Отговори
  • Мнения: 800
Добре дошли в новата тема за iHerb!

Старата 41-ва тема ще намерите тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695301.0


Какво трябва да знаем преди да почнем:


Темата е за обсъждане на продукти и поръчки от сайта, а НЕ за медицински консултации и назначение на терапии!

Темата не е за назначаване на лечения, определяне на дозировки и т.н.!

Напомняме и че приписването на лечебни свойства на хранителни добавки е подвеждаща информация (и според БАБХ) и всеки, който се изживява като лечител, назначава лечения и твърди, че хранителни добавки лекуват заболявания, ще бъде санкциониран без предупреждение.

Консултирайте се със специалист преди да започнете да използвате дадена хранителна добавка!





Накратко:


За да пазаруваме от iHerb ни трябва:


-валидна VISA карта с достатъчно пари в нея (може и друга - Мастер кард, Американ Експрес, но не Маестро!)

-реален e-mail адрес,

-регистрация в iHerb.

iHerb не работи с PayPal.


Регистрацията се прави така:


-попълваме e-mail адреса си

-избираме си парола и я попълваме (и я запомняме!)

-посочваме Billing- и Shiping адрес (добре е да съвпадат)

-попълваме данните от картата (номер, държател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба)).


Пазаруването става, като:

-влизаме в акаунта си

-пълним внимателно кошницата (не повече от 90 долара и 1814 г за да ползваме евтин транспорт)

-попълваме персонален код за 5/10 долара отстъпка  в полето, в долния край на кошницата (само при първа поръчка за този акаунт и тази дебитна карта!)

-внимателно преглеждаме избраните покупки още веднъж

-избираме Global Mail by DHL (за 6 долара*) и натискаме Select & Checkout

-на следващата страница отново преглеждаме всичко внимателно

-натискаме Place Order

-разпечатваме си копие от поръчката (за пред митницата)

-чакаме десетина дни

-почваме да се притесняваме...

Забележка: Ако нямате склонност към мазохизъм, НЕ ползвайте никога услугите на DHL или UPS!!!

Който го е направил, не е повторил.

Освобождаване на пратката от митница става за 10 минути, ако:


-попълним предварително (в къщи) данните си на гърба на поканата

-носим копие от поръчката

-заплатим 20 % ДДС върху левовата равностойност на поръчката + пощенска такса 3.50 лв (за поръчки с нето себестойност над 30 лв.)**

-или заплатим само пощенска такса 1.50 лв (за поръчки с нето себестойност до 30 лв.)**

-Пратката може да бъде доставена на адрес (срещу допълнително заплащане) за София и областта, след като изпратите копие от поръчката по факс на (02)931-41-25. За подробности - (02)831-70-31. Това не е телефон за справки (дали пратката е пристигнала!)

За другите градове - попитайте в съответната митница.

_________________________________________
*От началото на юни, в зависимост от теглото, транспортът струва 6 долара за поръчки под 40 долара и 4 долара над тази сума.

**Себестойността на поръчки до 30 лв. не включва транспорта, а на такива над 30 лв. включва и транспорта. Тоест дължимото ДДС за поръчки над 30 лв. се плаща и върху транспорта.


Дано ви е станало ясно.


Последна редакция: ср, 06 мар 2013, 01:09 от Mamma

# 1
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 461
Пинко, мерси за новататема! Успешни поръчки на всички!

ПП. Проверявайте винаги ТВТ преди да пуснете поръчката си
ТВТ - Доставката = това е Сумата изписана на кашона, която гледат служителите

Items $29.85

Discounts ($1.98)

Shipping $6.00

Tax $0.00

Order Total $33.87

Reward  ($8.35)

Grand Total $25.52

Къде да го търся това ТВТ  newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: 1 685
Да се разпиша и аз.Очаквам едно сетче с четки за грим.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 950
.............
Къде да го търся това ТВТ  

ТВТ е Total Before Tax
 
My Account    -  My Order History  -  Order Number ордерът на поръчката, който искаш да погледнеш, натискаш [View]  -отваря се ордера - в дясно на  страницата ти е Total Before Tax

ЦЪК

От ТВТ - Доставката = Сумата изписана на кашона



Aко искаш да провериш каква сума ще бъде изписана на кашона,  преди да e потвърдeно плащането , процедираш по подобен начин:

Натискаш    - зарежда  се  ордера на поръчката.

По този начин може постоянно да проверяваш ТВТ, като слагаш и махаш продукти от кошницата




iHerb®  Код  при  Първа поръчка:      YUL919

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 18:53 от denis_d

# 4
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 461
Благодаря Денис

# 5
  • Мнения: 126
И аз благодаря, Денис, за линка за детския сироп в предишната тема!  bouquet

Пинко, мерси за темата!

# 6
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за темата, Денисbouquet

# 7
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за темата  Blush

Напоследък съм забавила темпото  Blush но ....скачам в темата  bowuu



Код за отстъпка при първа поръчка POP824  bowuu

# 8
  • Мнения: 1 569
Еййй на първа страница се разписвам. Simple Smile Може ли да ми препоръчате нещо изпитано против стрес (без да успива) ? Пробвала съм доза от това но не съм го пила достатъчно, че да преценя дали има ефект.

Теа, в предната тема един от кремовете, които са ти препоръчали като "оил фрий" е Авалон органикс Вит C.  Аз съм със смесена кожа. На мен този продукт ми беше аааадски мазен. Дадох го на майка ми, която също каза, че е ужасно мазен и май си го измаза на ръцете.

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 23:57 от ♥Пандичка♥

# 9
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
от серията- -Renewal - не е мазен, никак  Peace http://www.iherb.com/Avalon-Organics-Vitamin-C-Renewal-Cream-2-oz-57-g/4433



Код за отстъпка при първа поръчка POP824  bowuu

# 10
  • Мнения: 1 569
от серията- -Renewal - не е мазен, никак  Peace http://www.iherb.com/Avalon-Organics-Vitamin-C-Renewal-Cream-2-oz-57-g/4433



Код за отстъпка при първа поръчка POP824  bowuu


Ами за моята (смесена и чувствителна) кожа Е, при това адски. За мое учудване се оказа и че за кожа 60+ също. При всеки различно. Аз споделям своите впечатления. Peace

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
то вероятно си ползвала хидртиращия oil free http://www.iherb.com/Avalon-Organics-Vitamin-C-Renewal-Rejuvenat … er-2-oz-57-g/8402

аз изрично подчертах, че коментирам Renewal Peace - друг продукт в серията на авалон с витамин С



Код за отстъпка при първа поръчка POP824  bowuu


# 12
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
dessie d - впрочем Бобка е права, трябва да се изследват хормоните. И за да не губим време - има една безплатна мостра:

http://www.iherb.com/Special-Adapt-232-Herbal-Adaptogen-Formula-6-Capsules/46194



За какво се използва тази мостра?   Rolling Eyes


Код за отстъпка от 5$ при първа поръчка  FRB852
Код за отстъпка до 10$ при първа поръчка над 40$: FRB852


# 13
  • София
  • Мнения: 35 950
Да дам отзиви за този продукт за коса:

    Better Botanicals, Botanical Hair Oil, 4 fl oz (118 ml)

Нанася се преди измиване -  върху скалпа и по дължина. Може да се направи и гореща терапия или да се включи в маска.
Колкото по-дълго се остави да стои, толкова по-хубава / хидратирана/, лъскава  изглежда косата.
Маслата / макадамия, сусам, брахми, амла, кипарис,  и т.н. - много добър състав/ не са ароматизирани.
Не може да се използва след измиване / поне според мен/
Доволна съм от тази покупка.




iHerb®  Код  при  Първа поръчка:        YUL919


# 14
  • Мнения: 800
дада - това е адаптоген - препарат подобряващ устойчивостта на организма на стрес. Демек - адаптираш се по-лесно към неочаквана ситуация.


А, щях да забравя - аз съм
XIX862...

Общи условия

Активация на акаунт