"Искам бебе" ни събра,заедно в "Родени"сме сега-тема 3

  • 15 066
  • 736
  •   1
Отговори
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
От "Искам Бебе" минахме през "Бъдещи майки" и се събрахме тук       25    момченца и         23      момиченца
                              
Родени 2009г
Огнян на мама Atadar
Ясен на мама Alcho

Родени 2010г
Михаил на мама Petiofi83
Елица на мама Alcho
                                        
Родени 2011г      
Габриела на  мама Forest veil
Яна на мама Atadar
Радостин на мама Me4koni
Константин на мама Аника_Б
Николина на мама *Teddy*
Светослав на мама Lady_V
Калоян на мама ЕлБиЕн
Ясен на мама Maria_1980
Красимира на мама Бенджолина
Калоян на мама SlunchoO
Зара на мама A_vagabond
Александра на мама jiorjita
Калоян на мама Jacobiana
Елеонора на мама Simona_S
Миа на мама Смуси

Родени 2012г
Слав на мама Pospalancho
Борислав на мама Месечинка Виторога
Димитър на мама Pettesa
Ивайла на мама Roxanna
Пламен на мама F.A.T.E.
Tеодор на мама toni_St
Даниел на мама R@li
Ема на мама Benitabeni
Васил на мама Doni_M
Иглика на мама Ivap
Преслав на мама Плодче
Елисавета на мама Звездичка
Ема Мария на мама Mecani
Андриан на мама Beauty_
Алексей на мама Шехина
Анна на мама Карри
Рая на мама Imam nadejda
Лиян на мама Libra
Ваяна на мама Eti_1988
Борис на мама *Starlet*
Бонбонката  Simple Smile на мама Sarnia
Самуил на мама Linko5
Денчо на мама Danaeka
Белослава на мама Женя 83
Калин на мама la vie est belle
Виктория на мама Bubu_123
Сияна на мама Stanitani
Магдалена на мама Niq_23

Родени 2013г
Радослав на мама Stelico 



Захранване:
http://www.n1.tesa99.com/zahranvane.pdf


Старите ни теми: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=686531.msg23437589#msg23437589
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=693715.0

Последна редакция: вт, 26 фев 2013, 18:49 от pospalancho

# 1
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Дерзайте мили мои.
И благодарности на Атадар за заглавието на темата.  bouquet
Фейти ако помниш предложението си моля те пусни ми го на лс та да го ползвам за следващата Hug тема
Извинявам се че няма промени,но малчо ми дреме на рамото и хич не ми остава време да поукрася темата Embarassed

# 2
# 3
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Благодаря за темата  newsm10

# 4
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
pospalancho мерси за темата  Hug
дайте предложения за закуска без попара и овесени ядки - тях не ги яде... само каша давам  ooooh!

# 5
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бени кус кус(на Плазмон има дребничък),домашна юфка,царевичен грис със сирене(става си качамак).И на трите слагам масло и сирене.Друг е въпроса че май само качамака яде.Другите редовно ги хвърлям и седи гладен до обяда ooooh!

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Запис в новата тема, нека я изпълним само с хубави емоции, да няма вече болни дечица и майки, децата да папкат и спинкат (блажени са вярващите  Laughing)
Поспаланче, и аз благодаря за темата  Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 909
  animal037 пистааа  Mr. Green............... smile3523 аз си записвам идеите за закуска , за момента сме на попара , на Плазмон купих от най ситният кус кус но дали мога да и го давам вече , в книжката от док пише 10 месец  newsm78 но дотогава са почти две месеца и няма да има разнообразие , Поспаланчо дай съвет моля  Blush и другите минали по този път нека споделят  Whistling

След вчерашната пролет днес заради студа и заплахата от дъжд си останахме у дома на топло  cold

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Поспаланче, благодаря за новата тема!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 884
бърз запис и от мен,докато спим Flutter Flutter

Иве Пъ-здраве,късмет и пълен напред Wink

Бенджи-страхотни неща си сътворила-Браво Heart Eyes
да е жива и  здрава малката-голяма Краси и скоро кака Wink

Теди-както с аказали др момичета,по-добре на док и не с ивнушавай разни неща преди това,ако може де Whistling Whistling Whistling

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Иве,
честит рожден ден, мила   bouquet Всичко най-хубаво ти пожелавам Hug
Либра,
добре сме. Последните 3 дни се скъсахме от разходки. Е, не мина без прореваване и поносване, но все пак и доста си поспа дребният в количката Simple Smile Днес обаче е егати отвратното време, след вчера ми е още по-непоносим този студ, писна ми вече. И дребният е крив, та крив, спи му се, а не може да заспи, картинка. И като капак тъпият компютър бръмчи като дъскорезница, не го изтрайвам. След малко ще го спирам и ще поставя ултиматум на мъжа ,ми или да го отваря или да го носи на ремонт, пили ми на нервичките жестоко това бръмчене. Оплаках се Crazy

# 11
  • Варна
  • Мнения: 909
Месечко , това да се чува , все по дълги разходки току към морската , да се разширява периметъра и Борко да е доволен  Mr. Green, като заходиш към аптека Попова и ако ти е удобно може да запознаем младите  Joy ( виж как завоалирано подхождам  Wink )

Относно компа , може да бръмчи от старост , моят беше така и на 21,12,2012 окончателно замря , прецених че парите за ремонт по добре да ги спестя за маймуни а пък мъжо да ми купи някой ден пинки пинки лаптоп  Whistling

# 12
  • Мнения: X
Поспаланчо   bouquet  bouquet
Теди, има смисъл разбира се - иди на ехограф, те ако видят ще те пратят на мамограф, няма смисъл направо на мамограф да ходиш, това с големите гърди и малките  Stop Stop аз съм ходила на ехограф, а съм си Милка кравичка  Mr. Green Пиши когато решиш какво става, но не го отлагай много  Hug

# 13
  • Мнения: 2 590
Благодаря ви от сърце на всички за хубавите поздрави и пожелания, тъпкано да ви се връща.  Hug  bouquet Heart Eyes

Теди, наистина отиди на ехограф, а там нещо обезпокоително тогава ще те пратят на мамограф. Права е Бюти. Сестра ми също образува постоянно такива бучки, правят и операция, само когато растат, ако не растат си ги оставят така. Някакви доброкачествени образования, но като нарастнат пречат.

Месечинке, браво за прогреса с разходките, все така да е. А и още месец и малко и идва пролетта, малкия ще е още по очовечен, ще разглежда с интерес, по-леко ще стане. А може и да спретнем среща да ги запознаем, е те се познават, ама само задочно, докато сладък Борко беше в на мама коремчето  Heart Eyes

Мечконче, скоро кака нямаме мераци да я правим дребната, едва като се наспим поне 1 година да ни се събере и тогава, че още не спим.

Иве, честит рожден ден! Да си много здрава, щастлива, обичана, уважавана и само успехи да те спохождат   bouquet  newsm59

И при нас много върви качамака със сирене и масло за закуска, понеже сме големи вече си правим и заливка с олио и сладък червен пипер, омита го за секунди, с нищо друго не е така. Иначе яде и попарки, кус кус, филийка с крема сирене.

# 14
  • Мнения: 2 802
Уффф ... най-накрая ви настигнах  #Silly
От хаймансвоне по улиците няма време за четене и писане  Mr. Green

Поспаланче ... тенк Ю фор темата  Mr. Green Hug


Теди ... те са казали дамите, но и аз да те начеша  Mr. Green беж на доФтор веднага  Hug
Аз преди може би 3 години имах подобен проблем, но лично не усещах буца, а по-скоро като натъртено и ужасно болезнено място /бях на противозачатъчни година и половина  Whistling/. Така няколко месеца се назландисвах и отидох на гинеколог. Прегледаха ме, но нищо не се видя и ме пратиха на хирург, който добре ме понамачка  Mr. Green но и той нищо не набара. От там за мое успокоение  Whistling отидох на мамалог, а гърдите са ми тамън да се съберат в една мъжка шепичка  Mr. Green и излезе някакво образование и ми казахада го следя. Да чукна надърво  smile3538 от тогава не съм имала оплакване, но живот и здраве скоро спирам млекоцентралите  Mr. Green и АГ-то ми каза 5/6 месеца след това на преглад. Та живот и здраве на лято ще се ходи  Whistling
Ти отиди някой да те види, пък след това ако се наложи /дано НЕ!/ търси специалисти  Hug

Общи условия

Активация на акаунт