Подсъзнанието може всичко 55 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 51 783
  • 749
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 1 244
mijjjka, ако това е към мен, искрено се извинявам  Rolling Eyes Понякога темата води. Сори.

# 556
  • Мнения: 10 703
mijjjka, ако това е към мен, искрено се извинявам  Rolling Eyes Понякога темата води. Сори.

О, не , не е към никого персонално  Hug  По принцип го написах  Peace

# 557
  • Мнения: 87
Здравейте момичета, до сега не съм писала в темата, но благодаря, че я има и че я открих, което според мен не е случайно.
искам да ви запозная с един мой проблем, тормозещ ме от доста време. Искам да си намеря нова работа, но не ми се получава. От година и половина пускам св-та къде ли не(около 200бр), но до сега само на две интервюта съм била. Това очакване да ми звъннат и да кажат, че са ме одобрили ме изяжда. Тази мисъл не ми излиза от ума и ми се отразява зле на психиката и здравето. Опитвам се да мисля положително, но дълбоко в себе си това не е така.
Моля Ви да ми помогнете с каквото можете включително и да съм по позитивна и широко скроена.
Вярвам в Господ и знам, че няма да ме изостави, винаги ми е помагал и е бил до мен, знам, че и сега ще е така, но ми се иска вече да ми случат нещата.
Благодаря Ви

# 558
  • Мнения: 41
Сега не съм на кеф, но ще се оплача скоро  Mr. Green
Не го споделяй и не го мисли, много мисли/енергия влагаш. А логика не търси в нищо. Дори споделянето на живо или във форум пак е концентрация върху "нещото", камоли в тази тема, на хора с толкова силна енергия. Не съзнателно ще привлечеш вниманието, и не съзнателно ще насочиш всички ни на там.  Концентрирала си се и мислите ти се връщат там и процеса продължава. Забрави го. И ще изчезнат всички симптоми и белези. Нали знаеш избори печелят, тези който най не са искани, защото хората са насочили вниманието си към тях.

# 559
  • София
  • Мнения: 1 244
Ради, права си. Спирам малко, че и аз не знам къде съм  Wink Ще се откъсна.

# 560
  • Мнения: 41
Здравейте момичета, до сега не съм писала в темата, но благодаря, че я има и че я открих, което според мен не е случайно.
Няма нищо случайно. Дълъг период, на търсене. Размишлявайки, защо не се е получило стигам до изводите.
1. Не знаеш какво искаш. В смисъл искаш да работиш, но и не ти се работи особено.
2. Бройката СВ ми говори, че нямаш претенции.
3. Не започваш, защото имаш претенции. Дълбоко в себе си, знаеш, че не би работила и половината от тези за които си кандидатствала.
Извода, объркваш Вселената и Тя чака, конкретното ти желание.

# 561
  • Мнения: 10 703
s_sugareva, дали пък нямаш все още ненаучени уроци на работата, в която си в момента?  Wink Нещо, което да преодолееш в себе си. Нещо, на което да се научиш? Отношения с хората/колегите? Отношение към някакви типични ситуации, към парите като енергия?
Помисли върху това  Wink
Наистина, всичко, което трябва да ни се случи, се случва в точното време. Нито ден по-рано, нито ден по-късно  Grinning

До скоро, дами  Hug  Изчезвам, че завзех ефира днес  Laughing

# 562
  • Мнения: 8 951
Здравейте момичета, до сега не съм писала в темата, но благодаря, че я има и че я открих, което според мен не е случайно.
искам да ви запозная с един мой проблем, тормозещ ме от доста време. Искам да си намеря нова работа, но не ми се получава. От година и половина пускам св-та къде ли не(около 200бр), но до сега само на две интервюта съм била. Това очакване да ми звъннат и да кажат, че са ме одобрили ме изяжда. Тази мисъл не ми излиза от ума и ми се отразява зле на психиката и здравето. Опитвам се да мисля положително, но дълбоко в себе си това не е така.
Моля Ви да ми помогнете с каквото можете включително и да съм по позитивна и широко скроена.
Вярвам в Господ и знам, че няма да ме изостави, винаги ми е помагал и е бил до мен, знам, че и сега ще е така, но ми се иска вече да ми случат нещата.
Благодаря Ви

Здравей.
Ще ти напиша моят опит.
След като свършиха двете години майчинство, трябваше да си търся работа.
За 11 месеца, бях пуснала над 500 св-та и бях ходила на около 150 интервюта.
Започнах работа... колегите бяха много готини, работата...
След една година фирмата фалира и аз пак трябваше да си търся работа.
Този път за 6 месеца бройката беше доста по-малка, но пак... стотици СВ_та и около 50 интервюта.
Но точно тогава гледах филма Тайната.
Започнах да си представям че искам да работя в офис, да съм сама, да правя моите си неща на фотошоп, да е на центъра, да се почива събота и неделя, да е с нормално работно време, а не като предишните ми работи до късно вечер и събота и неделя. Представях си дори заплатата колко ще е.
Това не бяха изисквания, толкова бях притисната, че щях да започна работа, въпреки всичко по-горе.
Това беше в съзнанието ми.
Просто си го представях.
Точно на рождения ми ден, не знам съвпадение или не... имаше обява, пуснах СВ и излязох с приятелка, която не бях виждала отдавна... бяхме цял ден заедно.
На следващият ден ми се обадиха за интервю, после за един ден пробно, после ме бяха избрали и започнах работа. Няма да ти разказвам каква е. Такава каквато си я представях.

Аз не вярвах, че ще намеря моята работа. Просто тя беше в мислите ми. Ако някой ми беше казал тогава, че ще работя това... нямаше да му повярвам.

Имам и още примери, това беше само относно работата.

Успех ти пожелавам. Всичко е в твоята глава. Знам колко е трудно в тези времена, но ...  Hug

# 563
  • София
  • Мнения: 22 856
Момичета, вярвате ли в лоши сънища. Майка ми от сутринта ме е наплашила с някакъв сън, че и аз сънувах и сега направо треперя как ще пристигне детето ми и половинката ми, че след малко тръгват на път към мен....... Sad


Най-големият ни враг са нашите страхове. Те ни смазват. Sad Нека не им позволяваме да ни въздействат по какъвто и да е начин! Simple Smile

# 564
  • София
  • Мнения: 4 349
А ето и как

Скрит текст:

# 565
  • София
  • Мнения: 22 856
А ето и как

Скрит текст:

 newsm10 smile3525

# 566
  • Мнения: 1
В подфорума има цяла тема за ясновидци, ходжи, врачки и магии и пр.
Моля, пишете и питайте там по тези въпроси.
Нека в тази темичка да не понижаваме вибрациите, ОК?  Grinning

[/i][/size]
И аз мисля така. Много се измести смисъла на темата Simple Smile Надявам се да не засегна някой.  магиите -смятам че в каквото вярваш това те хваща... вид психическа атака. Има такива теми там е по обширно обяснено, както има и тема за сънищата Simple Smile
Прегръщам ви
Поздрави Д




# 567
  • На острова
  • Мнения: 1 275
Ами аз допълвам с очевидни за мен неща - този страх, за който говориш ~Миа~, надали е само заради детето, а е заложена склонност. Различните хора се вкопчват в различни неща, каквото ти е под ръка. С децата е много лесно и удобно, а и логично. Т.е. ако няма дете, проблемът пак ще съществува май. В този смисъл е супер, че си го осъзнала като нещо за преодоляване  Peace  bouquet
Малко наставнически май ми се получи, извинявам се ако наистина е така, а не само в моя телевизор  Rolling Eyes  Mr. Green  Grinning
Изобщо не се извинявай, право в десятката си уцелила! Защото си спомням как, когато бях малка и нашите ходеха на гости, чуех ли линейка на улицата и жестоко се притеснявах, стомахът ми се свиваше и винаги им звънях, на оставения съответно записан телефон, да ги питам там ли са, стигнали ли са...

Та, да, проблемът е съществувал доста от преди детето, просто в последствие съм прехвърлила страховете си върху него..

Гледам сънищата коментирате..Аз легна ли и се почват едни филми, Twentieth century fox ряпа да ядът. Уникално интересно е. С мъжът ми сме коментирали, че има изложения /тоест, според както е разположено леглото/, които много допринасят за интензивността на сънищата.

За кошмарите, или по-скоро лошите сънища, съм приела да вярвам, че това са моите страхове. Тези, от които ме е страх в ежедневието. Нормално е да ги сънувам, от време на време..Гледам да не им обръщам внимание, въпреки че понякога ме държат до обяд...

# 568
  • София
  • Мнения: 1 244
Леле, не ме яжте, извиних се вече  Grinning Шега, разбира се  Grinning  Hug

Замислих се обаче (прави сте), че наистина поизместихме от "подсъзнанието може" към психоанализа и други (с мое активно участие  Confused ). Т.е. напоследък повече си говорим за преборване на проблеми, отколкото с поглед напред.
И да споделя, щото си чета, ама не се сещам да пиша за това (защо?  newsm78 ), че преди Великден дните са силно енергийно наситени, демек подходящи за пожелавания. Както и че след няколко дни (на 10-и) е новолуние - още повече. Аз се запасявам със свещи Simple Smile И тия дни препрочитам първа страница, но още не знам какво да си харесам.

Обичам ви   bouquet

# 569
  • Мнения: 1
phil - Ей слдурке никой не те упреква. Стига се извинява....Simple Smile Няма за какво Simple Smile Hug Hug Hug  bouquet
ДДДАааааа подсъзнанието може всичко, трябва да говорим за положителни неща и как да подобрим живота си а то стана малко като вестник лична драма  Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт