За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 35

  • 30 765
  • 788
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 39 831
Стара тема

Здравейте момичета,
незнам дали въпроса ми е за тук,но предполагам,че много от вас може да знаят.....Има ли активна гимнастика за близначета?Продават ли такова чудо или по-широка,която да става за целта newsm78

# 1
  • Мнения: 4 787
Кога пада излишното окосмяване при бебетата/малките деца? Синът ми има косъмчета под очите, които забелязвам, че не падат, а напротив растат. Има и на челото много косъмчета, съвсем малка част е чиста. Не знам дали е нормално така  newsm78 Иначе никъде другаде няма така изразено окосмяване както под очите и на челото  newsm78 Добре, че са руси и не се забелязват много

# 2
  • Мнения: 696
Какво давате за повръщане?

Преди малко малкия повърна на фонтан.
От сутринта има три памперса с разстройство, а сега четвъртия много странно, хем е твърдо, пък примесено с жилки  зелено разстройство, досега не съм виждала такава смес  Shocked .

# 3
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Какво давате за повръщане?

Преди малко малкия повърна на фонтан.
От сутринта има три памперса с разстройство, а сега четвъртия много странно, хем е твърдо, пък примесено с жилки  зелено разстройство, досега не съм виждала такава смес  Shocked .
Натриев цитрат?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
silvanchence, то покрай тези празници може да няма доктори на линия, но звънни за съвет от педиатъра.  Peace

# 5
  • България/Германия
  • Мнения: 515
AnMary, благодаря за новата темичка    bouquet

По колко пъти на ден се хранят тримесечните? Моето май се опитва да мине на пет хранения и се чудя дали не е много рано Thinking Вече трета нощ спи от 23:00 до 8:00  Rolling Eyes  Гледах си в записките, че каката на тази възраст се е хранила шест пъти.

# 6
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Храни толкова колкото детето иска/ има нужда. Ние също много по-рано съкращавахме храненията. На вашата възраст се хранеха ако не греша вече 5 пъти. Не съм ги държала гладни, така искаха малките.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 789
Моето дете от втория месец само мина на 5 хранения - през 4 часа + нощна пауза от 7 часа  Peace

# 8
  • Мнения: 696
Какво давате за повръщане?

Слагам свещички вомитосхил, но не помагат особено!

Мога ли да сложа вомакур на малкия, на годинка и два е?

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 491
Вомакура не са ли много дебели? На моята бяха изписали Вомакур това лято май, т.е. на 2 години и половина. Ама едва ги слагах...

# 10
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Здравейте мамчета. Честит нова година.
Въпросът ми е от колко месечна възраст се използва активната гимнастика?

# 11
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравейте мамчета. Честит нова година.
Въпросът ми е от колко месечна възраст се използва активната гимнастика?
Щом бебето започне да проявява интерес от околния свят,можеш да пробваш да се занимава.
Дъщеря ми от 3мес.и беше забавно,но за кратък период.

# 12
  • Мнения: 471
За много години!
Зеленото ако доколкото знам е свързано с простуда.Може и нещо от храната...

# 13
  • Мнения: 646
По колко пъти на ден се хранят тримесечните? Моето май се опитва да мине на пет хранения и се чудя дали не е много рано Thinking Вече трета нощ спи от 23:00 до 8:00  Rolling Eyes  Гледах си в записките, че каката на тази възраст се е хранила шест пъти.

И ние на вашата възраст ядяхме 5 пъти и след 1 месец си ги направи 4(и до сега).Щом бебето си спи и не плаче за ядене ,няма за какво да се притесняваш.

# 14
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Някои от вас давали ли са таблетки Зумафлуор на децата?
След последния профилактичен преглед при дет.стоматолог на дъщеря ми, имаше дистрибутори на дентална козметика и ни подариха мостра на четка Тепе Мини,както и такива таблетки.
Дали е удачно да ги приема?
У дома пием изворна вода''Девин"/розов етикет/,има достатъчна консумация на млечни храни и се чудя да не би пък да стане пренасищане на организма....
За такива става въпрос:
Скрит текст:

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт