От "ИБ" се преместихме в "Родени" и сега с хлапетата чакаме Дядо Коледа засмени!

  • 18 476
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Теди, каквото и да решиш - действай, здравето е преди всичко. Година преди да забременея (втория път) и аз имах една бучица, която дори ме наболяваше (това пък означавало, че не е рак - ракът не болял  newsm78) и ЛЛ ме прати на ехограф, където се видя, че всичко е наред, слава Богу. Лекарката, която ме прегледа на ехограф, ми каза, че при по-малки гърди (каквито са моите) е по-добре да се прегледат на ехограф, а по-големите на мамограф. При мен има генетична обремененост (майка ми имаше рак - който излекува в Ст. Загора, само оперативно без химиотерапия, дано не се завръща гадината). Пожелавам ти всичко да е наред, но не се бави с прегледа при специалист, най-добре е да питаш личния си лекар с какво да започнеш  Hug

# 736
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Теди , щом не си е променило размерите близо две години, най-вероятно не е нещо страшно, не знам в случая обаче мамография дали ще свърши работа, но наистина не е работа да си стоиш и да се депресираш, отивай по-скоро да те види специалист, а според мен  тук из нашите ширини все касапи, затова направо потърсете в Сф специалист с препоръки.

Обаче на първо четене може да пуснеш една ПКК, да се види утайката как ти е  Praynig Hug

# 737
  • Варна
  • Мнения: 909
Теди , предполагам е много трудно но преди да се шашкаш дай първо да видим с какъв произход е тази топчица  (бучка не ме кефи) , според мен първо трябва да идеш на ехограф ( и без това до 6 месеца след спиране на кърменето е препоръчително да се отиде ), не може в Зара да няма подходящ за целта , на прегледа ще споделиш своите опасения и съобразно анамнезата лекарят ще знае къде да те насочи или още по добре изцяло да отхвърли страховете ти, аз съм същата като теб ( то и всеки нормален човек ) , изпитвам страх само при мисълта от бялата престилка ( да вземат да им сменят униформата , що ли  Thinking ) , към момента се мобилизирам да се ритна в трътката и да зема да ида на кардиолог , че откак съм родила не съм стъпвала на контролен преглед , та действай и дано всичко да е ОК  Hug

Маймуни от как навърши 8 и започна да прави опити да се изправя от седнало положение , набира се на каквото докопа иначе от легнало до седнало още не се е присетила , мисля в сряда да пробваме първото ниво  newsm78

# 738
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ivap Честит Рожден Ден Simple Smile!

нивото на кошарато го свалихме на 5 месеца и на 7 месеца на най-долното... тя много бързо започна да се изправя и да скача по решетката  Laughing

# 739
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
добрутро Flutter
Петеска спокойствието свърши значи.Ще се обръща и т.н както си му е реда Peace А за сукането ми може да  е скок в растежа.Ще наваксат гърдите след ден два.
Оох това го пиша от 10 часа ooooh!
Бенджи тортата е страхотна а вие сте много хубави Hug
Да се допълня освен.
Иве ЧРД! Много здраве,късмет и винаги да имаш повод за усмивка!
Теди я отивай на лекар.Не си втълпявай това онова ами иди да те видят Hug
Аз пък както си спя посред нощите все чувам дум дум в някоя табла на леглото на малчо.Придвижва се с чувала и като стигне таблата и тряска главата ooooh!

Последна редакция: пн, 04 фев 2013, 14:43 от pospalancho

# 740
  • Мнения: 1 172
Ще ида на преглед, милички, просто чакам да мине време след спиране на кърменето. Четох, че е ОК поне месец да е минало, та малко от малко да са се успокоили гърдите. Що се отнася до тая гад - и двете лекарки не изразиха съмнение да е нещо злокачествено, та поне на тая тема не съм се филмирала. Иначе и аз съм с малки гърди и никога не съм си представяла, че ще имам такива проблеми с тях. ooooh! Ей сега си погледнах изследванията - първия преглед ми е на 31.05.2010г. - ми как да очаквам, че на 23 години ще имам такива гадости в гърдите?!?!?!? Tired

# 741

Общи условия

Активация на акаунт