Рожден ден на басейн

  • 8 652
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Това лято детето ми прави 12 годинки.Искам да го празнуваме на някой басейн в София.Идеята ни допада,защото ще има музика докато децата си играят в басейна,ще играят на игри и дискотека край басейна и накрая ще се почерпят с торта,безалкохолни и т.н.Детето ми кани само най-близките си приятели (миналата година бяхме 7 човека).Само малко ме притеснява да не се случи както са палави някой да се нагълта с вода или друго,но на повечето басейни има спасител пък и ще сме трима възрастни (без родителите на гостите),а и не мисля басейна да е много дълбок до врата им стига към 1,10 см.За родителите,ако искат да стоят на партито ще има маси с почерпка и ако има желаещи може и те да се разхладят в басейна.Миналата година детето ми си избра торта от сладкарница ''Неделя'' и този път ще вземем от там.Единственият проблем е,че не се сещам за подходящ за детско парти басейн в град София.  Thinking Ако някой знае ще се радвам да сподели!

# 1
  • София
  • Мнения: 14 700
Люлин бийч. Миналото лято бяхме там на РД. Има три басейна, със заведение точно до средния. Но е добре да е през седмицата, почивните дни е голяма лудница.

# 2
  • Мнения: 18
Мерси yovanka,ще се радвам и други да споделят мненията си, за да изберем най-близкия и удобен басейн.   grinning039

# 3
  • София
  • Мнения: 15 222
Била съм гост на 2 детски рождени дни на басейн.
Тук- http://www.atm-hotel.com/ - басейнът е малък, намира се на терасата на снимката. Тя е и тераса на ресторанта. Майката на рожденика беше ангажирала аниматор - организира различни игри във водата. Децата изкараха страхотно.
и
Тук - http://www.gloriapalace.net/ Спасителката беше ангажирана основно с това да се кара на децата - да не скачат, да не шумят, да не се плискат с вода... Т.е., да не правят всички онези неща, за които, всъщност, бяха отишли.  Simple Smile Имаше и други посетители, за чието спокойствие тя се грижеше - и с основание, вероятно. Така или иначе, детският рожден ден не се получи много добре.
Майката на детето, което празнува в Глория палас, беше ходила на детски РД някъде в Панчарево, не помня вече къде. Там бяха изкарали много хубаво и затова беше решила да направят парти на басейн. Но пък в Панчарево бяха казали, че не правят партита през уикенда - или някаква такава беше причината, заради което тя трябваше да избере друго място. Това са спомените ми от миналото лято. Мога да попитам за нещо по-конкретно, ако те интересува.

# 4
  • Мнения: 16
Извинявай Danaya-Rayana че се намесвам така в темата ти понеже не мога да ти дам съвет за място за предстоящия купон.Но искам да ти споделя моя личен опит.Ние живеем в къща имаме басейн в двора.Моя син е лятно бебе  Grinning и затова винаги сме навън.Децата които идват на рождения му ден казват, че  е е много яко:))Трябва им повече храна и май ..повече нищо.Ти казваш че ще са малко деца така че не бива да те притеснява нищо.Те са вече големи пазят се и сами поне това са моите наблюдения .Моят Даниел е на възрастта на твоя син и той сега ще става на 12.

# 5
  • Мнения: 107
Миналата година направихме рожденията ден  7-ми в немска детска градина Германи. Беше страхотно. Спасителите организираха игри, състезания/ Дори разрешиха да внесем тортата в басейна на масичка разбира се/ и да си духне там свещичката. Много се забавлявах децата. Но тази година за съжалени гледах, че доста са вдигнали цените.

# 6
  • Мнения: 4 841
Басейнът на Германи е за дечица до максимум шест-седем години, за по-големи е твърде плитък и по-скоро може да се наранят, отколкото да се забавляват.

Препоръчвам ресторант 789 в Дървеница. Нямам представа какви са цените, защото бяхме поканени, и групата беше доста голяма - около 12 деца и около 20 родители, но като изкарване за децата и кухня за възрастните беше ... просто очарователно  Peace

# 7
  • Мнения: 15
Danaya-Rayana скоро бяхме  на рожден ден в закрит басейн. Бяха поръчали и аниматор, който да забавлява децат. Стана много весело парти, правиха всякакви игри както в басейна, така и извън него. Имаше и Ди джей, който им пускаше музика, даже танцуваха Гагнам стайл...Simple Smile

Момичето от парти агенцията каза, че често правят "Водно парти", особено през лятото на открити басейни. Ето линк, може да намериш нещо в техния сайт: http://kinetofun.com/bg/

Общи условия

Активация на акаунт