Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 27 тема

  • 26 674
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 298
Мами, а има ли някоя с астма? Аз съм с много влошена от бременността и се налага да ползам помпа с кортикостероиди и пак не ми е добре, от днес и кръв започнах да храча, утре съм на пулмолог, но все пак да попитам за някой с моя проблем, в текущата ми тема няма и вече се чувствам, че този проблем е само при мен. По добре де, на никой не го пожелавам.

# 751
  • Мнения: 398
Дано на прегледа ти помогнат за неразположението,и да изкараш една по-спокойна бременност Praynig

# 752
  • Мнения: 81
Кадровачката стискам палци да овладеете положението и дано има подобрение Praynig Praynig Praynig
 къде си следиш бременността - доста  сложно ми се вижда и е добре да си под лекарско наблюдение Naughty за всеки случай Hug

 да попитам мамите със серклаж имате ли болки и тежест ниско долу newsm78?  уж лежа по цял ден но има моменти в които си усещам болки въпреки че пия но-шпа и магнезий Confused

# 753
  • Мнения: 1 298
Мерси момичета, дано да се пооправят нещата, че не се търпи  Simple Smile
Следя се в Търново, при д-р Ангелов, по принцип за Търново е доста добър и е по-спокоен, което и мен да успокоява  Simple Smile

# 754
  • велико търново
  • Мнения: 190
нели 4есто ли ги усещаш болките,май е по добре да се обадиш на следящия ти доктор и да те погледне,аз съм ве4е по4ти 5 месеца с серклаж и да 4укна на дърво до сега не съм усещала болка никъде по корема Rolling Eyes



# 755
  • Мнения: 81
Shirina почти всеки ден си усещам от време на време  newsm78 но и в болницата пак си ги усещах и казаха че е нормално Confused след седмица съм на преглед дано няма проблем Praynig

 какво ли стана с луз де луна?

# 756
  • Мнения: 11
Здравейте бъдещи майчета! Аз съм Стефи и съм в 1вите дни на 7ми месец. От много време чета разни форуми и не вярвах, че ще стигна до там да се регистрирам, но вчера намерих тази тема и се надявам да ме приемете тук, защото и аз като вас съм от лежащите и по цял ден откачам Simple Smile Цялата работа е, че имам контракции (дори не мога да разбера кога се получават, но АГ ги останови... значи ги има) и болко всякакви, общо взето много рядко има дни в които да не ме боли нещо. На последния преглед лркарката ми каза, че мога да правя леки разхдокти, но мен ме е страх, защото в началото не ми даваше да ставам от леглото и се наплаших, пък и някой път съм толкова скована, че едвам ходя до WC. Ако нещо не ме боли най-много да отида до магазина. Но като цяло проблемът ми е в психиката. Два пъти бях в болница заради тези контракции, дори и не мисля, че беше толкова наложително. Първият път беше наистина за първи път и го изживях много тежко, защото за 1ви път се отделям от дома (майки, кучета, половинки, какво да ви обяснявам) много ми беше мъчно, вторият път пък бях малко по-добре, но за съжаление се нагледах и наслушах на кофти работи и сега адски много ме е страх да не стане нещо, като прибавим и хормоните (надявам се да е от тях) и има дни които са ми много тягостни и в които времето ми се струва безкрайно дълго и като се замисля, че остават цели три месеца и, че човек не е застрахован от нищо... Опитвам се да се разсейвам, но като цяло не мога да изгледам един филм на спокойствие без акъла ми да отлети на някъде.Когато физически нямам болки и психически също се чувствам малко-по добре, но когато започне да ме наболва тук таме и..., а АГ казва че било нормално от разтягането на матката, защо ме вкара в болница тогава? Уж човек влиза в болница за да се подобри, пък аз като излизам от там ставам по-зле. На моменти се чувствам много самотна, и несигурна и имам нужда от подкрпа, затова се радвам, че вчеара намерих тази тема и се надявам да ме приемете при вас. Завиждам ви за позитивизма и искренно се надявам и аз да се отпусна малко.  bouquet Само аз ли съм така?  Sad

# 757
  • Мнения: 1 298
Si89Si, добре дошла   bouquet Hug и аз скоро я намерих темата  Grinning
Аз съм същата, само че бях и с кървене и съм и с астма, но за психическото ти състояние като четох, долу-горе съм като теб. И аз в болницата се наплаших доста и все се страхувам да не стане нещо отново. И при мен болките са ежедневие, пия сумати хапчета и пак ме наболява. Ако ти олеква споделяй, все ще има кой да те изслуша (прочете)  Simple Smile и да ти отговори. Успокоявай се колкото можеш, поне наближава, аз сега в петък тепърва ще влизам в 6-ти месец.

# 758
  • Мнения: 11
Благодаря за вниманието, друго е, когато човек разбере, че не е сам   bouquet одеве от оплакване не написах нищо хубаво, а искам да пожелая на всички, всичко да мине възможно най-бързо и безпроблемнно!  smile3525 smile3525 Пиша през телефон затова ще ме извините, ако нещо не е като хората, ама той тоя телефон някой път си прави каквото иска  Laughing

# 759
  • Мнения: 1 298
И на теб също едно сладко бебче, когато му дойде времето  Hug Hug

# 760
  • Мнения: 747
Здравейте момичета-кокичета
Първо искам да ви похваля всичките, че напредвате в седмиците  Hug
После искам да помоля някоя от вас да пусне нова тема, защото тази сте я изписали. Аз не съм пускала нова и не знам как става номера, но ако някоя е по-светната да го направи
След това да приветствам с добре дошла Si89Si, ние сме адашки  Hug Няма да се сдухваш момиче, виждам от ника ти, че си с  две години по-млада и сигурно затова така изживяваш нещата. Аз лежах от 8-ма седмица, а ти си в 7-ми месец вече. Ами то не е останало. Я горе главата, все пак всичко това се случва заради новият живот в теб, който съм сигурна, че обичаш безкрайно много. Кво от това, че си се отделила от мама, кучето и мъжо? Те не са на другия край на света, виждала си ги, чувала си ги. Била си в болница, за да ти прелеят малко спазмолитични коктейлчета, за да се успокои матката и да намалеят контракциите. Боли си, да, но това е от разтягане на таза, матката, всички органи се преместват и се борят за място с малкото човече. Ако ти кажа, че болките спират ще те излъжа. Всичко това са сладки болки и са абсолютно нормални. Всичко ще забравиш, когато гушнеш живо и здраво бебче, искрено ти го желая скъпа.
Сега искам да изгониш всички черни и негативни мисли, защото това е ключа. Всичко, което ти чувстваш го предаваш и на бебчо, а знам, че ти искаш той/тя да е добре там вътре в твоето коремче.
Аз също прокървих зверски, прориних само една сълза, когато горових с доки веднага след като видях силната кръв, която се стичаше навсякъде. После знаех, че трябва да съм силна и за миг не спрях да вярвам в чудесата. И да, чудото се случи, може да видиш лентичката ми. Мисля,че съм избрала точното име за детето ми  Wink Само като завършек ще ти кажа, че вече месец и половина мъжо е в чужбина да работи, не ни е лесно, гледа го по скайп как расте, как казва първите думички, как пролазва и т.н. Затова не се предавай и винаги си казвай, че независимо от всичко ти си най-щастлива и независимо от ситуациите винаги може да е и по-лошо
Гушкам ви всички и не спирайте да се борите, темичката е късметлийска и всяка една от вас ще бъде на първа страничка в списъка с успелите мами  Praynig

# 761
  • Мнения: 843
Добре дошли на новите момичета!Аз съм вече от обебилите се в тази тема.Искам да ви пожелая много кураж и спокойствие.Знам,че ви е тежко,на собствен гръб съм го изпитала.И аз бях с много болки,много усложнения,много лекарства...но вярвайте струва си.Резултатът рита до мен в кошарата и заради него си струваше всяко нещо,което изживях.Опитвайте се  да бъдете  по-позитивни,по-спокойни,защото бебетата усещат всичко.Гледайте филми,четете,слушайте музика,ровете из бг-мама и времето ще мине. Успех ви желая  Hug

# 762
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета , приемате ли още нови попълнения   Simple Smile ?
 И аз съм с контракции и то от доста време, само че моите са с болка. Имах и прокървяване към 5-тия месец , три пъти лежах в болница и от 2-3 месеца само лежа. Имаше моменти , в които бях напълно отчаяна , но това допълнително влошава състоянието, тъй като психическата нагласа при бременните е от изключителна важност. Надявам се, че тук можем взаимно да си даваме кураж и да се подкрепяме докато чакаме нашите бебоци  Simple Smile

# 763
  • Мнения: 843
И на теб добре дошла   Hug

# 764
  • Мнения: 1 270
Привет бременелки, моля пишете в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт