Отговори
# 720
  • Мнения: 742
Пърпълче Благодаря ти!  Hug  Аз от вчера ги пия, днеска ще си разтворя и ги спирам  Laughing 
@Daniella@ Добро утро, мила  Hug  Как си ?

# 721
  • Мнения: 1 512
Добро утро!
Дани искренно ти съчувствам!  Hug
Започнахме последната страница. Кой ще прави новата тема?

# 722
  • Мнения: 2 003
Добро утро на всички!
През нощта така ми дойде с пълна пара, чеее стана мазаалооо. Ужас! Такъв цикъл през живота си съм нямала. Сега се замислих, като говорите за това TSH, че моето каквото е, сигурно и на мен Даскалов ще ми препоръча нещо такова, като стопиране, докато не го регулираме. Днес ще се обадя до клиниката и ще запазя час за понеделник. Така или иначе няма как, то в събота ми е 3ти ден, а те не работят. Нова седмица, нов късмет! Simple Smile
Даниелка -  Hug по-добре ли си, мила ....
За нова страница аз съм имала някога мерак да я правя, но като не знам как ...   newsm78 така че по-добре някои, които разбира Simple Smile

# 723
  • Мнения: 2 965
Как да съм... момичета. Плача още и ми е тежко, но ще го преживея. Силна съм и нямам избор. Трябва да се съвзема, защото искаме още едно дете и дано скоро да стане. Ще се пазим колкото е необходимо докато се въстановя, но не се предавам. Вярвам че ще успеем, и дано никога това не се повтаря повече. На никой не го пожелавам! Детео разбра, не е малък и усеща всичко. Мъчно му е и на него и казва, че пак трябва да чакаме докато бебето дойде. Като че ли това дете порасна за 2 дена. Гушка се повече в мен и ме слуша. Тежко ми е, но ще го превъзмогна, ще стана пак силна, нека мине малко време. От другия месец ще започна пак рабоа, но ще работя по малко и не всички дни. Искам да намаля стреса и с работата малко ще се разсейвам, иначе у дома сама не е добре. Съжалявам за тъжните си постове, но болката не може да се скрие, трябва да се скрие. Не искам да тая нищо в себе си!

# 724
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
@Daniella@  ,детенце усеща мъката ти.Наистина не задържай нищо в теб.Показвай чувствата си

Тоито,мисля,че понеделник не е късно.Те така или иначе не бачкат уикенда

# 725
  • Мнения: 718
Добро утро и от мен и аз днес съм в къщи малкия е с температура.Пепи мерси за кафенцето.Дани Hug.Тоито стискам палци за понеделник LaughingИ аз съм за натуралните витамини освен вит.Е и фолиева, Laughing

# 726
  • Мнения: X
Ако искате, мога аз да направя новата тема.

# 727
  • Мнения: 718
Аз съм за да си ни на късмет. newsm10Ти как се чувстваш Алексче.Магнет дано да е импл.спад и да се похвалиш след седмица Laughing

# 728
  • Мнения: 2 003
Ако искате, мога аз да направя новата тема.

 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 729
  • Мнения: 1 152
Ако искате, мога аз да направя новата тема.

 newsm74

# 730
  • Мнения: 2 965
Алексче, и аз нямам нищо против да направиш новата тема!  bouquet

# 731
  • Мнения: X
В такъв случай заповядайте в НОВАТА, ПРОЛЕТНА ТЕМА, нека да е късметлийска за всички!

Общи условия

Активация на акаунт