Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 99 034
  • 733
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 3 989
Мами при записване носите ли акт за раждане на детето ( копие) - или той се иска само за повече от едно дете в семейството?

# 451
  • Мнения: 306
Копие от Акт за раждане на децата се носи при записване на две или повече деца от едно семейство на курсове, за да се ползва отстъпка в цената.
При едно дете не е необходим.

# 452
  • Мнения: 3 379
Темата е за подготвителните модули в СМГ.
Моля, курсовете в НПМГ, ПЧМГ, Междучасие и т.н. да се обсъждат в съответните теми.


Така е, Фран, но тема за НПМГ по въпроса за курсовете не намерих. Има само такива за след 7-ми клас, където надали подобни дискусии ще са интересни. От друга страна там има много по-малко деца и шансът да има достатъчно потребители, които да пишат в отделна тема, не е голям. От трета страна за СМГ има достатъчно теми. Не виждам какъв е проблема да се обсъждат алтернативите на СМГ в тези теми, при положение, че човек няма как да получи информация и да направи сравнение в изолирани една от друга теми. Но... явно не е моя работа.

# 453
  • София
  • Мнения: 4 025
Фран, може би темата за Междучасие трябва да се преименува на Междучасие и други школи за подготовка за СМГ/ матури

# 454
  • Мнения: 5
Бихте ли споделили мнения за  Надежда Буюклиева - почти нищо не намирам, а часът ни е най удобен за дете 5 клас?

# 455
  • Мнения: 2 755
...Фран, може би темата за Междучасие трябва да се преименува на Междучасие и други школи за подготовка за СМГ/ матури...
Не е лоша идеята. Наистина, няма смисъл да разводняваме темата за подготвителните модули за СМГ.  Peace
SZA, приятно ми е, че децата ни отново са заедно.  Simple Smile Градивната конкурентна среда винаги е от полза.  Peace 

# 456
  • Мнения: 7 159
Фран, може би темата за Междучасие трябва да се преименува на Междучасие и други школи за подготовка за СМГ/ матури
Не, не мисля, че е удачно да се променя заглавието на темата за школа Междучасие.
Форумът е отворен за всякакви теми, свързани с училищния живот на децата!
Така, че всеки потребител може да публикува тема с това, което го вълнува.

# 457
  • София
  • Мнения: 6 559
Добрютро !
Не искам да всявам смут, но в момента пред дверите на СМГ има около 150 души по думите на мъжа ми. Rolling Eyes
Не зная какво да посъветвам още НЕтръгналите, но наистина започвам да се чудя цялата тази истерия не ли плод на болни родителски амбиции и на този форум (с най-добри чувства) Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

# 458
  • Мнения: 819
А аз пък се чудя след като има алтернативни възможности за курсове по математика и то в групи до 12 деца,защо тоя народ се трепе да чака и да прави митинг пред СМГ newsm78
Записах второто си дете на друго място,с преподавател от СМГ и в група до 8 деца,тихо,кротко и спокойно,даже имат още свободни места. Laughing

# 459
  • Мнения: 1 210
При толкова теория за управление на опашките, нещо им се опъва практиката. Защо не отворят двора на училището? 3 маси с 2 учителки се местят по-лесно от 300 души. Спъва се движението. А в двора могат да се подредят опашките и комуникацията да е в пъти по-добра.

# 460
  • Мнения: 1 776
А аз пък се чудя след като има алтернативни възможности за курсове по математика и то в групи до 12 деца,защо тоя народ се трепе да чака и да прави митинг пред СМГ newsm78
Записах второто си дете на друго място,с преподавател от СМГ и в група до 8 деца,тихо,кротко и спокойно,даже имат още свободни места. Laughing

Най-вероятно поради лоша / липса на реклама. Не съм убеден, че болшинството хора има достатъчно информация за организацията и качеството на алтернативните курсове.
Не че курсовете, провеждащи се в СМГ са с блестящ мениджмънт, но те просто разчитат на дългогодишните традиции и липсата на достатъчна реклама на алтернативите.
Както и богатството на избора - към момента СМГ предлагат най-много преподаватели, всички отиват на опашката за 3-ма, 5-ма, 7-на и като са изчакали 3 часа на опашка, дойде техния ред и видят че вече няма места за желани предварително преподаватели нямат друга алтернатива освен записване в курс на друг учител.

# 461
  • София
  • Мнения: 6 559
А аз пък се чудя след като има алтернативни възможности за курсове по математика и то в групи до 12 деца,защо тоя народ се трепе да чака и да прави митинг пред СМГ newsm78
Записах второто си дете на друго място,с преподавател от СМГ и в група до 8 деца,тихо,кротко и спокойно,даже имат още свободни места. Laughing
Аз проучих де що има подготвителен курс. На мен лично не са ми удобни часовете, а от едната школа се отказах заради преподавателката, защото по инфото за нея може би нямаше да се сработи с моите талибанки. За догодина ще го мислим пак ... Rolling Eyes

# 462
  • България, София
  • Мнения: 638
Добрютро !
Не искам да всявам смут, но в момента пред дверите на СМГ има около 150 души по думите на мъжа ми. Rolling Eyes

В 7.40 ч. бяха 240. Най-много ми хареса как опашките са 3, в зависимост от класа, но касата е една!

Мисля, че назря момента да направят изпит за прием в курсовете. Видно не могат да поемат всички желаещи, нека поне да е по-цивилизовано.  Grinning

# 463
  • София
  • Мнения: 4 025


Мисля, че назря момента да направят изпит за прием в курсовете. Видно не могат да поемат всички желаещи, нека поне да е по-цивилизовано.  Grinning

и курсове за подготовка за изпита, от 1-ви клас поне  Mr. Green

по мое мнение само курсове в 4 клас са достатъчни за едно добро представяне на изпита Peace

# 464
  • България, София
  • Мнения: 638


Мисля, че назря момента да направят изпит за прием в курсовете. Видно не могат да поемат всички желаещи, нека поне да е по-цивилизовано.  Grinning

и курсове за подготовка за изпита, от 1-ви клас поне  Mr. Green

по мое мнение само курсове в 4 клас са достатъчни за едно добро представяне на изпита Peace
Много родители от опашката бяха на деца 2-ри клас  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт