БРОДИРАНА КРАСОТА - ТЕМА 105

  • 75 830
  • 716
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
вчера някой качи схема на Левски за което много му благодаря защото днес моят племенник има рожден ден и това стана неговият подарък
тъй като не научих как става това със скритият текст ето и моите нови картички в една снимка

а това  ще изпратя за мартенският благотворителен базар в Пловдив
утре , е не успях като инат да достигна 20 картички явно е по-сръчна от мен

# 661
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ехооо, сигурно ме забравихте Rolling Eyes? Че как иначе - не съм се вясвала сигурно година...имах /то и сега имам де/ хиляда неща на главата и бях захвърлила гоблените. Пак го подхванах наскоро, че срамота - втора година го шия Embarassed. Само няколко картички за Коледа бях ушила, ще ви ги покажа, макар да дойде време за осмомартенски:



А иначе със Скалистия бряг съм дотук, трябва тази пролет да го довърша, че ме чака подаръкът на Надето:

# 662
  • Дълбоката провинция
  • Мнения: 205
Прекрасни неща сте сътворили!!!  bouquet
Аз търся една схемичка на това .ще съм благодарна да я споделите с мен! Praynig

Последна редакция: вт, 19 фев 2013, 16:16 от DDimitrova

# 663
  • Мнения: 863
Момичета, а от къде взимате самите картички?Имам предвид,тялото на картичката преди да залепите бродерийката?

# 664
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Повечето момичета поръчват оттук.
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=201642359935932&set=a … ype=3&theater.
Разгледах моделите, но нямат номера май? Трябва да се опише поотделно всяка желана ли, че нещо не мога да се ориентирам.

# 665
  • Мнения: 1
Момичета големи красоти правите.Да ви се намират схеми на цветя да стават за картички за 8 март.Много ви благодаря предварително.

# 666
  • Мнения: 781
Запис в тази прекрасна тема. И аз съм гобленарка, но незнам скоро дали ще имам пак време за моето  хоби. Но когато тогава - сега имам мисия  Simple Smile

# 667
  • Мнения: 11 474
 Grinning

Скрит текст:

# 668
  • Мнения: 482
Zhak, те и твоите неща са около 20, недей да скромничиш, твоята скорост всички я знаем Simple Smile И този Левски кога го направи... Много ми харесва как се е получил, аз искам да направя един за нашето училище, но може би ще бъде за завършването на децата. Рамката готова ли я купи или си рамкирала в ателие, много му пасва!
Мари_ета, не сме те забравили  Hug Тези дни се чудех защо така изчезна, видях една тортичка с кученце  Simple Smile

# 669
  • Мнения: 0
Zhak, те и твоите неща са около 20, недей да скромничиш, твоята скорост всички я знаем Simple Smile И този Левски кога го направи... Много ми харесва как се е получил, аз искам да направя един за нашето училище, но може би ще бъде за завършването на децата. Рамката готова ли я купи или си рамкирала в ателие, много му пасва!
Мари_ета, не сме те забравили  Hug Тези дни се чудех защо така изчезна, видях една тортичка с кученце  Simple Smile
рамката е от магазините за левче имах я купена от преди нямах време да търся друга но добре се получи - отдавна исках да му ушия нещо свързано с Левски след като е роден на тази дата ,но ако е за училище не знам дали няма да е малък  newsm78

# 670
  • Мнения: 482
Е аз ще я подаря за стаята на предучилищен клас, в училище имат много портрети на Левски Simple Smile

# 671
  • Мнения: 228
Момичета, докса продължава да не ме пуска да качвам картичките. Разделила съм ги в два архива. Пробвам по няколко пъти на ден, дано да се получи.
Ууу, пак хубави картички, браво!

# 672
  • Мнения: 196
Дечко може ли да помоля за схемите на усмихнатите цветенца. Направо ме плениха.

Схемите качих тукhttp://ivoqwe.snimka.bg/tapestries/gobleni.577420.29735774 но дали ще могат да се изтеглят не зная.Ако не се получи пратете ми адреси ще ви ги пратя, или кажете къде и как да ги кача .нещо не се справям много добре. Embarassed Ключ няма . напасвала съм цветовете по цветното изображение.

Схемите не са много ясни и малко се наложи да импровезирам. дано ви свършат работа.

# 673
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз тези картички си ги изтеглих, ако иска някой да му ги прехвърля през скайп  newsm78

Нали за големия файл, 1.8 GB ли беше  newsm78 от руски сайт за споделяне  newsm78

# 674
  • София
  • Мнения: 209
Ето моя пръв ключодържател, с експресното съдействие на  Реа Hug

вчера замина към притежателя си , дано се хареса  Laughing


Общи условия

Активация на акаунт