения: 555
Ох, ама сте едни изкушаващииии ... Сега отивам да диря и аз нещо от ПР  Crazy
 Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 1
И аз да помоля за клиентски номер на ПР Praynig
 (ех, било време аз преди година раздавала своят номер на ИР - може някой сега съсети и за мен Embarassed)

# 9
  • Мнения: 3
Здравейте искам да попитам как се сдобиваш с клиентски номер.Аз съм и клиент и съм правила поръчки,но незнам да имам кл.номер,Благодаря

# 10
  • Мнения: 1
Погледни в подтвърдителни меили, ако и там е печално положение - погледни в заявки към смарт - там със сигурност си попълвала номер на клиент Wink

# 11
  • Мнения: 3
Огромно благодаря,Графиньо мойте почитания.Голямо ровене падна,но го намерих.Да споделя само,че козметиката на ПР е по-добра от ДЖ.Ползвам си я с удоволствие

# 12
  • София
  • Мнения: 5 193
 Mr. Green Аз пък съм на обратното мнение - че ДЖ са по-хубави от ПР.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 366
Здравейте искам да попитам как се сдобиваш с клиентски номер.Аз съм и клиент и съм правила поръчки,но незнам да имам кл.номер,Благодаря
Аз не съм пазарувала от този сайт, моля да споделите едно номерче и с мен  4470, благодаря   bouquet на Ева за подробното инфо.

# 14
  • Мнения: 11 607
И аз да помоля за клиентски номер на ПР Praynig
 (ех, било време аз преди година раздавала своят номер на ИР - може някой сега съсети и за мен Embarassed)

Ех.....преди 1 година бе данданията с ИР Cry.....Липсва ми ИР......

Еве, благодаря за новата тема!  bouquet

Дано скоро ни зарадват с код за бд без мин. сума от ДЖ......

Общи условия

Активация на акаунт