От "ИБ" се преместихме в "Родени" и сега с хлапетата чакаме Дядо Коледа засмени!

  • 18 488
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 911
Петьофи  Mr. Green, представих си една засукана маца как се доближава до количката и се намества вътре на топло и блажено си мърка и хърка  hahaha ако и отнемете удоволствието ще е тъжна горката  Whistling

Днес излязохме и ние след почти седмица вкъщи , добре се поразходихме утре пак  bowuu

За дупето от както се е родила използвам бочко а в самото начало и судокрем подаръче от родилното, иначе да ви обадя на варненските мами че много хвалят кремчето на аптека павлова , аз лично не съм го използвала , мисля като посвърши настоящето тогава но казват било много добро, аптеката се намира в третата пресечка на центъра зад хотел черно море

# 691
  • Мнения: X
Най-много съм оставала вкъщи за 1 ден без да излизам  Mr. Green Поспаланчо най-редовно я засичам на центъра  Mr. Green Mr. Green
Оня ден срещнах една позната и тя има бебче, гледам сама..викам къде е бебето...ми вкъщи, малка е още..викам на колко е..на 2  месеца  Shocked Shocked Shocked
Мен много ме боляха шевовете и излезнахме на 10-тия ден..ако не ме боляха след болницата веднага една разходка щяхме да направим  Mr. Green Mr. Green
Честито на именниците  Hug Hug

# 692
  • Мнения: 2 802
И ние се разходихме доволно ... от 12-17,30  Crazy направо пролетно време  Mr. Green
Стани ... твоя мъж верно е за бой .. а и  те наистина са в количката, а там повярвай ми понякога е като сауна  Laughing

# 693
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Са да не ме набиете Embarassed ама аз миналата зима моя го изведох на разходка на почти 2 месеца.Ама то зима ли беше ужас ли -25градуса и вятър вятър цялата зима.Па и сняг имаше.,но редовно го показвах на прозореца или ако грее слънце на терасата в кошницата за колата WhistlingА сега излизаме дори и в дъжд поне за кухнята.Сегашната зима си е направо супер Peace
Станитани от вирусите можете да я предпазите донякъде.Не я водете в големи магазини и молове.Навън на открито е по-малко вероятно да пипне нещо отколкото да кажем на консултация.
Слав последния път се разболя 2 дена след консултацията-пипна вируса в ДКЦ-то,а непрекъснато го водим с нас да пазаруваме и по моловете ако е много студено Peace 

# 694
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Момичета,благодаря Ви за съветите.Днеска си взех Бенаптена и правения крем,но сме по добре.Ама снощи яко го навапцах след баня.Мокри кърпи ползвам само ако сме навън Бочко,но май сега ще взема други.Ако сме си вкъщи се мием ако сме се оакали.Ама днеска ако Ви кажа как се бяхме осрали,чак по бубата и до кръста имаше и миришеше яко.Незнам,може и от плодовото пюре да е на Овко с ябълка и боровинка дето ММ го взе.Дивачето много го хареса и си хапва по 100 грама за десерт следобед.ОО,днеска и ние се разходихме,ама много вятър и се прибрахме бързо,но мисля утре да си наваксаме,ако няма вятър и е топло.

# 695
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Момичета, благодаря за пожеланията за ММ  Heart Eyes

Станитани, ама така по-лошо правите, като стоят вкъщи децата се изнежват зимата, а тази зима е направо мечта за майките с бебенца - много топла, от вируси няма страшно ако сте навън на чист въздух, в затворени пространства е опасно, а нашата доки каза, че щом децата се кърмят няма страшно - имат имунитет  Peace, иначе е много сладичка Сияна  Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 590
иначе да ви обадя на варненските мами че много хвалят кремчето на аптека павлова , аз лично не съм го използвала , мисля като посвърши настоящето тогава но казват било много добро, аптеката се намира в третата пресечка на центъра зад хотел черно море

Попова , не павлова. И да кремчето в вълшебно с 1-2 мазвания минаваше всичко.
Що кремчета съм изпратила из страната по различни градове на мами от отчетни  Whistling

Благодаря за хубавите думи, дано не се изложа тази година, че имахме премеждия днес и  не съм до никъде. Sad

# 697
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Честит рожден ден на пашкулчето Краси, да расте здрава, все така усмихната и лъчезарна, за радост на мама и тати

очаквам да видя снимки на тазгодишната торта  Flutter

# 698
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бенджи да ви е жива и здрава Краси! Да има прекрасно детство,изпълнено с много смях и игри  bouquet
Днес не ми се пише.Пак се разболяваме Close

# 699
  • Мнения: 1 172
Бенджи, честита втора годинка на вашето Пашкулче! Hug Да ви е жива и здрава и скоро кака да стане! Praynig Praynig Praynig Весел празник ви пожелавам, нека нищо не може да го помрачи! Hug

# 700
  • Варна
  • Мнения: 911
Бенджи , Честит Рожден Ден на малката порастнала принцеса, да сте живи и здрави най вече и да има щастливо детство  bdbaloni


 ooooh! ама съм и аз , обаче павлова или попова близко си е  Whistling Mr. Green, радвам се че кремчето е вълшебно , ще пиша и аз отзиви  bowuu

# 701
  • shumen
  • Мнения: 18 119
Бенджи,честит рожден ден на малката кукла.Да е жива и здрава и скоро да е направите кака.
Ние днеска вече сме ОК с подсеченото,но вчера яко мацах с крема.Сега чакам да стане,да яде и се чудя дали да се поразходим малко,че има май силен вятър,но не е студено.В момента е +10 градуса.

# 702
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Бенджи, честита ти рожденичка, да е жива и здрава и много да ви радва   bouquet

# 703
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
а нашата доки каза, че щом децата се кърмят няма страшно - имат имунитет  Peace,

Не съм съгласна. Въпреки че съм "за" кърменето и вярвам, че кърмата е най-добрата храна за бебето, не смятам, че е панацея. Силната имунна система е генетично заложена. С кърмене, имуностимуланти, витамини или закаляване може да се стимулира една по-слаба имунна система, но не трябва да се очакват чудеса. Примери около мен - много.
Така че, най-сигурно е да се избягва контакта с вируси при такива малки бебета, доколкото е възможно.

Бенджи, да ти е жива и здрава Краси, все така лъчезарна и жизнена Hug.

# 704
  • Мнения: 2 802
Бенджи ... ЧРД на малката Краси  Hug
Да ти е жива и здрава и както се казва, скоро как да става  Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт