Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 99 032
  • 733
  •   1
Отговори
# 315
  • България, София
  • Мнения: 638

Интересуват ме следните преподаватели:
Елза Тодорова
Милена Борисова
Илиана Цветкова


Елза Тодорова - много внимателна и ангажирана. Обяснява докато спреш да питаш. За мен работата й минава през сърцето.
Това са лични впечатления от подготвителните курсове и от работата й в прогимназиален курс.

Милена Борисова - много я харесват заради забавното й поведение - досега водеше само 3 клас - не е предавала на децата ми.
Личните ми впечатления са като учител в СМГ - няма такъв цирк!

# 316
  • Мнения: 864

Интересуват ме следните преподаватели:
Елза Тодорова
Милена Борисова
Илиана Цветкова


Елза Тодорова - много внимателна и ангажирана. Обяснява докато спреш да питаш. За мен работата й минава през сърцето.
Това са лични впечатления от подготвителните курсове и от работата й в прогимназиален курс.



Още едно мнение "за" с две ръце  Peace

И като стана въпрос за Елза Тодорова, моят отнесен четвъртокласник не си спомня къде е запилял листа, който им е дала миналатата неделя (19.05.). Някой дали може да ми го изпрати пресниман на лични, или по имейл?
Предварително благодаря!  newsm51

# 317
  • Мнения: 3 164


Елза Тодорова - много внимателна и ангажирана. Обяснява докато спреш да питаш.За мен работата й минава през сърцето.
Това са лични впечатления от подготвителните курсове и от работата й в прогимназиален курс.

Милена Борисова - много я харесват заради забавното й поведение - досега водеше само 3 клас - не е предавала на децата ми.
Личните ми впечатления са като учител в СМГ - няма такъв цирк!
Благодаря много!
  bouquet

# 318
  • Мнения: 1 734
Зздравейте, мога ли да ви запитам, знаете ли кога стартират записванията за курсове за следващата учебна година? Днес звънях на телефоните на СМГ да се информирам, но някакъв човек много неуверено ми каза, че започвали през август. Август не е ли отпускарски месец? Попитах го още ще излезе ли информация на сайта им и той ми отговори както е било миналата година, което съвсем ме накара да мисля, че този човек няма никаква информация по въпроса.

# 319
  • Мнения: 7 159
Зздравейте, мога ли да ви запитам, знаете ли кога стартират записванията за курсове за следващата учебна година?
От 1.07. Следете сайта, ще има информация след като приключи приемния изпит за 5-ти клас.

# 320
  • София
  • Мнения: 3 987
Зздравейте, мога ли да ви запитам, знаете ли кога стартират записванията за курсове за следващата учебна година?
От 1.07. Следете сайта, ще има информация след като приключи приемния изпит за 5-ти клас.
Да, и на мен ми казаха, че ще записват от 01.07...А има ли места за всички желаещи....или трябва да спя пред училището...

# 321
  • Мнения: 6 031
...
Да, и на мен ми казаха, че ще записват от 01.07...А има ли места за всички желаещи....или трябва да спя пред училището...

Места има за всички, но за някои преподаватели бързо свършват.

# 322
  • Мнения: 7 159
Пробен изпит СМГ 21.04.2013 г.

Втори клас:
ТЕСТ  ЗАДАЧИ  Отговори и критерии

Трети клас:
ТЕСТ  ЗАДАЧИ  Отговори и критерии

Четвърти клас:
ТЕСТ  ЗАДАЧИ  Отговори и критерии

 
Седми клас:
Първи модул: 1  2  

Втори модул: 1  2

Отговори и критерии

Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 23:26 от Фран Джонсън

# 323
  • Мнения: 84
Пробен изпит СМГ 21.04.2013 г.
...

Откога ги чакаме ... Фран Джонсън, МНОГО БЛАГОДАРЯ!  bouquet

УСПЕХ на изпитите на всички настоящи четвъртокласници и бъдещи СМГ-ейци.

# 324
  • Мнения: 1 734
Зздравейте, мога ли да ви запитам, знаете ли кога стартират записванията за курсове за следващата учебна година?
От 1.07. Следете сайта, ще има информация след като приключи приемния изпит за 5-ти клас.

Много благодаря!

# 325
  • София
  • Мнения: 2 271
Фран Джонсън, голямо благодаря за информацията   bouquet

# 326
  • Мнения: 7 159
НОВО!
Информация за курсовете в СМГ, график на занятията, списък с преподавателите, които ще водят модулите по класове, ЩЕ БЪДЕ ПУБЛИКУВАНА около 20-ти юни.

Следете сайта на СМГ и не прегрявайте телефоните на гимназията. Wink

# 327
  • Мнения: 3 164
Явно датата е сгрешена Simple Smile

# 328
  • Мнения: 3 164
НОВО!
Информация за курсовете в СМГ, график на занятията, списък с преподавателите, които ще водят модулите по класове, ЩЕ БЪДЕ ПУБЛИКУВАНА около 20-ти юни.

Следете сайта на СМГ и не прегрявайте телефоните на гимназията. Wink
HugБлагодаря!Ценна информация  bouquet

# 329
  • Мнения: 7 159
Явно датата е сгрешена Simple Smile
В смисъл?

Общи условия

Активация на акаунт