КARADAYI с Кенан Имирзалъоулу - Тема 8

  • 73 990
  • 736
  •   2
Отговори
  • Мнения: 8 435



Участват: Кенан Имирзалъолу, Бергюзар Корел, Четин Текиндор, Юрдаер Окур, Ръза Коджаолу, Шебнем Дилигил, Лейля Лидиа Туутлу, Елиф Сонмез, Улуш Туна Аштепе, Дживан Джанова, Ата Берк Мутлу, Мелике Ипек Ялова, Еркан Авджъ и други.




Жанр: Драма

Продукция: Ай Япъм

Режисьор: Улуч Байрактар и Джем Карджъ

Сценаристи: Сема Ергеникон и Ейлем Джанполат

Музика: Тойгар Ъшъклъ



РЕЗЮМЕ:

Някои хора се раждат герои, някои по-късно стават такива, като Махир. 1970 г. - Назиф има щастлив живот и семейство, но всичко се променя, когато е обвинен в убийство. Постановена му е смъртна присъда. Махир прави всичко възможно, за да намери истинския убиец и да спаси баща си от бесилката. Насред всичко това се появява и една невъзможна любов.






Сериите на турски


Излъчва се всеки понеделник по Atv от 20:00 часа










ТЕМА 7


ДОБРЕ ДОШЛИ И ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА!!!

Последна редакция: сб, 16 фев 2013, 09:20 от ·٠•Snejka•٠·

# 1
  • Мнения: 67
Записвам се да следя  Mr. Green, струва ми се че и този филм няма да свърши добре както Езел  Thinking

# 2
  • Мнения: 2 399
Оооох,защо ли и аз мисля.че сона ще е кютю newsm78.Прекалено много са пречките помежду им! Weary.ама нека сега да видим тая романтик нощ,че вече не издържам,пък после ще гледаме.... Simple Smile

# 3
  • Мнения: 12 719
Здравейте момичета  Hug
Снеже уникална темичка си ни спретнала благодаря ти миличка   bouquet
Радвам се че клипчетата са ви харесали,но не са мои  Mr. Green

Ето го и новото ми клипче дано ви хареса  Hug

# 4
  • Мнения: 1 571
Записвам се да следя  Mr. Green, струва ми се че и този филм няма да свърши добре както Езел  Thinking

 Shocked Shocked Shocked добре както езел? Таз езел завърши покъртително ужасно!!!СИгурно си се пошегувала?

# 5
# 6
  • Мнения: 67
Записвам се да следя  Mr. Green, струва ми се че и този филм няма да свърши добре както Езел  Thinking

 Shocked Shocked Shocked добре както езел? Таз езел завърши покъртително ужасно!!!СИгурно си се пошегувала?

Добре де може би не се изразих правилно ! Да и аз намирам края на Езел ужасен !  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 617

                     
                   
  Bergüzar Korel mi, Cansu Dere mi?   
           

               

                    http://gecce.com/magazin/haber/berguzar-korel-mi-cansu-dere-mi   
     

   
                                 
 
Скрит текст:
   Журналистите заформиха интригата! Mr. Green
 
 

# 8
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 9
  • Мнения: 617


                         





Кенан на сета на  КARADAYI!

# 10
# 11
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Благодаря за новата тема.   bouquet

# 12
  • Мнения: 12 818
Снеже   за новата тема,да си я изпишем с интересни коментари!

Журналистите в събота май нямат други новини та искат дискусия относно партньорките на Кенан.
 Интересни са коментарите под заглавието.


Но звездното семейство е обидено от някаква жена и проблема ще се решава от адвокатите им  




http://www.gazeteciler.com/gundem/unlu-ciftin-basi-belada-62826h.html
Скрит текст:
Bergüzar Korel двойка Halit Ergenc Те постоянно обижда една жена, която се оплака, че прокуратурата.

СЛУЖИТЕЛ новини НОВ АДРЕС ...
Двойна , призна главният прокурор на Истанбул чрез Twitter за претърпени тежки обиди. Звездната двойка, чрез своите адвокати се оплакват за тяхната петиция на прокурора, жена ми име се унизена пред другите, той каза. обида СПИСЪК ДАДЕ Сабах, според петицията на известната двойка е адвокат, Halit Ergenc изпъкнали, Bergüzar Korel лед! " В допълнение към твърдения като тези обиди, изброени müvekkilerine казват, че много по-сериозни намеци, bulunulduğunu. Прокуратурата започна разследване на обвиненията в клевета.   

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт