Подсъзнанието може всичко 55 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 51 771
  • 749
  •   1
Отговори
# 570
  • На планетата земя
  • Мнения: 758
phil - Ей слдурке никой не те упреква. Стига се извинява....Simple Smile Няма за какво Simple Smile Hug Hug Hug  bouquet
ДДДАааааа подсъзнанието може всичко, трябва да говорим за положителни неща и как да подобрим живота си а то стана малко като вестник лична драма  Joy Joy Joy Joy


Направо! Laughing
Ама такъв е живота-труден.
Този път и аз ще пиша желания,пък да видим!!!

# 571
  • Мнения: 48
Това постави началото и на моето споделяне. До този момент само ви четях.

Много се радвам, че съм спомогнала за твоето споделяне тук  Hug, продължавай все така, виждам, че не само на мен ми е толкова интересно и поучително, а и на всички останали.
Да си помагаме и напътстваме взаимно с каквото можем  Simple Smile

Аз тази година на овенското новолуние, мисля пак да си направя карта (нали съм си овчица), от предната съм много доволна и благодарна  bowuu
Някой ако си е правил карта на компа да каже с коя програмка я прави, че аз на фотошопа, ма нещо много се мотам и ми отнема сума време и едни дребни ми стават надписите....

# 572
  • Мнения: 41

... да каже с коя програмка я прави, че аз на фотошопа, ма нещо много се мотам и ми отнема сума време и едни дребни ми стават надписите....

Виж тук http://www.photovisi.com/collage/choose_template/wallpapers
Или си свали PicPick.

# 573
  • Мнения: 1
Sved аз си правих на компютъра, но от един руск линк тук от темата.ууе ще ти го пратя.

# 574
  • Мнения: 512
Може ли да посочиш руският линк и на нас?  bouquet

# 575
  • Мнения: 87
Благодаря за съветите. Искам да споделя:
Ако се абстрахирам от колегите, та аз въобще не си харесвам работата, не съм удоволетворена и не виждам смисъл да се върши, защото няма ефект и полза за никого. Дълго е за обяснение, но кой каквото си направи друг не може, аз преди да започна тук имах възможност за още едно място, но предпочетох да почивам събота и неделя, да е държавна и т.н., а съм по-разочарована от колкото в частната фирма, където работех.
Знам каква работа искам, но на едно от интервютата като чуха, че искам 400лв чисти да получавам и си смениха физиономиите(видяха им се много).
Представям си новата ми работа. Дори като си пусна св и започвам да си представям как ще отида на интервюто уверена и със самочувствие, защото съм сигурна, че мога да се справя със задълженията, но уви никои не се обажда.
След една седмица имам рожден ден и се надявам това да ми е подаръка-нова работа и ще бъда най-щастливата
Хубав ден и много усмивки на всички

# 576
  • София
  • Мнения: 1 244
О, dea 555, благодаря и аз... съвсем я бях изключила опцията за дигитална карта  Peace Щото разсъждението ми е, че ще е по-силна, ако е на ръка... но дали е така? В същото време е много по-лесно от към намиране на картинки (включително нямам своя снимка на хартия от последните сигурно десетина години).  Crazy


Знам каква работа искам, но на едно от интервютата като чуха, че искам 400лв чисти да получавам и си смениха физиономиите(видяха им се много).


 Shocked Не знам в коя сфера си, но това е абсурд... Искрено ти пожелавам да ти се сбъднат очакванията в поне двоен размер  Naughty Hug От опит - ситуацията с намирането в момента е кофти навсякъде, но шансовете съществуват, да не ти дреме, че не звънят всички   bouquet Правилният ще се обади! Не визуализирай за всеки поотделно, щото е объркващо, според мен. Може би е по-добре с "идеална цел", т.е. представа за готината работа изобщо, а къде - не е твоя работа да знаеш отсега  Wink Grinning

# 577
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
В подфорума има цяла тема за ясновидци, ходжи, врачки и магии и пр.
Моля, пишете и питайте там по тези въпроси.
Нека в тази темичка да не понижаваме вибрациите, ОК?  Grinning
Сори, но ще захапя темата Peace
С уговорката, че няма да говоря за врачки, баячки и ходжи (това е област, до която не бих се докоснала и срещу подкуп Naughty) и т.нар. "черна магия" (ако някой смята, че може да я прави, не ми се иска да съм на мястото му, когато Оня горе му връчи сметката Mr. Green).

За мен магията е абсолютна реалност. Това, което ние правим в тая тема се вписва идеално в определението за магия. Напоследък съм се задълбала в квантовата физика и тя чудесно подкрепя тези ми мисли. Ако си представим бъдещето като книга, която може да се отвори на произволна страница (да се избере един вариант на бъдещата реалност), то възможността страничният наблюдател да повлияе върху избора на страницата е доказан по научен път.

Това е и магията - да фокусираш в едно воля, желание и малко помощ от Вселената, за да отвориш книгата на страницата, която ти искаш. Дали ще палиш свещ в църква (о, ужас! и християните не са успели да избягат от магията Shocked), дали ще пишеш желания по новолуние или ще си увесиш червените кюлоти на полЮлея - това е все магия. Молитвата също е магия (макар че по мое мнение "Молятемолятемоляте...  Praynig" не се ползва с такава чуваемост от Оня горе, както "Волята ми е да... tantrum" Wink, но аз съм си контрол фрийк). Любимото ми малиново сладко е симпатична магия.

Така че, мили магьосници, давайте смело напред (П.С. без да забравяте предпазната клауза, разбира се, вие сте умнички Laughing). Богинята в мен поздравява Богините във вас Hug

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 11:05 от Делфина фон Ю.

# 578
  • София
  • Мнения: 1 244
ДелфинаPeace  Hug - Разлъката дойде от използваната дума  черна, както и изобщо от въпроса за влияние върху други хора по някакъв начин  Confused Но обещах да не разсъждавам по тази тема повече.

Това много ми хареса  Grinning:

Цитат
"Молятемолятемоляте...  " не се ползва с такава чуваемост от Оня горе, както "Волята ми е да... " ,

Моето обяснение е, че когато почти плачейки и примиренчески молиш за нещо, то в почти всички случаи означава, че се съмняваш - дали го заслужаваш/дали е възможно/ е как така... Затова често ползваме искам - значи просто трябва да го получа. Макар че аз нещо не я харесвам тази дума, още не съм си изяснила защо. В единия случай просиш  Naughty, във втория се изявяваш като съзидател с осъзната сила. Аз я допускам тая грешка понякога... с моленето.

П.С. Съмнението е най-големият враг на желанията, нали така Simple Smile

# 579
  • Мнения: 10 689
Делф  Heart Eyes, съгласна съм с теб, че това, което правим тук е магично действие по същество  Hug
В изказването си (това, което си цитирала) визирах точно "черните" нюанси на магиите, врачки, баячки и пр. И на теб не ти се говори за тях  Mr. Green

Това е и магията - да фокусираш в едно воля, желание и малко помощ от Вселената, за да отвориш книгата на страницата, която ти искаш.

Именно! Точно това правим тук  Hug
Номерът обаче е не само как да постигнем, това, което желаем, но и как да задържим желаното, вече постигнато. Това е важното, както много пъти сме го обсъждали и затова е необходима съзнателна работа   Simple Smile

# 580
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Разбира се, миж. Не съм искала да спорим, знам, че сме на едно мнение Heart Eyes Просто се извиних, че ще изтупам темата от праха, за да поразсъждавам по нея.
А за "черното" - да, вероятно по света ходят много гадове, които са готови на всичко за пари. Ние пък затова си носим щитчетата Wink

Като казах щитчета да споделя много готин метод за защита - щит-преобразувател. Идеята е не просто да се предпазиш от негативна енергия или да я отразиш обратно към подателя, а активно да се възползваш от насочената към теб енергия за добро.
Сядаш, докарваш се до алфа, и си представяш, че си заобиколен от трипластово яйце. Външната страна е от бодли (или там каквото за теб олицетворява защита). Средната част е "филтър" - енергията отвън минава през него и променя цвета си (аз си представям как заливащата ме отвън вълна с кално-л**нян цвят се превръща в кристалносиня). Новата чиста енергия преминава през третия пласт (представяте си го красив - моят е обвит с виещи се бели рози, през които се процежда синята светлина). Вие си седите в средата и се кефите на прилива на енергия.

Иска се малко висш пилотаж във визуализацията, но получаваш двойна полза - енергия плюс удоволствието да гледаш как подателят на негативизма позеленява от яд от твоето очевадно благополучие Laughing

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 11:33 от Делфина фон Ю.

# 581
  • Мнения: 10 689
Делф, напротив, изобщо не се извинявай, че "изтупа темата от прахта"  Grinning
Много добре направи. Винаги са ми били интересни разсъжденията ти по темата /и в частност, за Уика /  Hug


s_sugareva, направи ми впечатление това твое изказване:

Ако се абстрахирам от колегите, та аз въобще не си харесвам работата, не съм удоволетворена и не виждам смисъл да се върши, защото няма ефект и полза за никого.

Извинявай, но не мисля, че има такава работа на земята, която да е без полза за никого. Всяка работа носи полза. Има полза и за теб, защото в крайна сметка получаваш материално-енергиен еквивалент - заплащане - за времето и енергията, която влагаш.
Друг е въпросът, ако работата не ти допада и не се чувстваш на мястото си и полезна за себе си.
Прецени си плюсовете и минусите на сегашната работа.
От изказването ти разбирам, че колегите са ОК. Това, повярвай, е огромен ПЛЮС.
Що се отнася до заплащането, което искаш, отстоявай си го! Който ще', да те гледа изумено.

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 12:36 от mijjjka

# 582
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
.

Последна редакция: чт, 04 апр 2013, 11:59 от Делфина фон Ю.

# 583
  • София
  • Мнения: 1 244
 
Скрит текст:
Откакто е далеч под средната и дори ако говорим за провинция и това изглежда "нормално", просто "щото е така", не съм съгласна. Също както не съм съгласна със самоцелни забележки, които разводняват не по-малко

 Heart Eyes - всички.

# 584
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
...

Моето обяснение е, че когато почти плачейки и примиренчески молиш за нещо, то в почти всички случаи означава, че се съмняваш - дали го заслужаваш/дали е възможно/ е как така... Затова често ползваме искам - значи просто трябва да го получа. Макар че аз нещо не я харесвам тази дума, още не съм си изяснила защо. В единия случай просиш  Naughty, във втория се изявяваш като съзидател с осъзната сила. Аз я допускам тая грешка понякога... с моленето.

П.С. Съмнението е най-големият враг на желанията, нали така Simple Smile

И преди съм споделяла, че използвам "Благодаря!". Благодаря, че ......... . Нищо, че все още не е се е случило. Предварително благодаря, че съм го получила. Т.е. смисълът е в това, да благодариш, че си получил нещо, което напълно заслужаваш. Защото заслужаваш най-доброто. Laughing



Преди малко в темата за любовта много ми допадна история, споделена от tonimar. Ще се самоцитирам от там:


...
Кой от тях сгрешил? Искате ли да познаете какво се объркало? Грешката била на мъжа, който си мислел, че може да даде на жената своето щастие. Звездата била неговото щастие, а грешката му – че сложил щастието си в ръцете ѝ. Щастието никога не идва отвън. Той бил щастлив заради извиращата от сърцето му любов; тя била щастлива заради извиращата от сърцето ѝ любов. Но щом той я направил отговорна за своето щастие, тя разбила звездата, защото не можела да носи отговорността за щастието му.
Независимо колко го обичала, жената не би могла да го направи щастлив, защото не би могла да знае какво е в ума му. Не би могла да отгатне очакванията му, защото не би могла да познава сънищата му.
Ако вземете щастието си и го положите в нечии ръце, рано или късно този човек ще го унищожи. Ако подарите щастието си на някого, той винаги може да го отнесе със себе си. А щом щастието може да идва само отвътре и е плод на вашата любов, значи вие сами сте отговорни за щастието си. Не бива да натоварваме някого с отговорността за нашето щастие, но когато застанем пред олтара, първо си разменяме пръстени. Полагаме своята звезда в ръцете на другия, очаквайки той да ни направи щастливи, а ние – него. Все едно колко обичате някого, никога няма да бъдете онова, което той иска да бъдете.
Това е грешката, която повечето от нас правят от самото начало.  Разчитаме за своето щастие на партньора си, а така не става. Даваме всичките онези обещания, които не можем да спазим, и се обричаме на провал.


Колко вярно....  Peace

...

Общи условия

Активация на акаунт