Отговори
# 510
  • Мнения: 84
ами хайде тогава някой член да си даде линк към профила...
няма да ви излезе нищо, дори и да публикуват линк

# 511
  • Мнения: 965
https://www.facebook.com/radka.djibova?ref=tn_tnmn хайде дано се правя че съм малко като мен си hahaha  Joy

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Май тази темичка ще залезе така като гледам. В момента, в който фейсбук страницата се открие. Кофти!

# 513
  • Мнения: 965
Ще си се разписваме и тук.Няма да си я оставяме

# 514
  • София
  • Мнения: 225
ами хайде тогава някой член да си даде линк към профила...
няма да ви излезе нищо, дори и да публикуват линк

Аз имах в предвид да публикуват линк към групата.. не към профила на някой Simple Smile Но може да не съм права.

Последна редакция: пн, 29 апр 2013, 09:23 от yanitsa86

# 515
# 516
  • Варна
  • Мнения: 7
Мами, да ви се похваля днес си запазих дата за сватбата на 6 юли   bouquet

Честито, Александра! Моята пък е на 15.06 Simple Smile

# 517
  • София
  • Мнения: 225
Ееее честито на булките Simple Smile) а моята пък е на 11 Май Simple Smile Много булки се събрахме :Р

# 518
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Еха, честито, честито на всички булки!!!

# 519
  • Мнения: 0
Честито на всички булки и от мен и да ни е честита и групичката във фб   bouquet

И аз си поисках покана от lexiiito (Александра) ако може Simple Smile

# 520
  • Мнения: 14
sisis и другите момичета, който желае може да ми поиска приятелство във фейс, защото аз искам на всички, ама така ще стане по - лесно http://www.facebook.com/profile.php?id=100001111408993&ref=tn_tnmn

# 521
  • Варна
  • Мнения: 7
Мен Радка вече ме добави Simple Smile

# 522
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Ехо, май никой не пише. Как сте момичета?

# 523
  • Мнения: 965
Аз съм като парцалена кукла  Sick От всякакъв вид миризми  Sick спи ми се а циците ми са огромни и ме болят ужасно мн.Незна какво да правя вече а сам само в началото

# 524
  • Мнения: 28
И аз май съм по добре. От миналата седмица не съм повръщала. Но пък ми се ядат само плодове и салатки, почти никакви манджи. В сряда мъжът ми набрал люляк да сложим из стаите за аромат - ужас само като го подуших и ми стана лошо и за малко да награбя легена и всичко беше изнесено от стаите моментално. А интересното е че в коридора ароматизатора много добре ми влияе и само ходя и святкам лампата когато минавам покрай него за да пръска /защото е Sense/Spray/. Направо тази бременност няма нищо общо с предишната ....

Общи условия

Активация на акаунт